Gry MMORPG - w co warto zagrać? 5332 17

O temacie

Autor Xankir

Zaczęty 13.05.2018 roku

Wyświetleń 5332

Odpowiedzi 17

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Witam,
Ostatnio szukam jakiejś ciekawej gierki MMORPG do zagrania. Możecie jakieś polecić?
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Balde&Souls, vindictus, black desert.

Frizbick
  • Gość
World of Warcraft  :trollface:
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
WoW, cała reszta to w sumie ostry grind i to taki naprawdę ostry
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jako fan superhero przez jakiś czas grałem w DC Universe Online. Nic tam ciekawego nie ma, poza bardzo rozbudowanym edytorem postaci, więc jak interesuje Cię latanie w rajtuzach po świecie to jak najbardziej polecam :ok:
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Niestety @Simen ale nie jestem nawet fanem superbohaterów, a co dopiero mówić o lataniu w rajtuzach.
Wolę klimaty fantasy i anime. Z anime jest nawet, nawet SoulWorker w którego chwilę pograłem, ale niestety jak na mój gust za szybko się robi powtarzalny, choć wszystko jest fabularnie wyjaśniane. Jedyne na prawdę za co mogę polecić tą grę to, że walka jest sama w sobie przyjemna i widoczki jak ktoś lubi narysowane dziewczyny.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Czyli Balde&Souls

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Patrząc, że to klimaty azjatyckie to na pewno luknę.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Critic

Critic

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
WoW, cała reszta to w sumie ostry grind i to taki naprawdę ostry

Dobre. Napisał, po czym poszedł siepać dalej powtarzalne questy w Legionie, farmić tych samych 10 dungów i te same 5 rajdów przez 2 lata, z czego w sumie jeden rajd przez prawie rok :D To też grind, tylko inaczej zapakowany. Acz pewnie koledze wyżej chodziło o metinopodobne twory, gdzie wychodzisz z miasta i siepiesz wszystko aż zaśniesz.

Prawda jest taka, że każda gra MMO polega trochę na powtarzalności - mi to osobiście nie przeszkadza.

Od siebie mogę polecić Guild Wars 2, bo ma bardzo fajną oprawę i gameplay jako taki - tak, jak w każdej grze występuje tu grind, zwłaszcza jak na coś zbierasz.
The Elder Scrolls Online - sam sprawdziłem stosunkowo niedawno, bo spotkałem się z opiniami że obecnie to zupełnie inna gra niż na starcie - i to prawda. Bardzo dużo ciekawych elementów, których nie znajdziesz w innych MMO. Bardzo fajne do zabawy solo, tak po prostu żeby poodkrywać świat, wszystkie questy dubbingowane i bardzo często mają singlowy klimat. Do tego PEGI 18, co też daje twórcom pole do popisu, przez co świat jest o wiele bardziej brutalny, więc w jakiś sposób bardziej "prawdziwy" - no nie oszukujmy się, w średniowiecznych bitwach się nie pieścili ze sobą.
No i mimo tego delikatnego szyderstwa na początku wypowiedzi, też uważam, że WoW to nadal bardzo dobra gra, acz moim zdaniem DZISIAJ już nie warta płacenia abo - no chyba, że masz czas farmić na token, to się baw.
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Rozwój The Elder Scrolls Online obserwuje od kiedy wyszedł, więc sam z chęcią ograł, ale niestety kiedyś lapek, a teraz fundusze nie pozwalają(no chyba, że teraz kosztuje mniej to może coś się znajdzie), więc chwytam się gierek darmowych. Obecnie przymierzam się do projektu Sunwell, czyli WoWa , który jest w pełni darmowy i jest to polski projekt do którego  z czasem wprowadzane są dodatki. Jest obecnie na przed ostatnim contencie ekspansji WotLK, czyli Fall of the Lich King. Istnieją tam 2 serwery: Polski oraz międzynarodowy.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Borowski

Borowski

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja gram w MMORPG zawsze na tej stronie. Macie jeszcze jakieś ciekawe pozycje do podrzucenia? Już nieraz mam wrażenie, że grałem we wszystkie gry.
Moje ulubione gierki to:
HEAVY METAL MACHINES
WORLD OF WARSHIPS
LINEAGE 2
 
Zapraszam do IB System - http://ib-system.pl/

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
GW2 bardzo fajne, w to chyba najdłużej grałem po L2 (szczególnie WWW), ale obecnie tylko do SWoTOR od czasu do czasu zaglądam. Nigdy bym się tego nie spodziewał, ale chyba wyrosłem z gier mmo... Znam co prawda osoby 50+ które młócą notorycznie, ale to już nie dla mnie, life zdecydowanie ma więcej do zaoferowania ;-)
TESO testowałem na początku i było średnie, ale może rzucę jeszcze okiem skoro piszecie, że sporo poprawili.
BR,
Shr
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Dude

Dude

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Zbanowany
A ktoś z Was może preferuje MMO na przeglądarce? Mój syn obsesyjnie gra w takie gry i chcę go przestawić na coś "lepszego" ale on mówi, że nie ma nic lepszego i nie wiem co robić :D Siedzi tylko tutaj https://grynaprzegladarke.net/mmorpg/ i łupie, raz w jedną, raz w drugą. Wolałbym, żeby grał w jedną grę, z fabułą, historiami jakimiś ciekawymi postaciami, ale nie... :D
 
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej: ]gamepine.pl

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Moim zdaniem warto ograć The Elder Scrolls: Online.
Jest to jedyne MMO w które gram spory kawał czasu - ponad 2 lata!
Co najbardziej do mnie przemawia? Ogromny świat oraz wolność, można iść gdzie sie chce i robić co się chce bo gra się skaluje więc nie ma podziału na strefy gdzie postać będzie za słaba czy za silna.
Jedynym mankamentem jest ilość DLC/Dodatków która stale rośnie ale zostało to moim zdaniem dobrze rozwiązane ponieważ istnieje opcja wykupienia abonamentu który działa w ten sposób: Kupujesz abonament i dostajesz jednocześnie korony na wydatki, gdy abonament działa masz dostęp do wszystkich DLC oprócz dodatków, a ponadto masz jeszcze z tego korony więc jak jakieś DLC ci sie spodoba to możesz zakupić na stałe, a jak nie to miesiąc i tak na luzie wystarczy by każde dlc ukończyć więc korony można przeznaczyć na inne duperelki.
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

gumi12q

gumi12q

Użytkownicy
posty1
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Tibia :D Stara kultowa gra :3

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
*Dragomir daje propsa*

xD

Nie grajcie ludzie w gry, nie warto.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Nie grajcie ludzie w gry, nie warto.
A czym proponujesz je zastąpić?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Na obecna chwile to albo jak się ma za co gra sie w WoW-a chociaż to nie to samo co kiedyś jednak priw lepszy.
F2P to jednak GW2  jest bardzo podobne do WoW-a ale Meta gaming jest horyzontalny nie wertykalny co powoduje ze  nie musimy poświęcać na grę niewiarygodnie dużej ilości czasu jak w wow-ie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry