Oblivion - zawieszki przy muzyce 2760 3

O temacie

Autor hastor

Zaczęty 8.12.2017 roku

Wyświetleń 2760

Odpowiedzi 3

hastor

hastor

Użytkownicy
<tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
posty24
Propsy40
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • <tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
Witam. Ostatnio postanowiłem znowu zagrać w The Elder Scrolls IV: Oblivion. Gra jak na Windows 10 działa dobrze, jednak od samego początku mam irytujący problem, a mianowicie gdy dochodzi do zmiany muzyki ambientowej na bitewną gra dostaje kilku sekundową zawieche. Jest to dosyć uciążliwe, bo gdy rozpoczyna się walkę i ją się kończy to cały czas doświadcza się takie zawieszki, a w chwilach, gdy wymagana jest precyzja, zawieszenie gry wybija z trytmu. Szukałem odpowiedzi w internecie, jednak głównie piszą, żeby kompletnie wyłączyć muzykę w grze, jednak ten sposób rozwiązuję problem z zawieszkami, ale przez to gra traci na klimacie z powodu braku soundtracku.

Moje pytanie brzmi, czy jest sposób na naprawę tego bugu, ale jednocześnie nie tracąc całej przyjemności z rozgrywki. Pozdrawiam

Specyfikacja PC, gdyby było potrzebne:
Windows 10
Intel Pentium G620 2.60Ghz
NVidia GeForce 8600 GT
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

hastor

hastor

Użytkownicy
<tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
posty24
Propsy40
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • <tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
Nie mogę w ogóle nic zaznaczyć w zakładce Default Audio Renderer


Post połączony: 2017-12-09, 23:28
Dobra. Zamieniłem w Default audio renderer na "Wave Out", ale gdy uruchomię grę to przed pojawieniem się głownego menu, gra się crashuje.
 

hastor

hastor

Użytkownicy
<tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
posty24
Propsy40
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • <tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
Rozwiązałem już problem. Musiałem zmienić "Wave Out" na "Direct Sound" i teraz gra mi działa bez tych irytujących przycieć :D

Prosiłbym o zamknięcie tematu, ponieważ problem został rozwiązany.

Przepraszam za double posta. Myślałem, że mi połączy post z poprzednim, a tu takiego wała :p
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry