Lost Viking: Kingdom of Women Demo 3235 2

O temacie

Autor emace

Zaczęty 9.11.2020 roku

Wyświetleń 3235

Odpowiedzi 2

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Lost Viking: Kingdom of Women Demo
2020-11-09, 13:00(Ostatnia zmiana: 2020-11-10, 13:05)
Witam.

Swojego czasu brałem udział przy produkcji moda "Sieć", którego nie zdołałem ukończyć do dzisiaj z powodu chęci przerzucenia się na najnowocześniejsze technologie.
Świat moda "Sieć" miał być największym w jaki miało przyjść zagrać fanom Gothica.

Od roku tworzę świat do gry o Vikingu.

Muszę, przyznać, że gdyby nie moja miłość do świata gier Piranha Bytes, słowiański świat gry o Vikingu nie wyglądałby tak jak wygląda. Jestem pierwszy raz w życiu bezkrytycznie zadowolony z własnej pracy :) Jestem ciekaw Waszej opinii.

Download: https://store.steampowered.com/app/1155850/Lost_Viking_Kingdom_of_Women/

Pragnąłem oddać graczom świat który może kojarzyć się z dwoma pierwszymi częściami gry Gothic. Wierzę, że choć świat nie będzie nawiązywać do miejsc z Gry Gothic (poza jednym który dodałem spontanicznie całkiem nie dawno) to sama topografia terenu przywoła odpowiednie skojarzenia do Sagi.

Zapraszam do ściągania demo, gwarantuję natrętne ale przyjemne Gothicowe flashbacki ;)
Moją ambicją było stworzyć świat gry w taki sposób, że gdziekolwiek gracz nie spojrzy ujrzy konsekwentny kawałek mam nadzieję, że nowego universum :)

Tworzymy tą grę w ForestLight i jest to nasza druga produkcja.

Jestem na prawdę ciekaw Waszej opinii!
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ściągam, jeśli robisz to z taką pasją jaką robiłeś Sieć, to sukces murowany :D

@emace czy jest w grze język polski? Na steamie pokazuje, że jest, a w grze nie widze nawet opcji :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
@Warewolf.
Miło, że się mnie jeszcze kojarzy :)
Na ten moment wszelkie nie dogodności, bugi na pewno doświadczysz. Gra jest w wersji Beta.

Wsadziłem w wygląd gry całe swoje serducho, zaznaczyć jednak chcę, że musiałem mocno skupiać się na wizji i koncepcie liniowym świata a dopiero potem na jego wykonaniu.

Poza wyglądem artystycznym gry jestem odpowiedzialny też za optymalizację. W tym temacie zastosowałem kilkanaście opcji a i tak to co widzicie jest realtime. Tak więc największe działa optymalizacyjne na sam koniec, aczkolwiek nie jestem
przekonany czy są tak na prawdę konieczne.

Ogólnie jestem odpowiedzialny za levelart, conceptart, pomysłodawcą oświetlenia i postprocessingu bez akceptacji, ale też modelowanie, dobieranie assetów do gry, i oczywiście particle w tym też produkcja particli.
Świat gry powstaje na moim Assecie "Slavica".

Świat gry determinuje dwoje Gamedesignerów.
Ci projektują przede wszystkim główną ścieżkę świata gry z rozgałęzieniami, moim zadaniem jest doczepianie gałązek
Przy produkcji bierze udział i czuwa ok 20 osób.

Działamy na Unity.

 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry