Returning 2.0 NB - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 124093 247

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2021 roku

Wyświetleń 124093

Odpowiedzi 247

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zainstaluj nowego DX11 z pierwszego postu i tam jest też wzmianka o zmianie jednego parametru w pliku ktory tez podnosi FPS jeśli nadal są spaki
 

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dzięki, jutro zrobię reinstal. Dziwne te spadki Fps. Wszyscy piszą że super poprawioną została płynność rozgrywki a u mnie gorzej nawet jest 😁
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na nowym DX11 FPS sa w chooy bardziej stabilne w Khorinis mam 70+ cały czas, taka ilość była nie do pomyslenia czy to w AB czy zwykłym returnie
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
To dlatego, że DirectX 11 otrzymał ostatnio wsparcie dla instrukcji AVX

Ale chwila przecież ten UNION to mozliwość picia potów F1 itp itd te udogodnienia które JUŻ SĄ w returnie ( oglądałem kajme jak opowiadał co to jest ten UNION ) i teraz to tylko doda te znaczniki?
Zacznijmy od tego, że sam Union nic nie dodaje. Union sam w sobie jest tylko SystemPackiem, o czym już wcześniej pisałem. Bazowy plugin moda jest przepisywany na Uniona, bo stary był pisany na wczesnej wersji AST. Gratt (twórca Uniona) powiedział, że stary plugin jest napisany tak tragicznie, że szkoda strzępić ryja. Głównym celem tego działania jest naprawa błędów i optymalizacja pod kątem obciążenia procesora i zużycia pamięci RAM. Nie spodziewałbym się zbyt wielu nowości.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
To dlatego, że DirectX 11 otrzymał ostatnio wsparcie dla instrukcji AVX

Ale chwila przecież ten UNION to mozliwość picia potów F1 itp itd te udogodnienia które JUŻ SĄ w returnie ( oglądałem kajme jak opowiadał co to jest ten UNION ) i teraz to tylko doda te znaczniki?
Zacznijmy od tego, że sam Union nic nie dodaje. Union sam w sobie jest tylko SystemPackiem, o czym już wcześniej pisałem. Bazowy plugin moda jest przepisywany na Uniona, bo stary był pisany na wczesnej wersji AST. Gratt (twórca Uniona) powiedział, że stary plugin jest napisany tak tragicznie, że szkoda strzępić ryja. Głównym celem tego działania jest naprawa błędów i optymalizacja pod kątem obciążenia procesora i zużycia pamięci RAM. Nie spodziewałbym się zbyt wielu nowości.

Czyli w skrócie stabilne 60fps i ewentualne szybsze loadingi :)   może być!
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To to masz teraz i bez tego, Union pozwala tez na dodawanie pluginów i tu się zaczyna prawdziwa zabawa oczywiście o ile nie zablokują jak już weszcznij Splash wspominał.

Pasek szybkiego użytku  czy  kategoryzowane  menu ekwipunku wcale nie wymaga uniona tak swoja droga ale skąd kajma może to wiedzieć, takie rzeczy możesz sobie dodać bez większego problemu.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Siwy2235

Siwy2235

Użytkownicy
posty63
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ja już qrwa nie wiem. Zrobiłem reinstal. Wszystko jak należy zrobione, zainstalowany ten nowy DX. Z Fps dalej dupa, a na dodatek teraz nie mogę zmienić rozdzielczości gry. Niby ustawiam na 1920x1080 i enter, ale nic się nie dzieje. Dalej zostaje 800x600 🤦
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Rozdzielczość zmieniasz w ustawieniach DX a nie w ustawieniach gry
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To to masz teraz i bez tego, Union pozwala tez na dodawanie pluginów i tu się zaczyna prawdziwa zabawa oczywiście o ile nie zablokują jak już weszcznij Splash wspominał.

Pasek szybkiego użytku  czy  kategoryzowane  menu ekwipunku wcale nie wymaga uniona tak swoja droga ale skąd kajma może to wiedzieć, takie rzeczy możesz sobie dodać bez większego problemu.

Ja pierdole kajma dalej męczy returninga?  :facepalm: Ktoś może ten fenomen wyjaśnić ile można męczyć jedną grę i to w dodatku Gothica przez tyle czasu? :lol2:
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Można męczyć bo $$$$$$$$$ się zgadza, end of story :)
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można męczyć bo $$$$$$$$$ się zgadza, end of story :)

już wolałbym do normalnej roboty chodzić niż ciągle to samo gówno odpalać xD
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
W robocie też teoretycznie to samo gówno się robi, haha :P
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bardziej na temat podobne wedle twórców AB/NB Ninja obecnie działa z returningiem jak i większość jego pluginów, nie wiem ile jest w tym prawdy, nie chce mi się tego sprawdzać ani zaufania do ich  słowa ze działa nie mam ale jakby ktoś chciał sprawdzić to droga wolna.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy są jakieś informacje na temat nowych aktualizacji? Chciałbym znowu wrócić do tej czeluści jaką jest R2.0 i to w wydaniu nowo balansowym, ale widzę, że nowych patchy brak i to od dłuższego czasu. Czyżby Rosjanie w końcu odpuścili?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Na pewno nie odpuścili, może robią dużą aktualizacje?

Albo znowu nową postać która jest nikomu nie potrzebna...
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Robią naprawdę dużą aktualizację która wyjdzie w tym miesiąciu. Będzie to głównie przeniesienie moda na UNION i tak dodadzą nowy build ;d shamana którym będzie mogła zostać każda gildia oprócz Mrocznego Rycerza
@frans @garry18
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
No tak  2h jest niemal niegrywalne jak rozwiązać ten problem  dodajmy nowa klasę która będzie pewnie tak samo gówniana  jak mroczny mag który jest upośledzony na wszystkich frontach jedyne co im wyszło z tych nowych klas to mroczny rycerz xd
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Szamana xD Pojebało ich do reszty.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No debile...
PO CO TO KOMU!?

Myślę że każdemu by wystarczył stary dobry pal, mag i najemnik, a robią z tego jakieś wymyślone klasy, niech zrobią jeszcze gildie piratów czy inne nie potrzebne gówno które będzie nie zbalansowane i będzie tylko sprawiało kłopot.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry