Gothic Sequel Pełna Wersja 15098 20

Ankieta

 Oceń modyfikację w skali od 1-6.

1
13 (14.1%)
2
10 (10.9%)
3
21 (22.8%)
4
11 (12%)
5
9 (9.8%)
6
28 (30.4%)

Głosów w sumie: 92

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 10.08.2018 roku

Wyświetleń 15098

Odpowiedzi 20

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cytuj
Gothic Sequel to nigdy nieukończony dodatek Piranha Bytes do Gothic I. Celem projektu jest na podstawie zdobytych informacji, a także uzyskanego dema gry kompletne go ukończenie, poprzez dodanie czterech grywalnych rozdziałów z nowymi gildiami, głównymi i pobocznymi, a także masą zróżnicowanych zadań. Akcja dodatku zaczyna się pół roku po upadku bariery. Xardasowi udaje się wyciągnąć głównego bohatera z ruin Świątyni Śniącego, aby poinformować go o nowym zagrożeniu na terenie Górniczej Doliny. Wygnanie Śniącego spowodowało osłabienie granicy pomiędzy wymiarami, przez co po całej dawnej kolonii rozsiane są dziesiątki demonicznych istot. Bezimienny musi powstrzymać inwazję demonów, co ostatecznie doprowadzi go do możliwych dwóch zakończeń historii.





 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Czwóreczka. Po prostu - dobre screeny z G1, dałbym trójke gdyby nie to, że bardzo podoba mi się pomysł Sequela i jego odtworzenia.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dwójka z minusem, nie daję jedynki, bo kiedyś były gorsze wizualnie projekty. Jakość ssów jest fatalna, vobowanie by seba123, który dopiero co odpalił Spacera.

Gregus

Gregus

Użytkownicy
posty18
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No jak na gotika 1 to może być. Leci 4
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Daję 3. Mało interesujące screeny, zero finezji. Screeny jakby miały zapowiadać moda, a nie prezentować go na dniu screena.
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Dałem czwóreczke, i to tylko dlatego że w temacie na najlepszy screen, ten z pękniętą tamą wyglądał lepiej niż wszystkie tutaj zawarte.
 

Jaszczomp

Jaszczomp

Użytkownicy
o chollera
posty11
Propsy7
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • o chollera
Screeny jakoś specjalnie nie powalają, ale za samą inicjatywę odtworzenia sequela daję mocne 3.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Wszystko wygląda ok, screeny nie są powalające, ale również nie są fatalne.
Mógłbym się przyczepić screena wystawionego na konkurs, mianowicie:
Spoiler
Czemu tu nie ma wody? Jak jest to błąd w texturowaniu to nawet durny kamień można by było postawić.

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Podoba mi się tylko screen okolic tamy bo widać że coś zostało tam zmienione w modelu świata :D Reszta screenów taka meh ponieważ nie widać tutaj dużych zmian. Daje 3
 

BigCojones

BigCojones

Użytkownicy
#SequelDzienScreena2018
posty2
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • #SequelDzienScreena2018
Bardzo ładne screeny daje 6 ogułem
 
Gothic Sequel wygra

Gizbor17

Gizbor17

Użytkownicy
janusz grafiki
posty352
Propsy493
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • janusz grafiki
 

LiberatorDesigns

LiberatorDesigns

Użytkownicy
posty3
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sequel zniszczył konkurencję. Szósteczka z plusikiem.
 

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Sequel jest bardzo sporym zaskoczeniem.Mogło się wydawać że nie powstanie mod dopóki nie wyciekły pliki które były dla PB bardzo strzeżonym sekretem.Szanuje za kontynuowanie projektu.Sam jestem zaciekawiony tym ponieważ , tylko o nim słyszałem ale nie mogłem w to zagrać.Tu będzie wysoka ocena 6/6
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Sequel jest bardzo sporym zaskoczeniem.Mogło się wydawać że nie powstanie mod dopóki nie wyciekły pliki które były dla PB bardzo strzeżonym sekretem.Szanuje za kontynuowanie projektu.Sam jestem zaciekawiony tym ponieważ , tylko o nim słyszałem ale nie mogłem w to zagrać.Tu będzie wysoka ocena 6/6
Ocenia się zdjęcia z modyfikacji, a nie samą modyfikację. Właśnie pokazałeś swoją ignorancję lub nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.
 
some things are meant to be

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Sequel jest bardzo sporym zaskoczeniem.Mogło się wydawać że nie powstanie mod dopóki nie wyciekły pliki które były dla PB bardzo strzeżonym sekretem.Szanuje za kontynuowanie projektu.Sam jestem zaciekawiony tym ponieważ , tylko o nim słyszałem ale nie mogłem w to zagrać.Tu będzie wysoka ocena 6/6
Ocenia się zdjęcia z modyfikacji, a nie samą modyfikację. Właśnie pokazałeś swoją ignorancję lub nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.

O ile nie miałem problemu z udziałem tego Sequela w DS, o tyle samo podejście dzieciarni czekającej na tego "moda" jest krzywdzące wobec innych projektów, bo to co jest na ssach to co najmniej pięć minut roboty, a prezentuje się bardzo słabo. Większość, jak zostało wspomniane wyżej to ignoranci i oceniają przez pryzmat tego, że bardzo by chcieli w modyfikację zagrać, a nie to co faktycznie przedstawiają screeny (jakość, której nie ma). Twierdząc, że to zamiata konkurencję trzeba chyba mieć totalnie klapki na oczach i być bezguściem xD.

Gdyby oceniano to na podstawie jakości, a nie nazwy to byłoby git. A tak - wygląda to komicznie.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Plus 1 screen jak nie więcej jest niedorobiony xD.
 
 

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Sequel jest bardzo sporym zaskoczeniem.Mogło się wydawać że nie powstanie mod dopóki nie wyciekły pliki które były dla PB bardzo strzeżonym sekretem.Szanuje za kontynuowanie projektu.Sam jestem zaciekawiony tym ponieważ , tylko o nim słyszałem ale nie mogłem w to zagrać.Tu będzie wysoka ocena 6/6
Ocenia się zdjęcia z modyfikacji, a nie samą modyfikację. Właśnie pokazałeś swoją ignorancję lub nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.

Fakt nie doczytałem tego i widząc to muszę wam powiedzieć że macie rację.Screeny są obecnie fatalne ale wiadomo to wczesny stadium i wiele się może zmienić w finalnej wersji.Widząc inne jestem zdziwiony jak i zadowolony z  sporych efektów pracy.
A trzymam za tych chłopaków to tyle a nie kierują się też ignorancją.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cruc

Gothic Sequel Pełna Wersja
#17 2018-08-16, 23:50(Ostatnia zmiana: 2018-08-21, 19:39)
Okolice tamy i obóz myśliwych całkiem fajne. Pozostałe zdjęcia takie sobie. Uporczywie czekam na sequel, ale na dzień screena projekt nie podbił konkurencji. Dałem 3.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Daję 1  :antyprops:

Screeny słabe, jakby robił je 10-latek. Poza tym nic nie przestawiają, są zwyczajnie nudne. A już nie wspomnę o screenie z tamą, gdzie w jednym miejscu nie ma wody.
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

hardom

hardom

Użytkownicy
posty55
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy

hardom

Gothic Sequel Pełna Wersja
#19 2018-08-20, 21:05(Ostatnia zmiana: 2018-08-21, 00:01)
Nawet nie wiem jak to skomentowac. Caly udzial tej produkcji w DS to jakas parodia. Screeny nie przedstawiaja prawie nic, tylko na 3 screenie widac, ze cokolwiek zostalo zrobione. W zasadzie nie ma vobow, tekstury podstawowe z G1. Bieda, bieda i jeszcze raz bieda. Ja bym sie wstydzil pokazywac so takiego. Dalbym 2, ale jako ze ocena jest sztucznie napompowana przez fanboyow sueskiego to daje 1 dla rownowagi.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
(1*13) + (2*10) + (3*21) + (4*11) + (5*9) + (6*28) = 353
353/92 = 3,84
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry