Lincz: Fareus vs Psigot 2502 9

Ankieta

Kto ban?

Fareus
3 (12%)
Psigot
12 (48%)
Wowoz
10 (40%)

Głosów w sumie: 25

O temacie

Autor Fareus

Zaczęty 4.11.2017 roku

Wyświetleń 2502

Odpowiedzi 9

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Jak w temacie
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Historia się powtarza jak z mac dunem, podobne tematy , podobne licz ale koniec będzie inny. Tak jak obiecałem że zdobędę sekwela tak obiecuje że finał tej historii będzie na moją korzyść.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Godzina 9:37 a psimgoth jeszcze śpi i śni xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Tak jak obiecałem że zdobędę sekwela tak obiecuje że finał tej historii będzie na moją korzyść.
W Tworkach podłączyli ci znowu internet?
Jeżeli z tym finałem będzie wiązało się, że wypierdolisz stąd raz na zawsze, to podpisuję się w ciemno.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nie da się ukryć, że ban dla Psimgotha byłby na jego korzyść. :D

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany

Psimgoth

Lincz: Fareus vs Psigot
#5 2017-11-05, 10:49(Ostatnia zmiana: 2017-11-05, 10:57)
No tak, śpiący byłem, tym bardziej że wczoraj pobalowałem. Adanos dostałeś już ode mnie hajs na konto, teraz to broń mnie.

Jestem boski król wioski.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Adanos dostałeś już ode mnie hajs na konto, teraz to broń mnie.

Łapówkarstwo?

Nawet jakbyś wpłacał forsę na domenę to Allah pisał, że:
Zapraszam do zrzuty na przyszłe lata - ostrzegam tylko że nie mamy żadnych przywilejów premium (jak immunitet) i raczej nie chcemy mieć. Kasa od razu pójdzie na przedłużenie domeny - jak zabraknie do 160, dorzucę resztę z własnej kieszeni.

To nie twoja sprawa.

Okej xD.
 
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
To nie twoja sprawa.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Historia się powtarza jak z mac dunem, podobne tematy , podobne licz ale koniec będzie inny. Tak jak obiecałem że zdobędę sekwela tak obiecuje że finał tej historii będzie na moją korzyść.

Pffff, Psimek - zdradzę Ci pewien sekret: tutaj na dolnym forum wszyscy mają już w dupie to że zdobyłeś sekwelka. A zagłosowałem za Twoim banem z przyjemnością, ot taka mała satysfakcja za Twój pseudolincz na mnie.
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Paradoks Psimgotha

autorstwa nieznanego anonima.

Spoiler
Widać jak na siłę wszystko robicie by dać mi bana. To co mam na FB to moja sprawa a ty zucklov idź się leczyć na mózgo porażenie upierdolenie

Ps: zucklov i kereth nie widzicie że żaden z adminów nie traktuje was poważnie ? Zejdźcie na ziemię.

Czy każdy postulat musi być prowem? Jak widać nie. Mam prawo do postulatów i Ci którzy to widzieli wiedzą jaka jest prawda :)  Zucklov wtedy jeszcze zwrócił uwagę simenowi że Gejzer ma racje.


Przysięgam ci na moją matke, rodzine, dziewczynę że nie mam nic z tym wspólnego.
Nie chcę mieć z wami ani sueskim nic wspólnego tak więc skończcie ta paplaninę. Jestem czysty.

Co jak co , ale na przepychankach na tm się kończy. Osobiście nawet pomógłbym ci znaleźć namiary na tego gnojka.

Jest taka opcja że można dodać bez mojej zgody i tyle. Bądźmy wobec siebie szczerzy. Żadnego Dissa na twój temat ja osobiście nie robiłem. Szkoda mi czasu. Wolę spędzić czas z dziewczyną. Teraz właśnie zwymiotowała bo za dużo wypiła pierwszy raz w życiu i mam lekko problem :/


Kereth i zucklov ja wiem że na forum jest nuda ale skończcie już z tym. Ja nie Sueski i jakikolwiek byłbym z nim powiązany nie mam nic wspólnego z jego filmami na wasz temat.


I tak jak powiedziałem, zdobyłem betę i sequela i jestem bohaterem społeczności polskiej i rosyjskiej. Na tym kończyny temat i oczekuje zamknięcia tematu na mój temat


I jeszcze raz powtórzę. Jestem bohaterem. Żegnam.

Nie istotne. Możecie się rozejść do swoich nor.

Dobrze avallach, rozjaśnij im to bo oni tego nie rozumieją. Jutro ci przeleje hajs.

Post połączony: 2017-11-04, 21:39
Nie istotne. Możecie się rozejść do swoich nor.

I kto to mówi... osoba grzebiąca pod ziemią, żeby wydobyć pliki jakieś alphy do Gothica  :lol2: :lol2: :lol2:


To wy tworzycie tematy o mnie. Ja już skończyłem. Zależy mi na wyjaśnienie sprawy z simenem i to wszystko :)

Historia się powtarza jak z mac dunem, podobne tematy , podobne licz ale koniec będzie inny. Tak jak obiecałem że zdobędę sekwela tak obiecuje że finał tej historii będzie na moją korzyść.

No tak, śpiący byłem, tym bardziej że wczoraj pobalowałem. Adanos dostałeś już ode mnie hajs na konto, teraz to broń mnie.

Jestem boski król wioski.

Jak dla mnie sprawa jest jasna on jest chory psychicznie. Najpierw twierdzi że każdy sie na niego uwziął bo nikogo nie obchodzi jego beta i sekwel po czym atakuje świadomie innych postami w stylu cytując sb "Zucklov ssij czule me kule" "zdobyłem sequela i bete jestem bohaterem". Nie widzę sensu żeby ten użytkownik "ubarwiał" community themodders swoją obecnością. Ale mam wrażenie że nawet gdy dostanie bana bedzie tu wracał tworząc dziesiątki multikont.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry