Kody do Gothica 3 655 1

O temacie

Autor Ravofficial

Zaczęty 2.05.2019 roku

Wyświetleń 655

Odpowiedzi 1

Ravofficial

Ravofficial

Użytkownicy
posty62
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam , zna może ktoś kod do Gothica 3 na "Wycięte serce smoka" luba na "Embarla Firgasto" ? Są to przedmioty nie pochodzące z podstawki lecz z pathy a dokładniej z tego co mi wiadomo to z Quest Packa dlatego nie ma na nie kodu na wszystkich stronach które odwiedziłem. A jeśli nikt nie zna kodu to może jak go pozyskać (tak jak w G2 czy G1 Edit focus ), ponieważ posiadam jeden egzemplarz w ekwipunku .
 

Czarnoksiężnik z Angmaru

Czarnoksiężnik z Angmaru

Użytkownicy
Nowy Aryabhata
posty48
Propsy47
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nowy Aryabhata
Questpack to nie jest żaden patch, to nie jest też żaden dodatek, tylko mod. W gothic 3 nie ma takich przedmiotów. Co do moda questpack, poszukaj na zagranicznych forach, na pewno coś znajdziesz. Inna sprawa po co ci kody na te przedmioty ? Po to mod dodaje nową treść by samemu ją zgłębić, wiec wpisywanie kodów nie ma za grosz sensu to raz, a dwa nawet jak nie interesuje cię gameplay to kody na dopakowane postaci są ogólnie dostępne, więc wgrywasz moda na dodatkową zawartość, po czym zakładasz temat prosząc o kody, byś nie musiał tej zawartości odkryć, by od razu dostać statystyki bądź XP. xD


Ewentualnie możesz spróbować wpisać kod na wszystkie przedmioty(łatwo go znaleźć w internecie),(chyba doda też przedmioty z modów), po czym wyrzuć interesujące cię przedmioty na ziemię i prawie na pewno będzie się dało za pomocą konsoli podejrzeć kod na przedmioty leżące na ziemi. Jeśli tak, to zapisz te kody, wczytaj zapis i dodaj tylko te przedmioty, które cię interesują. 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry