Gothic Srekłel - Zapomniana Kontynuacja 5134 13

O temacie

Autor Avallachowy Psimek

Zaczęty 9.04.2020 roku

Wyświetleń 5134

Odpowiedzi 13

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Za zgodą Simena, chciałbym szanownych Państwo zaprosić jutro na film dokumentalny o Gothic Sequel.

https://www.youtube.com/watch?v=P5z0CFePQmc



- Ponad 300 kamer w spacerze do ujęć
- #BawsięzPsimkiem


Film powstawał łącznie około 5 miesięcy (koncepcje, text, wizja projektu itp) z czego dwa miesiące ostatnie ostro zapierdalałem nawet po 7h dziennie by zmontować film. Przekonacie się jutro, czy było warto czekać. Temat dotyczy raczej osób, którzy interesują się Gothicem i chcą czegoś nowego się dowiedzieć. Zapraszam, zapraszam. 20 minut filmu ;)


I z całego serca apeluje do administracji tego forum. Jeśli chcecie mnie zbanować to prosiłbym byście zrobili to po premierze.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Będzie jeszcze dostępny pod dodatkowym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=qRtnd2KhgKQ
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Już za godzinkę materiał!
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Przecież te informacje były już przekazywane chociażby przez archona. Nic nowego
 

Zakker0105

Zakker0105

Użytkownicy
posty4
Propsy3
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Przecież te informacje były już przekazywane chociażby przez archona. Nic nowego
O połowie rzeczy z dokumentacji archon nawet nie wspomniał i kilka rzeczy poplątał więc nie powiedziałbym, że to nic nowego.
 

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Poza tym u nas w filmie na końcu mówi lektor ze '' część informacji mogła być znana, lecz chcieliśmy stworzyć własny materiał bazując z dokumentów '' Archon nie omawia dokładnie drugiego rozdziału i ich zadań, nawet pierwszego nie omawia dokładnie tak jak my. Rozumiem że wowoz wolisz siedzieć u streamerow jak przechodzą trzydziesty raz gothica albo grają w '' przygody Martina '' xD. Spoko nie mam nic do nich ani do tego co wolisz oglądać, ale nie gadaj że w materiale nie ma nic nowego. No chyba ze oglądałeś dwa razy film archona to wtedy nie dziwię ci się.

Nie każdemu spodoba się mój kontent, bo nie jestem wstanie wszystkim dogodzić. Jedni wolą pogromcy mitów a jeszcze inni siedzieć 8h u archiego i patrzeć jak ogrywa jakieś przeciętne modyfikację.


Osobiście do archona i johnnego nic nie mam. Materiały bardzo dobrze wykonane. Ja też staram się inscenizować wszystko to co lektor mówi. Każdy umie jak potrafi, każdy popełnia błędy bo nikt nie jest doskonały. Liczą sie dobre chęci i to że można umilić komuś czas. :)
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Ale co to za ad personam? Co cie obchodzi co ogladam i co robie w wolnym czasie? Zachowujesz sie jak zakompleksiony hipokryta, bo sam siedziałeś na streamach Archiego (do ktorego tutaj pijesz) i plaszczyles sie zeby pokazal twoj material na streamie xD
 Pokaz mi nieprawdziwą/przekrecona informacje przez Archona. To co bylo pokazane w jego materiałach w zupelnosci wystarcza, natomiast ty skupiasz sie na elementach, ktore nie maja zadnego znaczenia - "O zobaczcie: tak wygladal scierwojad w wersji 0.65x, a tak wygląda teraz. Fajnie?"
Temat tego nieszczesnego sekwela był wałkowany miliard razy, a ludzie ktorzy nadal tworza o nim filmy widocznie cierpia na brak pomyslow na content ich kanalow na youtube.
pis joł
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Pisu w to nie mieszaj, gdyby nie Kaczyśki to Polski już dawno nie byłoby na mapie
 
some things are meant to be

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Wowoz, do Archiego wbijałem jedynie na chwilę by poinformować jak tam pracę przebiegają bo sam był zainteresowany. Nie prosiłem go by oglądał na streamie mojego materiału. Jeśli wbijałem na jego stream y to max na 15 minut po czym szedłem dalej pracować nad materiałem. Chcesz jedna przekręcona informacje u arhona? Proszę bardzo. '' Potrzeba krwawej rudy zwanej także mroczna rudą ''. Z tego co pamiętam mroczna ruda a krwawa to coś innego. Z resztą arhn sam mówił ze to tylko część informacji i skupił się na głównych aspektach. Ja natomiast skupiam się na wszystkim i w dodatku inscenizuje każda scenę. Jak widać ludziom na youtube się podoba. Mój film to uzupełnienie innych materiałów. Materiał arhn.eu pomija duzo aspektów i nie omawia głównie tego co dzieje się na bagnie i w nowym obozie

Post połączony: 2020-04-16, 15:40
Ma prawo ci wystarczyć to co johnnyB zaprezentował w swoim materiale. Ale takie gadanie ze film nie zawiera nic nowego i odradzasz go innym, to brak szacunku dla mojej pracy. Zawiera sporo nowych informacji. Nie wiem w jakim świecie żyjesz ale zejdź na ziemię :)


https://www.youtube.com/watch?v=3djEYZ7_pBc


15:37
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Z tego co pamiętam mroczna ruda a krwawa to coś innego. Z resztą arhn sam mówił ze to tylko część informacji i skupił się na głównych aspektach.
O nie, cały filmik do wyrzucenia, co za nierzetelny materiał  :facepalm:

Wowoz, do Archiego wbijałem jedynie na chwilę by poinformować jak tam pracę przebiegają bo sam był zainteresowany. Nie prosiłem go by oglądał na streamie mojego materiału.
Prosiłeś i byłeś najwiekszym atencjuszem na czacie. W ogóle to dlaczego ogladasz streamerów 20 letniej gry?  Rozumiem Psimek , że  wolisz siedzieć u streamerow jak przechodzą trzydziesty raz gothica albo grają w '' przygody Martina '' xD

Materiał arhn.eu pomija duzo aspektów i nie omawia głównie tego co dzieje się na bagnie i w nowym obozie
Dostarcza wystarczajaco  informacji odnosnie obu rzeczy. Ile nowych rzeczy z tych dwoch obozów pokazuje twoj material w stosunku do arch.eu?

Ale takie gadanie ze film nie zawiera nic nowego i odradzasz go innym, to brak szacunku dla mojej pracy.
Gdzie napisałem, że "odradzam"? Napisałem, że nie prezentuje nic nowego czego byśmy już nie wiedzieli z filmów Archona i Johnnego.
 

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Prosiłeś bym Ci podał jeden przykład więc masz. Poza tym jest więcej błędów jeśli chcesz mogę Ci je wymienić. Każdy się myli, nawet ja. To normalne przecież. Aczkolwiek starałem się aby błędów związanych z informacjami było jak najmniej. Z tym archim to na prawdę nie przypominam sobie abym go prosił o to. Mogłem zapytać się czy obejrzy na streamie ale nie prosiłem go o to by zrobił. Z resztą z archim mam dobre stosunki. Wspieramy się gdy trzeba ;)


Dobrze panie Wowoz. Jeśli materiał ci się nie spodobał to bardzo cię przepraszam. Mam taki styl jaki mam. Jak widać ludzie to lubią. Szkoda jednak że straciłeś te 50 minut bo faktycznie mogłeś spędzić na czymś innym. Mam nadzieje że kiedyś wydam coś co Ci się spodoba. Pozdrawiam.

 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobrze przygotowany materiał, doceniam wysiłek włożony w przygotowanie wstawek.
Dobrze udokumentowane, jednak umiarkowanie ciekawe, jako że jest to referowanie zadań i przeprowadzenie przez fabułę. Wyjadaczy zaspokoi, interesantów pewnie znudzi. Porządna baza pod przekucie tego w modyfikację.
Fajnie że powstało.
 

UrizielX

UrizielX

Użytkownicy
Kolekcjoner dusz
posty42
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kolekcjoner dusz
Cytuj
Prosiłeś i byłeś najwiekszym atencjuszem na czacie. W ogóle to dlaczego ogladasz streamerów 20 letniej gry?  Rozumiem Psimek , że  wolisz siedzieć u streamerow jak przechodzą trzydziesty raz gothica albo grają w '' przygody Martina '' xD
Nie chcę nic mówić, ale

Cytuj
Ale co to za ad personam? Co cie obchodzi co ogladam i co robie w wolnym czasie?
Kolega mógłby użyć twojego poprzedniego postu.  :lol2:
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Chyba nie zrozumiałeś za bardzo tego co napisałem, a w zasadzie skopiowałem z postu psimka. Właśnie "uzylem" jego wcześniejszego postu. Brawo za spostrzegawczość
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry