[wiedźmin 2] pliki pl 5905 4

O temacie

Autor tuldor88

Zaczęty 19.07.2018 roku

Wyświetleń 5905

Odpowiedzi 4

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Witam serdecznie, właśnie kupiłem Wieśka 2 w empiku i niestety nie mam możliwości go zainstalować - wciąż wyskakuje info o błędzie kopiowania pliku. Przeszukałem internet jak leci i widzę że CDP red dało du*y na całej linii i jest to problem często występujący w przypadku pudełkowej edycji rozszerzonej.
Znalazłem oczywiście linki do stron z solucją jak problem usunąć ale linki już dawno wygasły i jestem głęboko między pośladkami utopca...

Jeśliby jakaś dobra dusza uploadowała a potem podlinkowała te dwa pliki:
- pl0.w2speech
- pl0.w2strings

byłbym dozgonnie wdzięczny, tym bardziej że widzę tu tematy na ten temat czyli ktoś się w modding gry bawił i nie powinno to stanowić wielkiego wyzwania (usiłowałem uzyskać pomoc od wydawcy i developera ale olali mnie ciepłym moczem więc tylko scena moderska mi pozostaje) ;)
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa

tuldor88

[wiedźmin 2] pliki pl
#2 2018-07-20, 06:52(Ostatnia zmiana: 2018-07-20, 07:01)
Dzieki Splash, w2striungs wypakował się jak nalezy, niestety w2speech nie idzie, na 99% winrar wyrzuca info o błędzie:
"!   D:\Program Files\CookedPC.rar: Checksum error in pl0.w2speech. The file is corrupt"
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Faktycznie. Wrzuciłem jeszcze raz. Pobrałem i wypakowało pomyślnie.
https://drive.google.com/file/d/1Nuzx6KBIPc8ujVgZ83Qx6ZAIUClea0LY/view?usp=sharing
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Czy wspomniałem, że wiszę Ci piwo? Nie? hmm.. ok, to przynajmniej propsa trzymaj, dzięki wielkie :D Jakbyś mógł wrzucić pliki też na forumowe archiwum wieśka byłoby dobrze - na wszelki wypadek i dla 'pszyszłych pokoleń'... tym bardziej że pliczki chyba sie modderom mogą prydać - wszak zawieraja wszyskie teksty i dźwięki z gry ;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry