[G2NK] River Flows in the Dark 5256 9

O temacie

Autor Leiwark

Zaczęty 3.01.2018 roku

Wyświetleń 5256

Odpowiedzi 9

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team

Leiwark

[G2NK] River Flows in the Dark
2018-01-03, 01:50(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 23:23)



Opis modyfikacji:

To kolejny zwykły dzień, taki jak wszystkie inne. A nie, to nie ten dzień. Ten dzień może zmienić losy kilku osób zamkniętych w podziemiach świątyni. Może znajdziesz w sobie odwagę i będziesz jednym z nich?


River Flows in the Dark - to kolejny wydany mod studia Itharu Team pod dowództwem Leiwarka. Mod osadzony w uniwersum podstawowego Gothica, z nowymi postaciami, kontynuuje on historie w Jarkendarze po odpłynięciu bezimiennego. Akcja skupia się tym razem na świątyni Adanosa, gdzie idzie nam grać jednym piratem Bensonem pod dowództwem nie Grega, a Erona. Głównym celem jest ograbienie świątyni z tego co jeszcze zostało, jednakże na naszej drodze, poza zwykłymi pułapkami i strażnikami świątynnymi stoją także liczne zastępy bandytów (nie) dobrze zorganizowanych oraz... a o tym przekonacie się już sami. Mod szacuje się na nie cało godzinną rozgrywkę.


Cechy:

*Klimatyczna piracka fabuła
*Kilka nowych przedmiotów
*Nowy bohater
*Boss (trzy poziomy trudności do wyboru)
*Nieco zmieniona Świątynia Adanosa
*Pełny dubbing
— i wiele więcej —


Screeny:

Spoiler






Autorzy Modyfikacji:




Download:
https://mega.nz/#!hDhCXZyT!fdmma19lyJcJA_4A0PYxIUtI-kdqaKPeQnafIJk8tzU
 

MrBenson1703

MrBenson1703

Użytkownicy
posty44
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ooo, główny bohater otrzymał moje imię!! Czuję się zaszczycony :D
Pozdrawiam i zachęcam do gry :)
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Akurat nie miałem co robić to sprawdziłem i na wstępie ten tytuł. Po co po angielsku? Target to angielskie community?

Rażących błędów w grze sie nie dopatrzyłem. Z tym że mogłeś dać jakieś podpowiedzi do tych zagadek ze switchami, nie każdy zna gothica na pamięć.
Poziom dubbingu jest nierówny. Z jednej strony kwestie kapitana nagrane dobrze, głos wyraźny i nie piskliwy. Z drugiej strony głos głównego bohatera na poziomie -3 dB.
Zadanie z odprowadzeniem tych więźniów jest lekko zbugowane. Funkcja z odpaleniem dialogów po odprowadzeniu załącza się z jakimiś problemami. Bo okrążałem pare minut ten punkt i dopiero po jakimś czasie się włączył.
Walka z bossem to jakieś kurwa szaleństwo. Poziom jest tak wyśrubowany że mało kto albo i w ogóle nikt go nie pokona nawet na łatwym poziomie. A jeżeli ty go ogrywasz z łatwością na łatwym to gratuluje.
Bez obrazy ale dialogi napisał jakiś gimnazjalista. A ta końcowa wstawka to cringe level 99.
Przypomniał mi sie fragment z filmu "Wakacje Jasia Fasoli". Gdzie typ w czołówce filmu wymieniał wszędzie swoje nazwisko u ciebie było tak samo. Dialogi wykonał Leiwark, skrypty napisał Leiwark, vobował Leiwark, głos podłożył Leiwark. Nie lepiej było to po prostu streścić w dobry sposób tj. Szef projektu Leiwark. Grafika aaa lvl design aaa Skrypty aaa i głosu użyczyli bla bla bla.

No i ten poziom satyry na poziomie mało rozgarniętego nastolatka na końcu w chuj cringe.

Ocena końcowa 4/10.
Krótki, dialogi miałkie. Walka z bossem za trudna. Dubbing poprawny.
 

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
Jak zbieraliśmy wszędzie ekipę to nikt się nie zgłosił, mogłeś się zgłosić, a tak to teraz masz miałkie dialogi. Nasz skład jest okrojony w ch*j, także nie dało się dopatrzeć wszystkiego. Testerzy nie narzekali na to, bossa każdy tester pokonał, użytkownik @Cruc pokonał go na trudnym. Ja sam pokonałem go na normalnym. Co do końcówki, zostało to zrobione dla ładnego "zdubbingowanego" wyglądu. Po za tym żadna satyra, ani nic nie było tam zamierzone, to po prostu takie bonusowe teksty (jako taki smaczek).
Akurat co do dubbingu to przyznaję, że npc Tongar ma za cichy. Reszta jest nagrana całkiem nieźle. Chętnie bym Ci powiedział to co zawsze mówię i co jest motto naszego teamu, lecz niestety nie stoję na pokładzie mego okrętu (czyt. Forum) i jestem ograniczony tu prawami tego cholernego regulaminu... Mimo wszystko, dzięki za recenzję, ale i tak uważam że nieco za bardzo marudzisz, kur*a.
 

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
RFitD pojawiło się na kanale Zegiera:
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=50Pfy5bWqVY

 

MrBenson1703

MrBenson1703

Użytkownicy
posty44
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rzeczywiście cicho wyszły niektóre teksty. Mogły być lepiej zmasterowane w stosunku do reszty
 

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
Najgorzej wypadł Tongar.
 

Tendor

Tendor

Użytkownicy
Zenit Team
posty87
Propsy13
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Zenit Team
Przeszedłem moda drugi też i zajeło mi to 44 minuty. 20 na walki i zadania poboczne a 24 na walke z bosem. XD
 
"Ścieżka przeznaczenia jest długa i kamienista"

Leiwark

Leiwark

Użytkownicy
Kapitan Itharu Team
posty229
Propsy38
ProfesjaAktor głosowy
  • Zbanowany
  • Kapitan Itharu Team
Jest już filmik pokonania bossa na trudnym!
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=J0YWVcxmbfU
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mod udostępniony na Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry