Sprawy związane z MacDunem 65120 290

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 8.06.2017 roku

Wyświetleń 65120

Odpowiedzi 290

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z MacDunem
#40 2017-06-10, 09:44(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 09:53)
Kto płakał jak dostał warna od Simena?

No i znowu uciekłeś, oczywiście sklerozę i emocje wywalasz na wierzch, a zapominasz, że mistrzostwo na forum za bycie hipokrytą dostałeś ty.
 
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
To może pochwalisz się do czego Ci był tak bardzo potrzebny temat poufnych postulatów?

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy związane z MacDunem
#42 2017-06-10, 10:00(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 11:10)
To może pochwalisz się do czego Ci był tak bardzo temat poufnych postulatów?
Do niczego?  :facepalm:

Kiedyś Avallach pisał że nie używają go bo Simen zaspamował go, tyle. Pytałem z ciekawości  Admini moga potwierdzić że ja zadnych skarg nie pisalem od baaardzo dawna

Łatwo wyciągać wnioski i po mnie jechać prawda?

@ DOWN  Jeszcze jakby dało się normalnie rozmawiać z innymi normalnie o grach
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Spoiler
Spoiler
Cytuj
mad cum.
Wściekły spust xD.

Widzę, karuzela kręci się dalej, tym razem nie wsiadam, postoję. Tak wiem, że również jestem po części winien całemu zajściu, tak, przyznaję, również starałem się zrozumieć powód zarozumialstwa i nadzwyczajnej arogancji Mad Cuma (xD) tym samym przyczyniając się do zaogniania jego wścieklizny macicy.

A chuj, masz ten zaszczyt : @Mac Dun - wiele osób już ci pisało - po prostu się uspokój. I wszystko wróci na stare tory*. No i jeszcze mógłbyś zacząć w jakikolwiek, nawet swój specyficzny sposób akceptować odmienność zdań i poglądów swoich rozmówców - też by nie zaszkodziło.

Spoiler
*A przynajmniej powinno... po jakimś czasie... chociaż w twoim przypadku to pewnie z rok nieaktywności na forum i zmiana konta/nicku xD

Edit: Tak czytam, czytam. Mógłbyś jeszcze pozbyć się syndromu oblężonej twierdzy. I napiszę ci coś, coś bardzo ważnego, coś co odmieniło mój pogląd na świat widziany przez internet. Słowa te padły na tym forum, w moim kierunku, dawno temu, a brzmiały one

Spoiler
Nie sreeeej xD

I bardzo mi pomogły (xD).
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Strach sie bac co by bylo gdyby Aztek byl lekarzem - zamiast usuwać nowotwory to po prostu by zabijał pacjentów xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Dobrze, że @Werewolf wkleił posta, bo nie doda mi do połączonych xDD, dzięki Wafelku.

@Mac Dun - ale z każdym tutaj, a przynajmniej ze znaczną większością da się normalnie pogadać, podyskutować. Ludzie głównie sobie śmieszkują czy to na ShoutBoxie, czy to w mniej poważnych wątkach. Ty natomiast każdym śmieszkiem, każdą najbardziej nawet oczywistą prowokacją przejmujesz się, jakby, za przeproszeniem, kolokwialnie mówiąc, zabili ci matkę gazetą. No proszę ja ciebie. I to ma być ta normalna dyskusja z twojej strony? Protip - jeśli od kogoś czegoś oczekujesz, to najpierw bądź pewny, że sam jesteś w stanie dać coś od siebie, koniec protipu.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z MacDunem
#46 2017-06-10, 11:25(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 11:30)
Normalne gadanie o grach z MD zaczyna się na czytaniu recenzji, a kończy na hejtowaniu G3 i Medal of honor, które Winter przeszedł w 6h na trudnym i na dark soulsach które są podobne do Władca Pierścieni.

Każdy może mieć swoją wersje słowa normalność, ale nie do aż takich absurdów :F.

I każdy z nas co z niego śmieszkuje starał się z nim normalnie porozmawiać. Ale sorry jak to się kończy na recenzjach z  portalu GRY-Online itp. to serio nie ma większego sensu.

 
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Sprawy związane z MacDunem
#47 2017-06-10, 11:37(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 11:43)
@Mac Dun - ale z każdym tutaj, a przynajmniej ze znaczną większością da się normalnie pogadać, podyskutować. Ludzie głównie sobie śmieszkują czy to na ShoutBoxie, czy to w mniej poważnych wątkach. Ty natomiast każdym śmieszkiem, każdą najbardziej nawet oczywistą prowokacją przejmujesz się, jakby, za przeproszeniem, kolokwialnie mówiąc, zabili ci matkę gazetą. No proszę ja ciebie. I to ma być ta normalna dyskusja z twojej strony? Protip - jeśli od kogoś czegoś oczekujesz, to najpierw bądź pewny, że sam jesteś w stanie dać coś od siebie, koniec protipu.
Jak kazzmir i winterking dochodzą na sb to zawsze srają i przypierdalają się o wszystko co piszę. Nie zauważyłeś? Ostatnio przeciez pisalismy krotko o skyrim modach i jakos dalo sie normalnie pisac między nami

@ DOWN    Aha :ok:
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
@Mac Dun

Nie lubię się powtarzać, ale tym razem pogrubiłem żebyś wiedział, że " nie zawsze sramy ".


Podjąleś temat, żebyśmy zamiast pierdolenia na sb odpalili tak znamienitą grę jak Medal of Honor: Allied Assault i ją sobie przeszli. Gdy podjąłem rękawice i stwierdziłem bez żadnych docinków, że debil/idiota/bałwan/kretyn/dodaj coś więcej, że przeszedłem w 9h (przy czym tak naprawdę wyszło, że w 6h) i miałem na to niezbite dowody, zacząłeś wjeżdżać argumentami ad personam, że jestem kretynem . Więc kto tu ma problemy?

Dodatkowo, gdy mnie poniosło i nazwałem Cię debilem (co i tak zostało dostrzeżone przez Azteka, który kazał mi się przyhamować), to Cię przeprosiłem. Ty tego dzisiaj nie zrobiłeś. Wyciągnij wnioski.


A z @Marid się porzucaliśmy mięsem i teraz albo nie wchodzimy sobie w drogę, albo jest milutko. No kurwa, da się. xD
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
@UP daj większą czcionkę tak jak on to robi, chociaż do niego to i tak jak grochem o ścianę.
 
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Sprawy związane z MacDunem
#50 2017-06-10, 11:45(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 11:56)
dalo sie normalnie pisac między nami

Bo ja widocznie dostrzegam nieco głębiej twoją, ekhm, specyfikę osobowościową, a innych albo po prostu ona wkurwia*, albo też ją dostrzegają, a i tak ich wkurwia*. I trudno im się dziwić, sam przyznasz.*

Spoiler
Wiem, że nie przyznasz, ale warto było spróbować xDD
Spoiler
Mnie też na początku wkurwiała, ale i Fartuess czy tam Fabiosek wytłumaczył mi istnienie zjawiska jakim jest "spuszczenie mentalnej sraki" (xD) i jakoś udało mi się ogarnąć, choć ze względu na ciężki przypadek pacjenta nie było to łatwe xD

Edit: Jednak wsiadłem do karuzeli :(. Podstępne chuje :(.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)

WinterKing Kereth
Gry (themodders@telegram)

Sprawy związane z MacDunem
#51 2017-06-10, 11:46(Ostatnia zmiana: 2017-06-10, 11:54)
@ DOWN    Aha :ok:


No jeśli nie potrafisz przeprosić za to, że mnie nazwałeś kretynem, chociaż my wszyscy musimy Ci bić pokłony z tego powodu, gdy zostaniesz dotknięty debilem/kretynem/idiotą/et cetera, to coś tu jest nie tak. Ale wygodnie jest nie widzieć swoich grzeszków i udawać męczennika, prawda @Mac Dun? :ok:
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Po pierwsze, nie wiesz co chciałem napisać bo pisałem cenzurą, jak tak cię to boli to bardzooo cię przepraszam

Ty myślisz że jesteś taki dobry? Obrzucanie mnie błotem i naśmiewaniu się ze mnie ciągle? Żenada
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
No sorry, wyskakujesz np z tekstem, że " lore DS jest podobne do Władcy Pierscieni, więc nie ma żadnego sensu " - mam wtedy schować głowę w piasek, kiedy reszta miała z tego ubaw po pachy?

Wczoraj zacząłeś bajdurzyć o Medal of Honor - ok, dopiero na privie przyznałeś mi racje, że może da się szybko przejść, ale nie zapominam o takich tekstach w  moją stronę "Och jak fajnie Winter, jakbyś napisał, że przyznajesz się do błędu i przepraszasz". " Twój móżdzek jest widzę za mały by zrozumieć pewne rzeczy, winter. " - może jakbyś sobie darował takie teksty, czasami ukorzył się, że niekoniecznie musisz mieć racje, to by się dało z Tobą normalnie rozmawiać.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Edit: Jednak wsiadłem do karuzeli :(. Podstępne chuje :(.

A teraz nawet nie próbuj z niej wysiadać, bo ubije XD.
 
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sztorm za sztormem, burza za burzą
Gównem tu tryska i nie pachnie tu różą
Przyczyną problemu, człowiek co cwany
Na forum szerzej, makdupem zwany
Jedną ten człowiek wszakże ma wadę
Wcale nie trudno jest z nim o zwadę
Powód ku temu pewnie jest różny
Chociaż, głos jego, jedyny słuszny
Ma ochronę adminów, którzy nie za tradycją
By ta jak dawniej była banicją
Zadośćuczyńmy, zbanujmy mac duna i azteka
Niech wreszcie zatryumfuje rozum,
Nie głupota człowieka!
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Kiedy ostateczne rozwiązanie sprawy macdumowskiej?
To się już robi nudne, dajcie mu po prostu bana na sb i na dolne (jeśli jest taka opcja) i tyle.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Spróbuje ignorować @WinterKing i @Duke Nukem  Może skończą kiedyś pierdolić głupot kiedyś :ok:
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
No kiedyś może kiedyś skończysz i kiedyś ty :ok:
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Spróbuje ignorować @WinterKing i @Duke Nukem  Może skończą kiedyś pierdolić głupot kiedyś :ok:

Albo zmieniam - nie no, ok. Ale Ty też pierdolisz głupoty i jakoś Cie nie ignoruje :ok:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry