[G1] Błąd przy wczytywaniu save 3109 3

O temacie

Autor StyX

Zaczęty 8.03.2018 roku

Wyświetleń 3109

Odpowiedzi 3

StyX

StyX

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie, mam problem otóż zacząłem dzisiaj grę w gothica i skończyłem na 5lv już prawie będąc w jednej frakcji, więc zajęło mi to trochę czasu... Problem jest taki, że zapisałem save i później przez przypadek zabrałem coś od laresa i chciałem wczytać save od nowa, ale nie nie dało się grać. Gra się wczytała, ale ekran wczytywania nie zniknął, mogę otworzyć menu (esc), ale nic po za tym, próbuję tak w kółko ale to nic nie daje, pomóżcie mi, bo serio zdenerwuje się jak będę musiał wbijać ten progres kolejny raz.
Gram na win 10. Systempack 1.7, starterkit 1.08k, textury carnage/artemiano/dx11. Nie sądzę, że to może być wina tych modów, aczkolwiek nie wykluczam, bo grając wcześniej bez nich, nie miałem problemu z zabiciem chrząszcza, albo ze wspinaniem się, itp.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zapisałeś w grę, kiedy padał deszcz. Wyłącz DX11 -> wczytaj grę -> odczekaj aż przestanie padać -> zapisz grę -> włącz DX11.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Można też to zrobić bez wyłączania DX11, przez załadowanie save'a który "nie chce się ładować", wchodzisz jak normalnie w marvina, otwierasz F2 i wpisujesz komendę "set time 5". Mi się zawsze odblokowywało jak to zrobiłem.
 

StyX

StyX

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapisałeś w grę, kiedy padał deszcz. Wyłącz DX11 -> wczytaj grę -> odczekaj aż przestanie padać -> zapisz grę -> włącz DX11.
Właśnie dzisiaj to sam odkryłem, nie spodziewałem się, że to może być wina tego dx11, aczkolwiek wygodniejszym sposobem jest jednak ten kod set time. Dzięki za pomoc chłopaki.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry