[G2NK] Alternative Story RU 35608 51

O temacie

Autor SolariS

Zaczęty 6.10.2019 roku

Wyświetleń 35608

Odpowiedzi 51

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No nie wiem jak dla mnie trzeba poczekać na te więcej zdjęć z tych świątyń żeby lepiej ocenić. Po tych dwóch obawiam się że może odstawać zbytnio od tego co widzieliśmy w Gothicu

"A oto wioska Myśliwych która została już wstępnie zakończona.
Myśliwi to neutralna gildia głównie zaangażowana w wydobywanie i handel z farmami oraz miastem, przyjmują oni także specjalne zlecenia od bogatych obywateli, kowali i niektórych magów którzy potrzebują rzadkich trofeów do craftu lub dekoracji. Mieszkańcy wioski są dosyć skryci i nie mają współczucia dla nieznajomych. Wszelkie zamówienia przyjmują tylko od zaufanych pośredników"

"Zdjęcia nie przestawiają finalnej wersji wioski, zostały wykonane popołudniu i wieczorem"

Spoiler







Wygląda przyjemnie chociaż jak dla mnie dużo psują te beczki ze Skyrima które się święcą jak sami wiecie co :lol2:
 

Drathar

Drathar

Użytkownicy
Lore Vult
posty37
Propsy82
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Lore Vult
Kogoś poniosło ostro z tymi dechami. Żeby jeszcze w tej wiosce było pełno błota albo była na bagnach to rozumiem, ale tutaj wygląda to co najmniej komicznie. Jak zwykle pełno meshy i tekstur ze Skyrima. Jedyną rzeczą która mi się do tej pory spodobała to posąg króla w górnym mieście. Ta wioska myśliwych pewnie nawet nie będzie miała nazwy, a każdy jej mieszkaniec to zapalony łowca bez wyjątku. Źle to wygląda i zapowiada się kolejny twór returningopodobny. Czy serio nowa historia i nowy świat to tak wielki wysiłek? Ile można męczyć jedną i tą samą wyspę, nawet jeśli cały wątek główny będzie opowiadał alternatywną wersję przygód Bezimiennego. Może coś by z tego wyszło gdyby całkowicie przerobili newworld tak, żeby pasował do założeń g1 i komiksu, czyli Khorinis na kontynencie. Ale tak czy siak nic ciekawego z tego nie będzie.
 


Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To deski czy szyny bo nie widzę  tramwaju xd 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
"Funkcja odpowiedzialna za wstawianie NPC w zasięgu wzroku bohatera została przepisana.
W skrócie kiedy bohater pojawia się np. w mieście do świata wstawiana jest duża ilość NPC przez co pojawiają się mikro zacięcia. Teraz dzięki wszystkim zmianom jakie wprowadziliśmy w tej funkcji gra będzie chodzić płynniej.

Szpon Beliara w nowym wydaniu który odegra bardzo ważną rolę w historii"


Spoiler


 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Chciałem powiedzieć, że całkiem całkiem na renderze to wygląda, ale w grze... Wygląda to tak, jakby bawili się w anime...
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
"Nowe wieści z Jarkendaru. Wciąż trwają prace nad nadaniem lokacji prawdziwego poczucia tego że jesteśmy w miejscu martwej cywilizacji.

Na ten moment zakończono prace nad wybrzeżem. Zawsze było to zaskoczenie ponieważ Jarkendar został zniszczony przez powódź a na wybrzeżu brak jakichkolwiek świadczących o tym ruin. Naprawiliśmy to!"


Spoiler







Mówcie co chcecie ale uważam że nie licząc ich zawalonej świątyni śniącego to co pokazali na tych zdjęciach TEŻ wygląda naprawdę nieźle :D
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Najlepsze są te filary łamiące prawa fizyki
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Benku

Benku

Użytkownicy
posty132
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomysł na fabułę w tym modzie wydaje mi się dobry, ale mam ogólne wrażenie że robią drugiego Returninga 2.0, no i te filary xd
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
O dziwo aż tak źle to nie wygląda pomijając te filary ofc.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
"Na ten moment około 80% questów pierwszego rozdziału zostało skończonych, są to zadania związane z głównym wątkiem. Tak jak obiecywaliśmy istnieje kilka możliwości ich ukończenia.

Skończyliśmy także nowe kanały pod miastem. Teraz jest to "sieć" rożnych części. Oczywiście w środku czekają zadania, skarby oraz.. gó*no mieszkańców spływające rurami, które sprawia że tamtejsze szczury są bardzo toksycznymi stworami. Od teraz wejść do kanałów będzie kilka tak w mieście jak i na zewnątrz.

Generalnie prace trwają mod cały czas się rozwija co tydzień dodawana jest masa nowych zadań oraz wprowadzane są zmiany w lokacjach!"



Spoiler

 

Parzival

Parzival

Użytkownicy
CEO (Itharu Team)
posty104
Propsy25
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • CEO (Itharu Team)
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
"Nowe wieści z Jarkendaru. Zakończyliśmy właśnie pracę nad powiększaniem kanionu. Nigdy nie lubiłem tego że jest on taki mały nawet biorąc pod uwagę fakt że został naprawdę ładnie zrobiony.
Od teraz kanion posiada nowy dosyć obszerny region - Czerwone Klify. Zdjęcia zrobione po południu i wieczorem. Postaramy się o więcej zdjęć już niedługo.

Kolejna część Jarkendaru która będzie przerabiana to bagna i obóz bandytów."


Spoiler

 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Najlepsze są te filary łamiące prawa fizyki


Pioruny z nieba przyzywane przez miecz, bogowie, sama magia też tak jakby łamie prawa fizyki xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Werewolf No wiesz, jakby iść tą logiką to przecież Inni czy Czerwoni Kapłani w Grze o Tron też łamią prawa fizyki, a jednak jak komuś się utnie głowę, to nie przeżyje xD Także jak te filary jakoś wyjaśnią (wystarczy proste "A Wizard Did It!", mają zmienić fabułę w całości, więc jest pole do popisu) to okej, ale w innym wypadku...
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Pioruny z nieba przyzywane przez miecz, bogowie, sama magia też tak jakby łamie prawa fizyki xD
:facepalm:
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

A.K.

A.K.

Użytkownicy
posty159
Propsy161
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jarkendar był zaawansowaną cywilizacją, więc pewnie zbrojenie środkiem filarów puścili i temu się dalej trzymają w całości mimo przechyłu :cool:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@Werewolf No wiesz, jakby iść tą logiką to przecież Inni czy Czerwoni Kapłani w Grze o Tron też łamią prawa fizyki, a jednak jak komuś się utnie głowę, to nie przeżyje xD Także jak te filary jakoś wyjaśnią (wystarczy proste "A Wizard Did It!", mają zmienić fabułę w całości, więc jest pole do popisu) to okej, ale w innym wypadku...

No to też mówie, że czepianie się czegokolwiek odnoszącego się do naszego świata w grach/filmach/produkcjach fantasy to bezsens xDDD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
"Jak obiecywaliśmy oto więcej zdjęć powiększonej wersji kanionu, Czerwonych Klifów. Naturalnie nie jest to całość a jedynie część "bez spoilerów".

Kanion jest już niemal gotowy do tego aby go wypełnić nową zawartością.
Kolejny news będzie dotyczył Khorinis."


Spoiler






 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Drzewa w kanionie no  ja pierdole xd  i to tak najebane bez ladu i składu
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Drzewa w kanionie no  ja pierdole xd


 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry