SparkyLinux a.k.a Debian 9 2906 9

O temacie

Autor Nezzie

Zaczęty 20.10.2017 roku

Wyświetleń 2906

Odpowiedzi 9

Nezzie

Nezzie

Użytkownicy
posty77
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No witam (znowu wasz "ulubiony -tfu" idiota pisze posta.. No zajebiście - się pożygam zaraz.).

Niby rzecz prosta ale do rzeczy. Zainstalowałem SparkyLinux z KomputerŚwiat-a. Wersja z pulpitem typowo linuxowym (nie jakaś kopia windowsa.. eee czekaj kurwa, to chuj nie pamięta, jaki to jest pulpit?? ja pierdole facepalma zrobie zaraz.. a nie sory. już zrobiłem) i mam problem.

Wpisując sudo apt-get i kilka innych komend, zainstalowałem WIne, jednak w sieci nie ma poradników, pod te distro linuxa (ja pierdole jak nie ma, przecież ja googlowałem i jest w chuj - ale nie kurwa na jakąś jebaną polską dystrybucję, no bo polskie kurwa ssie).

Proszę po prostu o kilka komend, a ja zrobię reszte (ja pierdole najpierw zjeb pierdolony, zakładał tematy typu co to jest partycja a co to jest dysk a teraz prosi o jeszcze większy banał. dajcie mi pistolet to się zajebię zaraz albo nie.. jego.).

No i nie może znaleźć winetricks - w sensie terminal jest na tyle głupi, że komendę wine cfg wykona, ale winetricks już nie.. (Jak to kurwa terminal głup - sam jesteś zjebanym idiotą pierdolcu)

P.S te nawiasy to ku przestrodze, byście nie pisali na mnie pocisków - sam się pocisnąłem.

(A i dawajcie pozytywy, bo się popłaczę jak nie dacie pozytywów - taka satyra na lajki z YouTube (rzygam tym) )
 
Moje zasady dot. postów:
1. Nie wstawiam postu - jeśli nie zrobiłem researchu.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Nie uwzględniłeś jednego. A mianowicie po jakiego grzyba to instalowałeś?
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
No witam (znowu wasz "ulubiony -tfu" idiota pisze posta.. No zajebiście - się pożygam zaraz.).

(A i dawajcie pozytywy, bo się popłaczę jak nie dacie pozytywów - taka satyra na lajki z YouTube (rzygam tym) )

To w końcu żygasz czy rzygasz?
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
To w końcu żygasz czy rzygasz?

Sra na dywan kurwa :F.
 
 

Nezzie

Nezzie

Użytkownicy
posty77
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
haha wiedziałem - że wam się spodobają te insult jokes. A tak na serio - instalowałem po to by załatwić sobie kopię windowsa 7, którą mam teraz na dysku (fizycznie mam pudełko i kod). Potrzebowałem linuxa by to wszystko zrobić (umarł mój dysk 160GB. Teraz jest 320GB). A teraz nici. Dlatego proszę o serię komend do terminala Debiana (Ubuntu to rak - nie wykrył mojego adaptera na usb od firmy TP-link). Ktoś pomoże? A i co do pytania Wintera:

"Ja się nie zrzygałem tak poprostu.. Ja zrzygałem się na flagę unii"
 
Moje zasady dot. postów:
1. Nie wstawiam postu - jeśli nie zrobiłem researchu.

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
haha wiedziałem - że wam się spodobają te insult jokes. A tak na serio - instalowałem po to by załatwić sobie kopię windowsa 7, którą mam teraz na dysku (fizycznie mam pudełko i kod). Potrzebowałem linuxa by to wszystko zrobić (umarł mój dysk 160GB. Teraz jest 320GB). A teraz nici. Dlatego proszę o serię komend do terminala Debiana (Ubuntu to rak - nie wykrył mojego adaptera na usb od firmy TP-link). Ktoś pomoże? A i co do pytania Wintera:

"Ja się nie zrzygałem tak poprostu.. Ja zrzygałem się na flagę unii"

 
 

Nezzie

Nezzie

Użytkownicy
posty77
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ale weźmy teraz ten temat na poważnie. Bez memów - proszę o listę komend do poprawnego skonfigurowania wine i zainstalowania UltraIso
 
Moje zasady dot. postów:
1. Nie wstawiam postu - jeśli nie zrobiłem researchu.


Nezzie

Nezzie

Użytkownicy
posty77
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dziękuję..

Teraz mam kolejny problem.. Bo chciałem pokazać, że jestem "cool" znajomemu, instalując toolsa, który jest tylko w Katoolin. I teraz jak to odinstalować.. Jak próbuję to mam serię problemów.
 
Moje zasady dot. postów:
1. Nie wstawiam postu - jeśli nie zrobiłem researchu.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Wróżka jest na urlopie, więc nikt ci z fusów nie powróży. Podaj konkretnie jakie masz problemy. :)


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry