[AB] Pytania i problemy techniczne 173008 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173008

Odpowiedzi 779

Czerasky

Czerasky

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Grajac normalnie bez bugow i cheatow w pewnym momencie gry styl walki jednoreki i dwureki zmienil mi sie na nowicjusza gdzie mam ponad 30% umiejetnosci obydwu. Probowalem to naprawic Prawy Shift + numpad 0-2 i nic. Kompletnie nic nie da sie zrobic. Jakies pomysly ? Z gory dziekuje
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wczytaj inny Save na którym animacje działają prawidłowo a potem ten na którym Ci się zepsuły powinno się naprawić
 

Czerasky

Czerasky

Użytkownicy
posty8
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na zadnym moim save mi nie dzialalo ale pobralem save z forum wuczylem sie do 30% i po wczytaniu swojego spowrotem wszystko w normnie takze dzieki wielkie
 

Archded

Archded

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za każdym razem po np. śmierci, gdy ładuje save nie chce się on załadować. Pasek podkoniec stoi w miejscu. Muszę za każdym razem wyłączyć.i włączyć grę :(

Edit:. Zrobiłem reinstal i nie instalowałem texturepacka i działa.
 
Edit 2:. Jednak nie działa...
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Za każdym razem po np. śmierci, gdy ładuje save nie chce się on załadować. Pasek podkoniec stoi w miejscu. Muszę za każdym razem wyłączyć.i włączyć grę :(

Edit:. Zrobiłem reinstal i nie instalowałem texturepacka i działa.
 
Edit 2:. Jednak nie działa...

Ewentualnie zrób reinstal ale przed zrób save jeśli się da ze ściągniętym eq albo wcześniejszy jakiś i wtedy spróbuj albo poczekaj czy się załaduje po jakimś czasie kiedyś też tak miałem ogólnie nie instaluj żadnego system packa tylko moda i w dobrej kolejności upewnij się czy save na pewno nie jest zepsuty i czy nie używałeś kodów


Tak wygląda Sonja po przygodzie ze skipem.. co on narobił to ja nie wiem :P




Najlepiej zrób to na czystego gothica bez żadnych texturpackow itp żadnych modów innych niż returning 2.0 aha no i upewnij się czy używasz AB czy nie bo to trzeba wgrać inaczej save ci się nie wczyta (chyba czegoś brakuje) :P

Post połączony: 2020-02-12, 13:18


Post połączony: 2020-02-12, 13:19
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy mógł by ktoś podpowiedziec jak przywrócić stare paski zycia i many ,użyłem pliku bars z texturepacka  ale i tak ich nie zmienił
 

KrwawyBaron

KrwawyBaron

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam problem z ekwipunkiem, cały czas normalnie działało lecz czasami mam tak że restartują mi się ustawienia i chyba cos żle kliknąłem i zmniejszył mi się do mikroskopijnych wielkości i nie wiem jak to naprawić
https://zapodaj.net/464383ddcd286.jpg.html
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
mam problem z ekwipunkiem, cały czas normalnie działało lecz czasami mam tak że restartują mi się ustawienia i chyba cos żle kliknąłem i zmniejszył mi się do mikroskopijnych wielkości i nie wiem jak to naprawić
https://zapodaj.net/464383ddcd286.jpg.html

Weź lupę a tak na serio dobry jesteś pogrzeb coś w opcjach masz tam rozmiar pola ekwipunku a ustawienia same się resetować nie mogą albo inaczej nie powinny, przywrócenie ustawień domyślnych powinno rozwiązać też sprawę  ale nie musi ,chyba że np grzebałeś w pliku gothic w co wątpię
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Grzybu654

Grzybu654

Użytkownicy
posty46
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Witam mam problem gdy wchodzę w eq to napisy mam tam w jakiś dziwnych znaczkach i nie mogę zapisywać gry po rozmowie z dagonem chociaż gram na najniższym poziomie trudności i w opcjach mam zaznaczony swobodny zapis
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Witam mam problem gdy wchodzę w eq to napisy mam tam w jakiś dziwnych znaczkach i nie mogę zapisywać gry po rozmowie z dagonem chociaż gram na najniższym poziomie trudności i w opcjach mam zaznaczony swobodny zapis

dziwne znaczki najlepiej screena daj chyba zapomnialeś wgrać czionki jak instalowałeś returninga? coś myślę zwaliłeś w instalacji bo to dziwne
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Grzybu654

Grzybu654

Użytkownicy
posty46
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Te znaczki to mi bardzo nie przeszkadzają tylko chodzi mi głównie o to że gry nie mogę zapisać
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Mam problem mianowicie z akrobatyką.. po wyuczeniu u cassi mam akrobatykę ale po teleportowaniu się do jarkendaru z khorinis albo użyciu sprint + sobię skoczę albo wyłączę sprint postać zaczyna skakać jak amator i nie chce znowu używać akrobatyki pomimo wyuczenia co jest dziwne i nie wiem jak rozwiązać ten problem jedyne co robiłem to raz wyrzuciłem texturpacka(zmieniając na returningowy zwykły)texturepack który jest podany tu na stronie instalacji returning (dającego ten stary skok) a potem go przywróciłem sobie

Tracę ją nawet po zdjęciu miecza ... to jest bugturning a nie returning a bez akrobatyki to będzie bigos a nie gameplay

Edit:Akurat rozwiązanie okazało się banalne wystarczyło włączyć akrobatykę przyciskiem T i działa jak trzeba
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak przywrócic stare paski zyci i many wypróbowałem plik bars z texturepacka i nie działa prosze o pomoc
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Niskie fps będąc w obozie piratów stało się tak nagle bez przyczyny
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mediana

Mediana

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam kłopot z wędrującym ognikiem. Z chwili na chwilę przestał działać skrót Lshift +F5. Inne skróty działają, klawiatura jest sprawna, restart gry i kompa nie pomógł. Macie jakiś pomysł?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ja mam kłopot z wędrującym ognikiem. Z chwili na chwilę przestał działać skrót Lshift +F5. Inne skróty działają, klawiatura jest sprawna, restart gry i kompa nie pomógł. Macie jakiś pomysł?

1.Masz amulet na pewno?
2.Inną klawiaturę sprawdź
3.Ewentualnie przywróć opcję domyślne lub przeinstaluj grę co jest oczywiście najgorszym wyjściem ale przetrawi kichę gry jak trzeba
4.Nie wiem  :facepalm:
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mediana

Mediana

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam kłopot z wędrującym ognikiem. Z chwili na chwilę przestał działać skrót Lshift +F5. Inne skróty działają, klawiatura jest sprawna, restart gry i kompa nie pomógł. Macie jakiś pomysł?

1.Masz amulet na pewno?
2.Inną klawiaturę sprawdź
3.Ewentualnie przywróć opcję domyślne lub przeinstaluj grę co jest oczywiście najgorszym wyjściem ale przetrawi kichę gry jak trzeba
4.Nie wiem  :facepalm:




Tak mam, ale coś się stało, bo do tej pory miałam je oznaczone 1x szukającego ognika, i drugi wędrującego. Teraz oba są jako szukający ognik :(
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ja mam kłopot z wędrującym ognikiem. Z chwili na chwilę przestał działać skrót Lshift +F5. Inne skróty działają, klawiatura jest sprawna, restart gry i kompa nie pomógł. Macie jakiś pomysł?

1.Masz amulet na pewno?
2.Inną klawiaturę sprawdź
3.Ewentualnie przywróć opcję domyślne lub przeinstaluj grę co jest oczywiście najgorszym wyjściem ale przetrawi kichę gry jak trzeba
4.Nie wiem  :facepalm:


Przywrócenie ustawień domyśllnych powinno rozwiązać problem bo to bardzo dziwne


 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

YoungBezimienny

YoungBezimienny

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam pewien problem. Otóż od czasu do czasu gra potrafi mi się crashować w momencie teleportowania np z Khorinis do Jarkendaru. Ktoś zna może rozwiązanie?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Witam mam pewien problem. Otóż od czasu do czasu gra potrafi mi się crashować w momencie teleportowania np z Khorinis do Jarkendaru. Ktoś zna może rozwiązanie?

Miałem taki problem na starym GK 2NK na starym sprzęcie więc u ciebie problem albo plików ewentualnie stawiam że masz za mało ramu&mocy i ci crashuje lub nie zaznaczałeś 4GB memory w instalacji returning 2.0 mi np czasem crashy ale to z powodu karty czasem nie daje rady, a ten silnik gry jest na tyle niestabilny w sensie returing że trzeba mieć dobry sprzęt na DX11 na starych DX9-10 powinno ci pójść na każdym sprzęcie w dobrych 30-60 fps (mowa tu o komputerach 1k wzwyż) niżej już różnie bywa
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry