[G2NK] Przebudzenie (2017) 84263 227

O temacie

Autor Tituf

Zaczęty 17.09.2017 roku

Wyświetleń 84263

Odpowiedzi 227

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ktoś wie czy w modyfikacji jest mażliwość nauki ważenia mikstur siły i zręczności bo niby można znaleść kilka szczawi i chyba mają jakieś zastosowanie?
Jest mozliwość, z tego co pamietam trzeba nauczyć się jednej mikstury "do pełna" np. wszystkich mikstur HP lub Many
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Neck
Cytuj
W misji "Krnąbrny więzień" odkąd więzień opuścił więzienie misja stoi, strażnik przy taranie nic nie mówi,

Musisz teraz odszukać go sam...
Spoiler
jaskinia niedaleko wzgórza (Hosh-Pak)

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki, po tej misji wszystko ruszyło lecz teraz chyba mi się coś zbugowało, została mi jedyna misja "Przebudzenie" wybiłem z Diegiem, Gornem, Lesterem i Miltenem wszystkich orków w zamku w tym  Ur-Kosha i nie mam żadnego dialogu u Diega że wszyscy orkowie nie żyją, dla pewności przeleciałem jeszcze raz cały zamek wszystkie pomieszczenia itd. i nie ma tam żadnych orków, w ostateczności użyłem nawet marvina i przycisku Home do namierzania pobliskich npc i prócz ludzi z którymi już rozmawiałem nie ma nikogo.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grasz na starszej wersji. Brakuje ci zabitego jednego orka z zamku. Nie pamiętam teraz kodu. Wczytaj sobie save i sprawdź kod, dodaj jednego...

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomogło dzięki, mam teraz już chyba finalną walkę mianowicie otrzymałem od druida amulet przyzwania ognistego smoka, powiadomiłem Ur-Shaka że wybieram się na walkę z Tum-Arhem i poszedłem do lodowej krainy jednak nigdzie tam nie ma Tum-Arha, co muszę jeszcze zrobić? Wszystkie misje mam skończone zostało jedynie "Przebudzenie"
 

Ktoś nieznany

Ktoś nieznany

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie co do zadania zjednoczeni z przeszłością. Zrobiłem wszystko z tego questa co trzeba było przygotować, ale zostało mi odnalezienie jaja topielca. Przeszukałem całą Górniczą Dolinę. No i bez rezultatów (wiem że gdzieś leży). Poda ktoś przybliżoną lokalizacje tego jaja?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Ma je mocniejszy trochę topielec przy jeziorze od strony grobowca, gdzie z Miltenem w G1 się widzimy z tego co pamiętam.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Ktoś nieznany

Ktoś nieznany

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie. Właśnie mi się przypomniało. Wie ktoś może gdzie jest śledź do zadania Talerz zupy śledziowej?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Śledź jest pomiędzy 2 golemami przy rzece w krzakach.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Ktoś nieznany

Ktoś nieznany

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Ktoś nieznany

[G2NK] Przebudzenie
#209 2020-07-10, 06:51(Ostatnia zmiana: 2020-07-10, 10:33)
Dziena byczki za pomoc :). Dobra może to ostatnia prośba, zostały mi 4 questy. Przebudzenie (Podsumowanie z Urshakiem tego co zrobiliśmy do tej pory), Do krwii ostatniej(zrobiłem dla nich wszystkie ich zachcianki i nie ma nic więcej), Szósty Zwiadowca (Muszę uzyskać klucz do wewnętrznego magazynu.Dałby ktoś cynk jak to ruszyć jak już się da?) i Nienawiść (Askvil przyjął pierścień od Urkosha)
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
6ty zwiadowca, musisz okraść Pacho bodajże.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://imgur.com/4uoce7x
https://i.imgur.com/NQAzMGx.png

O co tu chodzi, to jakiś błąd czy muszę jeszcze z kimś pogadać/zrobić jakieś zadanie? Powiedziałem Ur-Shakowi że idę walczyć z tym orkiem do lodowej krainy a jego tam nigdzie nie ma..
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wczytał ci się - dodaj kodem na jeziorze

Spoiler
NONE_10101_TUMARH

Koczis

Koczis

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Koczis

[G2NK] Przebudzenie
#213 2020-08-26, 19:37(Ostatnia zmiana: 2020-08-27, 17:19)
HELP :(  Po walce z orkami na zamku mam się zgłosić do Diego (powiedział Milten) ale Diego nie ma żadnej opcji dialogowej. Zabiłem Ur-Kosha, pozbierałem wszystkie fanty z orków i cisza. Znalazłem wszystkich, którzy opuścili zamek i tych na zamku - dalej cisza. Co robić?

znalazłem podobny wątek gdzieś wcześniej. Zostawiam dla potomnych ;)
Rozwiązaniem jest przyzwanie orków na zamku i ich zabicie, u mnie było to chyba 5 orków (zdaje się, że tylu zabiłem podczas cichej misji wbijania na zamek po taranie xD ale może to akurat przypadek).

kody: insert_orcelite_roam_zamek oraz insert_orcelite_drink_zamek - u mnie brakowało obu, paru tych i tych.
Pozdro!
 

waldess

waldess

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, pomóżcie proszę, gdzie jest miecz ognia i klucz od magazynu - nie wewnętrznego, ten mam.
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Miecz ognia? Ten runiczny jest w jaskini pod leżem ognistego smoka. O jaki klucz Ci chodzi? Ten do zadania Zwiadowcy ma Pacho.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

[G2NK] Przebudzenie
#216 2020-09-29, 09:54(Ostatnia zmiana: 2020-09-29, 16:50)
Gdzie jest klucz do magazynu na zamku(do pierwszych drzwi)?
Mam klucz od wewnetrznych drzwi(nie wiem skad), ale od tych pierwszych przy fisku albo za pacho juz nie.

Edit:Znalazlem odpowiedz na forum druzyny spolszczenia, tak ma byc.
 

Betlar

Betlar

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobry. Nie wiem czy tu zagląda ktoś jeszcze ale zapytam. Mam problem z ruszeniem zadań.
1. zjednoczeni przeszłością Oddałem Tondralowi teleport kamień z cmentarzyska i zrobiłem questa z tymi jajami ale nie wybiłem chyba 100% wszystkich orków w obozie bractwa może to dlatego nie mogę ruszyć zadaniamoże nie moge znaleźć tych orków. Ostatni wpis mówi o tym że prace nad miksturami z jaj posuneły sie do przodu. (lestera zrobiłem)
2. Nienawiść oddałem pierścień temu nordmarczykowi i zrobiłem zadanie szpieg Thorusa.
3. Myśliwi i kopacze ostatnie dwa wpisy są takie że wsparcie Ashgana może się opłacić i że poparł sparwę z paulem
4. Kopalania kompanii mam się kręcić koło Carducciego założyłem że mam po prostu czekać aż do mnie zagada po jakimś czasie ale sporo minęło i wciąż nic.
5. Przebudzenie zrobiłem zadanie z naprowadzaczem i szamanem gadałem z magnatem i paladynami a ostatni wpis jest o przyjęciu pomocy Tondrala i mam mu to powiedzieć tylko że nie mogę tego zrobić.
Ogólnie też nie wiem o co chodzi z netbekiem i mędrcem

Dodam też że zrobiłem zadanie gorączka złota Grimes jest już w środku i pogadałem z niewolnikami.

Więc ogólnie na razie nie mam pojęcia co robić jak to pomoże to mogę napisać wszystkie zadania z dziennika.
Możliwe że coś zrobiłem w złej kolejności czy coś i musze grać od nowa dajcie znać.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ten mod jest bardzo skomplikowany i nie ma do niego solucji z tego co wiem.
Mozliwe, ze pomoc dostaniesz na stronie druzyny spolszczenia.
Ja przeszedlem ale pamietam questy ogolnie, bez dokladnej kolejnosci dialogow w nich.(jeden dialog z zadania uaktywnia tu postepy w innych zadaniach, mody destiny sa unikatowe i raczej ciezko o kogos kto by mogl ci z nimi pomoc na tym forum)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
https://www.youtube.com/watch?v=KWT-ty_yLZI


Zapraszam na premierę :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry