[G2NK] Przebudzenie (2017) 84276 227

O temacie

Autor Tituf

Zaczęty 17.09.2017 roku

Wyświetleń 84276

Odpowiedzi 227

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki.A gdzie szukać thanatonisa czy jakoś tak ewentualnie jak wygląda?;)
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
O ile myślimy o tym samym gościu, to idź na przełęcz, z pewnością go spotkasz :)
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 3 zadania Nienawiść, Do ostatniej krwi i Przebudzenie.W 1 zadaniu ostatni wpis odnośnie tego że ten Nordmarczyk przyjął wyzwanie.W 2 brakuje mi trawki dla Lestera.W 3 mam wpis o Mędrcu który pomógł Netbekowi.Co muszę dalej zrobić?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Masz 3 zadania i nie masz trawki dla Lestera? To chyba znaczy, że powinieneś przeczytać książki w dawnej siedzibie magów w Zamku i pogadać z ludźmi z bractwa, bo zakładam, że tego nie zrobiłeś.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam pytanie odnośnie rozgrywki. Rozpoczałem grę, dotarłem cudem do zamku i nie jestem w stanie wykonac praktycznie zadnego zadania ktore mi zlecono bo albo musze "czekac" albo jestem po prostu za słabą postacią, zeby cokolwiek zrobic, dostac gdziekolwiek poza zamek moge jedynie na miksturkach szybkosci i omijac wszysko. Nie mam mozliwosci nigdzie nauczyc sie sily, czy otwierania zamkow. Ktos moze mi podpowiedzieć co i jak na poczatek najlepiej zrobić?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Bij zombie. Odciągaj je pojedynczo, zaklinuj przy ścianie i prawa-lewa-prawa-lewa. To doskonały sposób na doświadczenie na początku.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Potrzebuję pomocy w kilku zadaniach, moze ktoś wie:
1. Gdzie mogę znaleźć ostrygę?
2. Krnąbrny wiezień - kiedy Sirran coś "wywęszy"?
3. Plan Cartera - gdzie znalezc mapy kopaln Paladynow?
4. Jak zdobyć "drewno dla kopalni"? Ten na zamku Draal ni jak mi nie pomoze.
5. Do kogo mam się zwrocić w zadaniu "Chciwosc", gdy Netbek nie umial pomoc Scatyemu?
6. "Duma i uprzedzenie" - jak mam zdobyc zaufanie Asghana?
7. "Czarna owca" - Swistak odzyskal zaufanie Sirrana, kto nastepny?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
1. W dowolnej muszli.
2. Jak ruszysz zadanie z księgami.
3. Największą szanse na posiadanie takich map maja paladyni.
4. Chyba gdzieś pisalem o tym, Draal pomoże jeśli ty mu wyswiadczysz przysługę.
5. Szukaj innych magów i mędrców.
6. Podobna sprawa jak z Draalem.
7. Fisk.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To troszkę inaczej. :D
1. Gdzie mógłbym znaleźć ową muszlę? Przy dowolnym obszarze wodnym?
2. Czyli muszę znaleźć te 5 ksiąg? Bo na razie mam tylko 1 z zamku.
3. Gdzie mogę ich znaleźć? - Niestety nie grałem w Epilog, a Przeznaczenia nie przeszedłem, jeśli to ma znaczenie.
4. Jaką przysługę mógłbym mu wyświadczyć? Żadnego questa nie mam, a na zamku nikt nic nie zleca w tym momencie.
5. Ci w zamku nie pomogą. Orkowie?
6. Kiedy będzie jakiś quest z tym czy coś podobnego? Bo chciałbym wykonać jak najwięcej questów z zamku zanim ruszę resztę świata gry, lubię po kolei ogarniać miejsca i zadania.
7. Co z tym Fiskiem? Jakieś zadanie pewnie, tylko że nikt mi nic nie zleca. :(
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
1. Małże i tym podobne morskie istoty żyją w większości w słonych wodach.
2. A może to było zadanie z pielgrzymami? Chyba tak, wybacz, to to zadanie musisz ruszyć.
3. Bardzo widzę nie chcesz eksplorować :> smuci mnie to, bo to jedna z moich ulubionych rzeczy w gothicu. Są niedaleko Gorna.
4. Podpatrz co robi Fisk. Naśladuj go, bo to mądry i oczytany człowiek.
5. Magów Ci w przebudzeniu dostatek, poeksploruj trochę więcej proszę :)
6 i 7 - zrób poprzednie punkty najpierw, to pomyslimy co dalej.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ekspolorwać lubię, ale ciężko mi tak trochę z 40pkt siły i bronią 50dmg przy 30% walki bronią 2h. Do tego ten eksplor objawiał by się w bieganiu na miksturce do różnych miejsc i uciekanie przed mobami, bo w większości są to mocne stworki po drodze. :( Dlatego staram się na questach nabić jak najwięcej i pozdobywać itemki, żeby mieć jakieś szanse z mobkami mocniejszymi.
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Mi osobiście Przebudzenie przypominało trochę powrót do pierwszej rozgrywki w G2. Wszedlem do górniczej doliny i wszystko prawie mnie zabijalo :) trzeba było przemykac, uciekać, kryć się i bic to, co było się w stanie żeby te punkty doświadczenia jakoś uzbierać. Taki jest klimat górniczej doliny właśnie. Pobiegaj po świecie(możesz tez pływać, tak jest bezpiecznie i można bic potworki jak 5 smoczych zebaczy na raz), pozbieraj misje, roslinki itp, znajdziesz tez zbroje do kupienia z pewnością jakieś. Powoli będzie coraz lepiej a i satysfakcja będzie ogromna.

I pamiętaj - Przebudzenie ma rozbudowane skrypty, często zadania ciągną się dlugo, są z nimi powiązani różni ludzie z różnych miejsc w krainie, wiec najpierw dużo eksploruj tak jak radzilem, z pewnością lepiej będzie jak sam zadania porobisz, bo wierze, ze Ci się uda jak troszkę pogrąża więcej :) powodzenia!
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SparrowJacek Tak zrobię, jednak nie zaniecham zadawać pytań w temacie, bo czasem będzie mi szkoda tracić kilka godzin, zeby odszukac postaci do questa, aby popchac skrypty dalej. Jeszcze mam pytanka.
1. Fisk został splacony przez dluznikow, oprocz Asghana, co mam zrobić dalej?
2. Aby ukonczyć niektore misje trzeba sie pokusić o ograbienie kieszeni npc'tow, czy standardowe 20pkt+20 z pasa i amuletu zrecznosci mi wystarczy, szczegolnie na poczatku, czy nie i dawać pn w zrecznosc? Troche mi ich szkoda, bo mam zamiar robic wojownika 2h.
3. Złoto ma duze znaczenie w grze, nie liczac kupowania wyposazenia, na przyklad do zadan? Bo nie wiem czy oszczedzac, czy zaszaleć sobie. :D
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
1. Nie powiedział? Hmm, jak z Ashganem pogadałeś to powinieneś móc pociągnąć dalej to zadanie, sam powinien powiedzieć co i jak. A jak nie, to idź do obozu w którym jego ludzie siedzą.
2. Jest tylko jedno zadanie, które wymaga ilości zręczności, której nie uzyskasz z goblinich jagód/mikstur kupionych/bonusów z zadań/pasów amuletów itp  - i jest to zadanie bonusowe, więc nie przejmuj się
3. Póki co szalej ile dusza zapragnie. Złota jest multum w dalszych etapach gry. Z pewnością NIE powinieneś oszczędzać na początku, gdy jest najtrudniej.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do tej zrecznosci i kradziezy w questach, to przypadkiem aby ukonczy zadanie ""zlodziej rudy" w Wolnej kopalni, nie musze wykrasc straznikowi klucza, aby otworzyc kufer wewnatrz kopalni, gdzie sa pelzacze wojownicy?
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Musisz z tego co pamiętam, ale  nie jest to jakaś zastraszająca wartość zręczności, więc nie musisz ani punkta w nią inwestować.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten straznik ma "ryzykowna" krazdziez. Mam 21 zrecznosci bazowej+29 z przedmiotów i nie daje rady... :/
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Jak skończyłem grę to miałem 111 zręczności bez żadnego itemka dodającego do niej, a zainwestowałem może 30pkt, więc się nie przejmuj i inne misje wykonuj spokojnie, jak nie 50 to może 60 pyknie. Samych goblinich jagód jest ze 20 do zebrania/kupienia, nie mówiąc o miksturkach do kupienia/znalezienia/dostania i wielu innych bonusach :)
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Robilem testy na edit abilites i trzeba miec z 55 zrecznosci, dam rade niedlugo. Jeszcze mam pytanie, gdzie jest ten czlonek Zakonu Ocalenia, ktoremu oddałem maczugę i dostałem misje odnalezienia go? Szukalem wokól wiezy i nie ma. :(
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
jest w wieży. W tej największej komnacie. Polecam pochodnię wziąć
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry