Divinity: Orginal Sin 2 DE - Mody 2675 2

O temacie

Autor Tizgar

Zaczęty 6.07.2020 roku

Wyświetleń 2675

Odpowiedzi 2

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Pomijać fakt ze wsiąkłem w giere jak jeszcze nigdy, istny cud izometrycznych rpg to wychodzę z prostym pytaniem: jakie mody możecie polecić z pominiecie pierdołek usprawniających rozgrywkę? ( nie żeby te pierdołki były słabe czy coś, nie są, sam z nich korzystam ale chce czegoś więcej )

Ofc Mowa o Modach kompatybilnych z DE ( Definitive Edition )
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Tizgar
Generalnie podchodziłem tak z 4 razy zanim skończyłem grę i próbowałem wielu konfiguracji zespołu.
Grę skończyłem na czystym DoS 2 ale inne podejścia były na modach.Dodatkowo po skończeniu gry też sporo przeszedłem na bardzo zmodowanej grze(2xlone wolf) i co mogę polecić to tak(nie będę rozpisywał co dają wszystkie z nich bo na steam jest po angielsku):
-enemy randomization
-enemy upgrade overhaul
-diverse weapons
-instant trader refresh
-more monsters spawns(duzy potencjal ale zrobione niechlujnie, inne mody trochę to ratują. Jak lubisz walki to dzięki temu jest ich dużo więcej)
-monster madness(podobnie jak wyżej)
-better clouds
-unbreakable anatema(nie chcę spoilerować, polecam zainstalować bo potem się zapomina o tej broni i nawet jej nie wykorzystuje)
-rune slots back to 3
-interesting uniques
-no equipping requirements(mega frustrujące jest dostawanie itemów które mają wymaganie inta a dają same plusy dla łucznika na przykład, porządany mod)
-class mody(ale to na drugie podejście do gry, raczej)
-combat overhaul(jak wyżej)

Ewentualnie nowe przygody(mistrz gry).
Niestety DoS 2 nie ma jakichś modów dodających nowe światy, zadania czy nowe rodzaje przeciwników.
Podejrzewam że część z tych modów możesz mieć zainstalowane, ale może czegoś ci brakuje i coś z tej listy się przyda.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@xendix
Sam gram na 2x lone wolf, mniej hajsu schodzi na upgradowanie sprzętu non stop a siła postaci na lone wolfie wbrew obrazowi gry jest większa niż 2 krotna, powiedziałbym ze 2 postacie z lone wolfem są ekwiwalentem 5 lub nawet 6 zwykłych postaci gdzie normalnie mamy max 4 bez modów.

Co do propozycji to:
- Randomizer odpada to jest dobre dla śmiechu jak w większości gier
- Enemy upgrade overhaul sprawdzę na bank
- More monster również sprawdzę może to się ładnie combic jeśli dołoży się moda na ściągniecie capa w lvl gdzie można lądować staty powyżej 40 i 10 w combat oraz przebić 30 lvl.
- Wiem czym jest anathema najlepsza bronią 2h w grze z tym ze ma 1 durability chociaż durabiity spada tylko przy ataku na obiekt no ale waidomo, tak to pozostaje farlone scythe ( chociaż  przypuszczam ze 2h divine od handlarza może przebić dmg anathemy na wyższych lvl  chociaż używam moda na upgrade itemów w tym unikatw także standardowo anathema jest na 19 z modem można ja podnieść na 30 co chyba tworzy już niemożliwy do przebicia dmg
- Rune sloty to jest trochę op 45% dopalu do dmg z samych run i bez tego możesz z onehitowac przeciwnka grając rogalem czy warior na 2h
- Combat overhaul również się zainteresuje
- co do calss postaci, to na drugie podejscie planuje ogarnąć void knight podobno jest świetną mod class ( taki solo lone wolf bym grał )
- pozostałe mody które wymieniłeś, coz ja mam moda który rozwiązuje wszystkie ich problemy w jednym, tak zwany asset deltamodifer, pozwał on nam edytować to co ma się trafiac w itemach tym samym redukujemy RNG i wczytywanie w nieskończoność gry przy kupcu aż trafi się nam idealny item po prostu możemy w nim zablokować niechciane staty z puli dostępnych dla tego itemu i od razu mamy możliwość zakupienia itemu z perfect dla nas statami


Ja mam wersje z GoGa także ja mode biorę z nexusa
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry