[Discord] Cesarstwo Kucowni 7492 12

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 28.08.2018 roku

Wyświetleń 7492

Odpowiedzi 12

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru

Mikotsune
Czas Honoru

[Discord] Cesarstwo Kucowni
2018-08-28, 13:07(Ostatnia zmiana: 2019-01-07, 00:16)
Zapraszam na Discord, który jest związany z Gothiciem. Często rozmawiamy również na inne tematy.

Nowi, którzy chcą się nauczyć modowania również są mile widziani. Można również porozmawiać na temat AST czy Ikarusa.

https://discord.gg/zuaXurB
 
How can I see roses... and only feel thorns...

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Polecam, mój ulubiony serwer. Znak jakości TheModders 2018.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Mają nawet Azteka!
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Nie wiem czy chcesz teraz odstraszyc czy zachecic ludzi :lol2:
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Polecam :ok: - Gestapowski Ścierwojad aka Chappi wszystko pięknie ogarnia.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
Siemekk zapomniałeś o części komunistycznej Gestapowca Ścierwojada aka Chappi D:

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty827
Propsy283
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
A podobno to mi w testach na orientacje polityczne wyszło, że jestem komuchem xD

A tak po za tym, to serdecznie zapraszam. Mieliśmy tam nawet przez moment hihiego :D
 
Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.pl/

Strona na facebook'u:

https://www.facebook.com/DarkModdersTeam/

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Nadszedł czas zmian!
Cytuj
Walczyłem za te ziemie i przelałem dla nich wiele krwi. Musiałem przezwyciężyć setki przeszkód, by ujrzeć nową Kucownie. Sprawię że jej chwała będzie trwać wiecznie! Zawsze będę ją chronił! Nadszedł czas zmian! Niniejszym oświadczam, że biorę Kucownie we władanie. Niniejszym ogłaszam siebie władcą nowej, zjednoczonej Kucowni! Jam jest Cesarz Siemekk I jedyny prawdziwy władca Kucowni!
~Siemekk

Od tej pory rezygnujemy ze stylu pseudo restauracji na rzecz prawdziwego Królestwa. Dołącz, walcz razem z nami i zyskuj nowe tytuły. Każdy może otrzymać nowe imię!
Przykładami są np.
Kapłan:
Fapio IV Jęczydupny
lub Giermek:
Simen II Nilfgaardczyk

Dziękuję za uwagę.

P.S @Simen zmień nazwę tego tematu.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

V0ID

V0ID

Użytkownicy
Analdestroyer
posty12
Propsy25
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Analdestroyer
Nie polecam, ledwo wszedłem a już jakiś zachlany łeb mnie zbanował bo ubzdurał sobie że coś w jakimś temacie trollowałem, gdzie na tM nie logowałem się od roku.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Taka mała prośba dla tych, którzy chcą wejść na ten serwer: Nie wchodźcie tam tylko dlatego, że macie problem z jakimś modem albo, że link nie działa. To nie jest serwer do tego typu spraw.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Fre

Fre

Użytkownicy
posty2
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Nie polecam, ledwo wszedłem a już jakiś zachlany łeb mnie zbanował bo ubzdurał sobie że coś w jakimś temacie trollowałem, gdzie na tM nie logowałem się od roku.

[Nowi, którzy chcą się nauczyć modowania są odrazu banowani.]

I know what you feel bro, Szukam już pare dni pomocy z wgraniem zwykłego hełma pala(brak linków) to może bym se też zbrojki porobił, Gdzie tam.. Toksyczni ludzie się tylko nabijali...
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Cytuj
I know what you feel bro
To był żart, którego nie załapałeś. V0ID jest na tym serwerze od dobrych dwóch lat.

Cytuj
Szukam już pare dni pomocy z wgraniem zwykłego hełma pala(brak linków) to może bym se też zbrojki porobił, Gdzie tam..
To są podstawy podstaw. Dodawanie nowego przedmiotu to jest coś od czego praktycznie każdy zaczyna. Serwer powstał w celu bardziej złożonych spraw, które wymagają biernej dyskusji do czego forum kompletnie się nie nadaje. Siemekk rzucił głupim żartem nawiązującym do znanego polskiego forum Elektroda.

Cytuj
Nowi, którzy chcą się nauczyć modowania są odrazu banowani.
Nie jesteśmy od prowadzenia za rączkę przy takich banałach. Po to zostały stworzone poradniki żeby nie trzeba było odpowiadać w kółko na te same błahe pytania, bo to naprawdę bywa nużące.


Cytuj
Toksyczni ludzie
Jeśli dla ciebie głupi żart to od razu toksyczność...


Cytuj
się tylko nabijali
Tylko nabijali. OK, noted.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
@Fre nie zostałeś zbanowany, tylko wyrzucony, nawet nie przeczytałeś komunikatu jaki zostawiłem


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry