Scamper - Neuroshima w nowej odsłonie 302 1

O temacie

Autor Wonski

Zaczęty 20.09.2017 roku

Wyświetleń 302

Odpowiedzi 1

Wonski

Wonski

Gry (themodders@telegram)
C++
posty240
Propsy75
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
  • C++

Wonski
Gry (themodders@telegram)

Scamper - Neuroshima w nowej odsłonie
2017-09-20, 07:52(Ostatnia zmiana: 2017-09-20, 11:19)
Witam Was drodzy forumowicze. Jako C++ Developer's Team Leader (:D) zespołu (studia?) StarSock, pragnę Wam przedstawić nasz rozbudowany projekt gry RPG o nazwie Scamper.
Akcja gry została osadzona w dalekiej przyszłości. Miejsce, w którym się znajdziemy to kolonia na odległej planecie. Jest ona bardzo nowoczesna, jednak niewiele z osiągnięć cywilizacji dociera do Slumsów, a to właśnie tu będziemy musieli walczyć o przetrwanie. W rezultacie łatwiej będzie o mikroprocesor niż o kawałek pożywienia. Wcielamy się w postać, której jedynym zadaniem jest ucieczka z tej oto planety, gdzie wydano na nią wyrok śmierci. Świat ten jest opanowany przez mafię i gangi, które kontrolują niemal wszystkie dziedziny życia mieszkańców.


Rozgrywkę oparto na systemie Neuroshimy, polskiej grze fabularnej wydanej w 2003 roku. Nie ma tu żadnych punktów życia, tylko rany i ich następstwa, np. mocno uszkodzona postać nie będzie w stanie walczyć na tym samym poziomie, co zdrowy żołnierz.
System rozwoju postaci w założeniu nie jest liniowym. Gracz za otrzymane punkty doświadczenia może wykupić dowolne umiejętności. Te z kolei pomogą mu w osiąganiu celu w jego ulubionym stylu.

Udostępniliśmy szereg futurystycznych broni, od zwykłych pistoletów, przez broń pneumatyczną, strzelby śrutowe i nie tylko. Dodatkowo postacie można wyposażyć w implanty, dodające różne funkcje, np. przez kilka minut otrzymuje się więcej punktów odporności na ból. Nie można ich jednak stosować cały czas, gdyż każdy jest ograniczony do maksymalnie kilku użyć dziennie.


Na koniec parę concept-artów i grafik:


Serdecznie zapraszam na tegoroczne PGA w Poznaniu, które odbędzie się w dniach: 6,7,8 października.

 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
inżynieria relacyjna
posty726
Propsy547
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • inżynieria relacyjna
 
sprzedam propsa


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry