Bezimienny był gender-hipsterem zanim to było modne 1421 3

O temacie

Autor Elligon

Zaczęty 7.12.2017 roku

Wyświetleń 1421

Odpowiedzi 3

Elligon

Elligon

Użytkownicy
posty38
Propsy18
Profesjabrak
  • Zbanowany
Dokładnie. Zanim szaleństwo rozróżniania płci biologicznej i psychicznej weszło w kanon nowożytnego dyskursu społecznego, czy to przy obiedzie, czy w salach sejmowych - Bezimienny już od dawna zna obie strony medalu.

Weźmy taki zwój zaklęcia "Transformacja w Owcę"... owca jest przecież nazwą na samicę ssaka wołowatego z rodzaju genus Ovis. Tryk to nazwa samca Ovis!

Widzisz różnicę? Tysiące graczy, za każdą transformacją, fundowały Bezimiennemu nie tylko odrzucenie człowieczeństwa, ale i fizycznego pierwiastka męstwa. Ale to nie wszystko! Co jeśli zaklęcie mutacji w jaszczura tak na prawdę jest zamianą w jaszczurzycę? Te są znane z rozmnażania bezpłciowego, a rozmnażanie płciowe zawsze jest możliwe, i to nie tylko w formie jaszczura (jaszczurzycy)! To samo można powiedzieć o pozostałych czarach przekształceń (które do tego mogą trwać w nieskończoność!!!). Tak, implikacje tego są absolutnie bezkompromisowe; każdy może je sobie z łatwością zwizualizować.

Mimo to, nikt nigdy jeszcze nie usłyszał od Bezimiennego jakiegokolwiek narzekania, aktywnego/biernego sprzeciwu, ani słowa. To natychmiastowo urywa jakąkolwiek próbę przekonania, że dyskusje na temat płci, feminizmu, biologizmu w odniesieniu do użyteczności społecznej i indywidualnej są niewątpliwie potrzebne, i tak naprawdę nie stanowią zniekształcenia na zdrowej tkance ludzkości, która trwa w świadomej wersji już od przynajmniej dziesięciu tysięcy lat.

Bo jeśli Bezi może ustosunkować się do tego milczeniem, które z pewnością wynika z pewności o swojej wartości, niezależnie od posiadanych ilości nóg i innych kończyn - dlaczego nie mógłbyś i Ty?

PS. A na deser: a co z kobietami w świecie Gothica, które też mogą używać zwojów? Co z Velayą? Co jeśli zaklęcie przemiany w wilka funduje jej dodatkowe "możliwości"? Czy ktoś kiedykolwiek słyszał przypadek Casii narzekającej że transformacja w chrząszcza zmieniła ją w rosłego żuczka, który miał powodzenie u żuczkowatych laseczek? Nie? No właśnie.
 

Nezzie

Nezzie

Użytkownicy
posty77
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Oooo kurna - graliśmy cały czas transem.. Ja pierdole..

Velaya miała penisa, a Bezio.... Nieee!
 
Moje zasady dot. postów:
1. Nie wstawiam postu - jeśli nie zrobiłem researchu.

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Nezzie

Nezzie

Użytkownicy
posty77
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
bezbekę to masz w parlamencie na wiejskiej
 
Moje zasady dot. postów:
1. Nie wstawiam postu - jeśli nie zrobiłem researchu.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry