Gothic I, ArenaSpectator 1683 5

O temacie

Autor Ebhodini

Zaczęty 30.10.2019 roku

Wyświetleń 1683

Odpowiedzi 5

Ebhodini

Ebhodini

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Żadna z postaci w grze, nawet te oryginalnie oskryptowane, nie wykonują nic o określonej godzinie tylko stoją w miejscu patrząc się na arenę. Z tego co pamiętam pierwotnie powinni chyba byc trochę bardziej żywiołowi?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Początkowo Piranha Bytes planowali organizować walki co wieczór, ale gonił ich czas i musieli sobie odpuścić.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Ebhodini

Ebhodini

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, wiem to. Tylko czy jakaś część tego skryptu nie została w grze? Tzn. jak pisalem wcześniej pamiętam, że te postaci wykonywały jakieś ruchy, podnoszenie rąk itp. Tak zapamiętałem pierwszą wersję gothica na moim dawnym PC, czy to tylko moja pamięć z nostalgią płatają mi figla i nigy te skrypty, nawet w oryginale, nie działaly?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Nie przypominam sobie by coś takiego miało miejsce. Jedyne co się zachowało po tym to waypointy przy krzesłach w chatce, z której prawdopodobnie magnaci mieli oglądać walki.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Jak z kimś walczysz, to widzowie walki wykonują animacje, tyle że nie jest to związane z rutyną. Prawdopodobnie dlatego takie odnosisz wrażenie.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Ebhodini

Ebhodini

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zamieniłem rutynę TA_ArenaSpectator na inną TA_WatchInextremo. Teraz przynajmniej wykonują jakieś gesty. Jest możliwość dodania w tej animacji jakiś dźwięków imitujących reakcje danego NPC przy takim wydarzeniu? Rozumiem, że gdybym wyzwał Kirgo, bądź Kharima na pojedynek o godzinie, o której rozpoczynają się te rutyny to zostałyby  one przerwane i NPC zaczęliby normalnie komentować walkę. Jednak to byłyby max 2 pojedynki i dwa wieczory w świecie gry a ja chciałbym to jakby ożywić i nawet jeśli nie uda mi się stworzyć walki dwóch NPC to hcociaż pokaz walki poprzez "trenig" jaki wykonuje Kirgo w ciągu dnia.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry