[AB] Pytania i problemy techniczne 10832 346

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 10832

Odpowiedzi 346

osanno

osanno

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@osanno Odpal grę, wejdź w ustawienia DX11 poprzez F11 albo CTRL+F11 i zjedź paskami w lewo, dodatkowo cienie na 1. To może trochę pomóc.
Niestety nie pomaga :/

Delth

Delth

Użytkownicy
posty162
Propsy42
  • Użytkownicy
@osanno spróbuj inną wersję DX11. Ta z najwyższym numerkiem zbijała FPS o ile pamietam.

Mystoo

Mystoo

Użytkownicy
posty243
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
instalowalem returna wyskakiwal mi blad ast.dll teraz wylaczyl antywirusa nic nie wyskakuje doslownie nawet gothic sie nie odpala probowalem juz z the modders z grupy kajmy zadna opcja nie dziala i po prostu gra mi sie nie odpala a w procesach jest moglby mi ktos pomoc cos?

osanno

osanno

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@osanno spróbuj inną wersję DX11. Ta z najwyższym numerkiem zbijała FPS o ile pamietam.
Dokładnie to było problemem. Dzięki  :D

bezimiennyanon

bezimiennyanon

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Która wersja DX11 pomogła? Jaką wygląda teraz ilość FPS? Ciekaw jestem, czy jakaś konfiguracja pozwala na 60FPS z najwyższym poziomem renderowania.

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty426
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Która wersja DX11 pomogła? Jaką wygląda teraz ilość FPS? Ciekaw jestem, czy jakaś konfiguracja pozwala na 60FPS z najwyższym poziomem renderowania.

Zapewne 17.5 bo 17.6.4 zabija FPSy

Wojtasegg

Wojtasegg

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam taki problem otóż gdy próbuje włączyć ekwipunek ten się sam wyłącza po sekundzie na ekranie zostaje sam przedmiot u handlarzy jest normalnie ten problem pojawia się po kilku przegranych godzinach jaka może być tego przyczyna? Gram bez dx11. Bardzo proszę o pomoc

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry