[G1] Friday The 13TH/Piątek 13-tego 5212 5

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 4.07.2018 roku

Wyświetleń 5212

Odpowiedzi 5

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica


Jason Voorhees, kultowy morderca z serii filmów "Piątek 13tego", wkracza do Gothica. Wcielamy się w Rallena, jednego z 4 ocalałych ludzi w Starym Obozie, nikt więcej nie przeżył. Naszym zadaniem jest wydostać się z tego piekła, a nie będzie to jednak łatwe.  Jason będzie chciał nas dopaść, i tylko od nas zależy czy uda się go nam przechytrzyć.

MOD DO G1

Cechy modyfikacji:
- Postać Jasona Voorheesa
- Nową historię
- Nowe postacie, dialogi
- Dubbing
- Nowe dźwięki, muzykę
- Horrorowy klimat
- Około godzinę gry

Screnny:
Spoiler








------------------------------------------
DOWNLOAD

http://www.mediafire.com/file/199w5vb4exjifpi/GothicFridayThe13TH.rar
------------------------------------------


Uwagi przed grą! Ważne!
Zalecam aby na czas gry w modyfikację zastosować poniższe ustawienia: Ściszyć muzykę praktycznie maksymalnie bądź wyłączyć ją, oraz ustawić zasięg widzenia na 60%. Wystarczy to w zupełności, doda klimatu a także wyeliminuje buga z migotaniem mgły. Warto zastosować dla lepszej rozgrywki!

PODZIĘKOWANIA
Dla dubbingerów:
Rallen - Grabek
Patrick - Kot
Sebastian - Archi
Dla Nefario za testy moda.


Zapraszam do gry!
OrtegaX

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Może kiedyś zagram, ale i tak propsuje (Liczę, że w przyszłości mod mnie nie zawiedzie) ;P
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Powoli zajmuję się patchem do Piątku 13tego, jest to najbardziej udany mod horror jaki stworzyłem, ale jest niedosyt. Główne zmiany jakie chce wprowadzić:
- Trudniejsza ucieczka przed Jasonem ( Losowe sytuacje np: Potknięcie się podczas ucieczki, teleportacja Jasona itd )
- Jeszcze bardziej wprowadzić mroczny klimat. Skompilowałem świat jako podziemia, dzięki czemu bez pochodni się nie obejdzie, a Jasona też praktycznie nie widać przez mgłę.
- Zmienię rozmieszczenie niektórych kluczy, muszą być trudniejsze do zdobycia.
- Więcej straszaków, screamery itd
To tyle jeśli chodzi o poprawki, będzie to wersja 2.0, więc oprócz poprawek wprowadze również:
NOWĄ MAPĘ - Znaną z serii "Piątek 13tego" wyspę Crystal Lake, czyli nowy świat. Oczywiście w Gothicowym klimacie.
- Z nową mapą wprowadzę także nowy styl rozgrywki, będzie można spotkać po drodze innych ocalałych, a także byc świadkiem ich śmierci :D
- Nowego Jasona ( Do wyboru będzie albo aktualny Jason, albo nowy ten z 2 części filmu, zdjęcie macie poniżej )
- I parę innych.



drikus

drikus

Użytkownicy
posty8
Propsy49
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mody typu horror zawsze na propsie :ok: (szkoda, że jest ich tak niewiele).
Bardzo zachęcająco brzmią nowości takie jak straszaki/screamery, nowy świat oraz trudniejsza walka.

Mam nadzieję, że nie każesz nam długo czekać na premierę.  :)
 

Quebo

Quebo

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Zbanowany
Wersja 2.0 to ta wersja w którą zagram, zapowiada się świetna zabawa.

@Ortega The modder

Jak tam postępy?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
                                       
  WERSJA 2.0/Remastered
Prace chylą się ku końcowi. Od kwestii technicznej i nowych rozwiązań wersja 2.0 to parę poziomów wyżej względem podstawki. Zrezygnowałem z nowego świata i skupiłem się na pełnym dopieszczeniu obecnej historii, dlatego też wprowadzona jest spora ilość zmian, sam wygląd Jasona został zmodyfikowany, pełno nowych funkcji skryptowych oraz ponad 50 nowych dźwięków otoczenia i kilka nowych, również zmodyfikowanych utworów muzycznych kojarzonych z serią "Piątek 13-tego".
Premierę nowej wersji 2.0 planuję w ten weekend o ile nic mi nie wypadnie, ale na pewno do 2 tygodni powinno być wszystko skończone. Na chwile obecną pozostaje mi vobowanie niektórych miejsc w świecie, potrzebne mi jeszcze uzupełnienie do dubbingu, na które czekam oraz kilka mniejszych poprawek, no i oczywiście testy.


Poniżej taki klimatyczny screen na przystawkę :D
Spoiler


ZAPRASZAM DO ŚLEDZENIA POSTĘPÓW NA MOIM FANPAGE NA FACEBOOKU:



0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry