Gothic 1.01d beta (REMAKE - 24 MIN FILMU) 37902 114

O temacie

Autor Digger

Zaczęty 25.07.2017 roku

Wyświetleń 37902

Odpowiedzi 114

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
No nic. Za filmik leci props, bo jest wykonany lepiej od poprzedniego. Dalej nie jestem jakoś wielce zainteresowany tymi przestarzałymi graalami, ale zobaczymy co tam z Sequela wyciągniecie.
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Digger dalej przejęzycza. xD Zamiast "Xardas" było "Xardad" + Rockefeller stracił ostatnie "er", a i chyba gdzieś kogoś jeszcze przechrzcił.

Poprzez opracowanie miałem na myśli ogólne omówienie choćby i w postaci postu czy dyskusji, nie video. W w/w filmiku mapa ta jest ponoć doskonale znana i już opisana, więc jestem mocno zaintrygowany.
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
@Winter zawsze warto poznać gothica od tego jakie miał pierwotne korzenie. Najbardziej ciekawym faktem  są usunięte zadania... gra Gothic na prawdę miała być większa... wielki szacun dla pirani za pozmienianie animacji, grafiki.. bo te z bety czy z 1.04 były grywalnie o wiele gorsze. Coś kosztem czegoś :D

Post połączony: 2017-07-28, 19:10
@Caesum Psimgoth mówi na początku przez 1 minute. Później mówi zupełnie inna osoba która nie grała nigdy w gothica.

Post połączony: 2017-07-28, 19:11
@Caesum, z  całym szacunkiem ale ostatniego zdania nie rozumiem.  i te skróty w/w mi są obce.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
w/w - wyżej wymieniony/e/ym etc.
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
ja wiem że nazwy rażą ale to co wam przedstawiłem to nie MOGŁEM sobie pozwolić na żadną fałszywa informację.  Wszystkie informacje MUSIAŁY być prawdziwe.

Post połączony: 2017-07-28, 19:12
Caesum odsyłam do ciekawostek archiego.

Post połączony: 2017-07-28, 19:13
aha... dodam że kiedyś w wczesniejszej wersji niż 1.01d yberionowi trza było przynieść miksturę zdrowia a nie zioła uzdrawiające.
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Mam takie pytanko. Czy będą zainteresowani za nim nagram ciekawostki z Gothic sequel. To czy jest ktoś zainteresowany oryginalną muzyką z gothica alphy która różniła się od tej obecnej w g1? Swoją drogą wpada w ucho :) Pokazałbym każdy szczegół w jakim momencie dana muzyka się odpalała.

Post połączony: 2017-07-30, 23:33
Tak, to moja praca. Ogólnie jest kilka błędów w tym ale ujdzie. Błędy te dotyczą gramatyki polskiego i literówek w czytaniu. @gothic1210 mógłbys do swojej edycji rozszerzonej dodać np zadanie z rannym błotnym wężem.
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Naucz się edytować posty.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
@Fareus  masz rację, na ogół mi się nie chce. Sorki za to, postaram się o tym pamiętać następnym razem. Pozdrawiam :)
 

Gushasad

Gushasad

Użytkownicy
posty46
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja jestem z tej gruppy fanów, który akurat interesuje się wsazystkim. Film spoko, jeno lektor przymulony :).
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
@Gushasad jak nagram swój 3 film w swoim życiu to na pewno jakościowo jeszcze lepiej będzie. Nie od razu kraków zbudowano :)
 

Gushasad

Gushasad

Użytkownicy
posty46
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Psimgoth I tak wielkie dzięki za ten film. W sumie wjechałeś mi na moje Gothicowe ambicje, bo połowy rzeczy z tego nie wiedziałem
 

Mr. Exile

Mr. Exile

Użytkownicy
posty69
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Psimgoth  Wybacz , ale musze zapytać. Czy napewno jest realne zdobycie Sequela od swojego źródła ? Jeśli tak to ile czasu by to zajeło i  czy mógłbyś pokazać CAŁY świat w dodatku ?
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Teraz planuje zrobić 2 odcninek z przetłumaczonymi wszystkimi usuniętymi zadaniami + jak wyglądało dołączanie do gildii w wersji 1.01d. Potem planuje starsze wersje aż do samego Finstera ( pierwotna nazwa gothica)  POTEM dopiero sequel.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Psimek prosił, żebym wstawił:
https://www.youtube.com/watch?v=XiHvCAKZeWo

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego miałbyś niby spełniać jego prośby? Ja bym usunął, choćby ze względu na wiadomość dla psimka.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Psimek prosił, żebym wstawił:
https://www.youtube.com/watch?v=XiHvCAKZeWo


A czy w tej prośbie wspomniał jak w temacie na forum SoulFire płakał, że nie może wstawić go na tM zbanowali za "sekwela"?
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Adanos pls nie baw się w obrońcę uciśnionych. Psimek narobił wielokrotnie gówna oraz pokazał, że zależy mu tylko na rozgłosie, więc nie widzę powodu do dawania mu taryfy ulgowej czy spełniania jego próśb.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Wy dalej nie wierzycie, że Adanos to multi psigota...
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie żeby coś, panowie ostatni sprawiedliwi nade mną, ale nadal nikt go nie przeprosił za nazywanie go kłamcą xD Ja wiem, że psimek to buc, ignorant i debil i broń boże nie wymagam dla niego szacunku (sam go mam niewiele dla jego osoby) ale kłamcą nie był, jak mu zarzucaliście :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Przeprosiłem go na sb, przyznałem mu racje, że jednak coś tam posiada. Powiem więcej - nawet nie miałem przeciwko, żeby pokazał te rzekome kody źródłowe nocy kruka. Od kiedy Worek zostałeś obrońcą prawdy?

Cytuj
Wy dalej nie wierzycie, że Adanos to multi psigota...

@Adanos to moje multi przecież, jest moim rozdzwojeniem jaźni, albo to ja jestem jego...
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry