[G2NK] Przeznaczenie - Epilog v1.1 97934 334

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 5.05.2017 roku

Wyświetleń 97934

Odpowiedzi 334

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

[G2NK] Przeznaczenie - Epilog v1.1
2017-05-05, 20:37(Ostatnia zmiana: 2022-02-13, 10:13)

"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię.
Do drzwi waszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć." 


Epilog - jest modyfikacją ściśle powiązaną z "Przeznaczeniem", w której gracz otrzymuje wiele odpowiedzi na postawione tam pytania, poznaje dalsze losy bohaterów zamieszkujących Khorinis oraz straszliwe konsekwencje swego pobytu na Irdorath. Jest to historia Bezimiennego, którego Przeznaczenie pchnęło na Drogę Mroku - którym posłużył się Apogeon, a Beliar okrutnie zadrwił.
 Epilog wykorzystuje, rzecz jasna, zasoby Przeznaczenia, ale też wiele nowatorskich rozwiązań skryptowych oraz bardzo dynamiczną i ciekawą fabułę. Gracze, którzy nie ukończyli Przeznaczenia w gildii Mrocznego Zakonu, również powinni mieć satysfakcję z tej rozgrywki. I choć nie znajdziecie tu nowych potworów, broni, pancerzy, czy niesamowitych animacji to myślę, że czeka was dobra zabawa. Do wykonania jest 50 zadań, a zakończenie jednego z nich skutkuje dodatkowym, bonusowym questem. Szacunkowy czas rozgrywki przyjęliśmy na 40 godzin, ale to już zależy od indywidualnych predyspozycji gracza.
Dalszy opis jest bez sensu! Im mniej wiecie o tej modyfikacji przed grą - tym lepiej!
Modyfikacja jest do pobrania na naszej stronie: http://druzynaspolszczenia.pl/showthread.php?tid=749 
Potem - nie zapomnijcie się zarejestrować i napisać posta, jeśli chcecie mieć aktywne konto.
Miłego grania!

Spoiler zawiera potężny spoiler...

Spoiler










Bezpośredni download: https://www.mediafire.com/file/hbn9a522v70e6zl/Przeznaczenie_Epilog.1.1.exe/file

Opis modyfikacji pochodzi z forum Drużyny Spolszczenia, autorem jest @Tituf.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jonxx

Jonxx

Użytkownicy
Wędrowiec
posty20
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wędrowiec
Przeszedłem całą modyfikację, oceniam ją bardzo wysoko, i polecam ją nawet jeśli ktoś nie przeszedł Przeznaczenia. Stracicie co prawda nieco smaczków i nawiązań, ale mod jest tego warty. Dialogi stoją na bardzo wysokim poziomie, zadania są interesujące, a samo podbite przez Mroczny Zakon miasto aż ocieka klimatem. Technicznie również modyfikacja jest dopracowana, a ostatnie bugi zostały poprawione po grze klubowej. :)

Mod jest na około 40-50 godzin, mniej lub więcej zależnie od gracza. (Mi zajął on 57 godzin, ale ja grałem dość powoli, jedna osoba ukończyła Epilog w 33 godziny.)

Równocześnie zapraszam na forum DS, aby podzielić się swoimi wrażeniami z Moda, zarówno twórcy, jak i ja i inni gracze są ciekawi waszych opinii.:ok:

 
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podczas testów nie mieliśmy problemów z modyfikacją.
Ale graczom klubowym przydarzały się drobne błędy- podaję kody, jakich gracz może potrzebować w Epilogu.

Spoiler
itemy dla Tamiry:
ItMi_GoldNecklaceTamira
ItMi_GoldRingTamira
ItMi_GoldChestTamira

Pierścień Asceniusa - Złoty Pierścień Mroku
ItMi_GoldRingDark

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

Przeznaczenie - Epilog
#3 2017-06-06, 12:58(Ostatnia zmiana: 2017-06-06, 13:49)
Widzę pierwsze nielogiczności - zadanie z Babo i Flowerem można odebrać i wykonać przed tym, zanim w ogóle pójdzie się do klasztoru. A wystarczyło dać warunek Babo, że musimy mieć za sobą rozmowe z Parlanem. Teraz zadania ,,Gorące serce" i to z Flowerem beda wisieć w dzienniku.


I zadanie ,,Piraci w Khorinis". Wiem już, że można sie bez problemu dostać na statek i że jeśli chce sie z nimi zabrać to muszę albo należec do nich albo mieć dużo złota. Poza tym mam wpis w dzienniku ,,to podejrzane" odnośnie tego, że wpuścili mnie na statek oraz jeden z nich mówi coś w stylu ,,łatwo wejść, niekoniecznie łatwo wyjść" więc domyślam się, że tam powinno coś nastąpić - ale nic sie nie dzieje. Greg też nie ma żadnych opcji dialogowych.

Poza tym - gdzie jest Stomir? I kto może mi powiedzieć coś o szpiegu gildii złodziei?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Widzę pierwsze nielogiczności - zadanie z Babo i Flowerem można odebrać i wykonać przed tym, zanim w ogóle pójdzie się do klasztoru.
Niewykluczone, że zbugowałeś grę. Starzec wyraźnie mówił, co trzeba zrobić i dokąd iść w pierwszej kolejności.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Przede wszystkim to ja wtedy zdążyłem wylecieć z miasta nawet nie rozmawiając ze starcem :D Trzeba było go umiejscowić gdzieś w porcie aby był widoczny od razu. Albo po prostu dać warunek, że dialog u Babo sie nie pojawi (ani Flower z Heliodorem) bez odpowiedniego zadania w dzienniku. Ale nic to, już sobie poradziłem.

Teraz mi powiedz @Tituf co z resztą zadań które opisałem.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
I zadanie ,,Piraci w Khorinis". Wiem już, że można sie bez problemu dostać na statek i że jeśli chce sie z nimi zabrać to muszę albo należec do nich albo mieć dużo złota. Poza tym mam wpis w dzienniku ,,to podejrzane" odnośnie tego, że wpuścili mnie na statek oraz jeden z nich mówi coś w stylu ,,łatwo wejść, niekoniecznie łatwo wyjść" więc domyślam się, że tam powinno coś nastąpić - ale nic sie nie dzieje. Greg też nie ma żadnych opcji dialogowych.
zbyt drobiazgowy jesteś... ten tekst nie musi dotyczyć najbliższej akcji, nic się nie dzieje na razie i jest OK

Cytuj
Poza tym - gdzie jest Stomir?
skoro już załatwiłeś wszystkie sprawy z naszym paladynem Vistulinem i musisz dla niego odnaleźć Stomira, to on stoi tam, gdzie bandyci przeważnie pobierają haracz...

Cytuj
powiedzieć coś o szpiegu gildii złodziei?
tu musisz dokładnie opisać na jakim etapie jesteś


Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Zaraz Stomira patrze. Czyli to, że nie mam żadnego dialogu z Gregiem to jest prawidłowe?

I gdzie jest Isabel? Znalazłem Raula, Blizne i Flavio ale jej z nimi nie ma. Zadanie ,,Dzika Banda".
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam nadzieję, że porozmawiałeś z Blizną... a nie lałeś go od razu! :lol2: Isabel jest obok, za drzwiami, po dialogu z Blizną!

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nawet ich nie uderzyłem, tylko rozmowa. Raula zabiłem bo po dialogu się na mnie rzucił. Problem jest teraz taki, że Isabel u mnie nie ma..


Dobra, jak widze, po całej akcji z Raulem załączył się dialog u Flavio i dalej to idzie. To teraz jeszcze bym prosił o pomoc z kim mam pogadać o szpiegu wśród złodziei..
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie wiem na jakim jesteś etapie - podejrzewam, że ruszy jak pokręcisz się w GM, zrobisz zlecenie Barona, z którym się już spotkałeś

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@Tituf sory nie przeczytałem do końca poprzedniego posta. Jestem na etapie, gdy Cassia dała mi to zadanie mówiąc, że jest szpieg w organizacji i mam go znaleźć. Nie jestem jeszcze w górnym mieście (nie wiem jak tam wejść, chcą pisemnej zgody a nikt o tym nic nie mówi). Barona von Ritterheima na farmie Sekoba już zabiłem i ,,Farma Mrocznego Barona" jest już w wykonanych.


I jak wykonać zadanie ,,Nasz nowy dom"? Już załatwiłem deski i meble, ale w domu Fellana nie widze nic w co miałbym pukać młotkiem...
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
w domu Fellana nie widze nic w co miałbym pukać młotkiem...
przecież Bezi miał załatwić tylko towary na naprawę... skoro oddałeś Felanowi, trzeba czekać...

Cytuj
Nie jestem jeszcze w górnym mieście (nie wiem jak tam wejść, chcą pisemnej zgody a nikt o tym nic nie mówi).
czyli nie byłeś w hotelu Hanny...


Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Aaah, sprawa z Tireonem i nową gildią. Ok, mam, dzięki.

Co do Fellana to okazało się, że po prostu nie mialem piły.


Teraz kolejne pytanie: kto kupi od Garreta z piratów te rzeczy które chciał sprzedać Baltramowi (alkohol)? Myślałem, że to będzie Kardif, Coragon albo Orlan, może Otto, ale nie...
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Teraz kolejne pytanie: kto kupi od Garreta z piratów te rzeczy które chciał sprzedać Baltramowi (alkohol)? Myślałem, że to będzie Kardif, Coragon albo Orlan, może Otto, ale nie...

na Czarnej Fregacie...

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

Przeznaczenie - Epilog
#15 2017-06-06, 16:58(Ostatnia zmiana: 2017-06-06, 19:40)
Ożywie troche ten temat bo mam jeszcze pare pytań :D

Gdzie znajde czarną runę dla Karrasa? Tę od ,,Zabij jakiegoś maga albo kup na targowisku"?

Jestem po rozmowie z Demetriusem, mam znaleźć Tropiciela. Gdzie on jest?

Siedmiu wspaniałych. Brakuje mi ostatniego, mam Blizne, Ratforda, Draxa, Marvina, Rethona, Ciebie (Titufa). Kto jest siódmy?

I jak wykonać zadanie ze zwojem szaleństwa? Odon i Herman stoją we dwóch już za bramą, rzucam na Odona, ten czar, on atakuje i zabija Hermana, potem atakuje mnie, zabijam go i nikt, ani Szpieg Serpentesa ani Komendant Mrocznych nie mają nic do powiedzenia.

Co to za koleżanka gadatliwa Serafii?

I gdzie jest Uka-Chaka? :O

Gdzie jest klucz Lutero w górnym mieście?

I co dalej w zadaniu ,,Nowy porządek"? Skończyło się na tym, że Arnold nie przyjal amuletu mówiąc, że to rupieć a w dzienniku mam ,,to była pamiątka Wasiliego".

Z kim mam pogadać o ,,ochronie prawnej" Grega?

I co dalej w zadaniu ,,Podwójna gra"? Rączka nie żyje, mam ten dokument żelazny i księgę kasową ale Cassia ani nikt nie ma żadnego dialogu..
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poczekam trochę jak tych pytań ubędzie. Bo ubędzie jak zaczniesz grać.  Uka-Chaka jest w jaskini za farmą Onara, za tym obozikiem.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No o ile moge sie zgodzic z kilkoma, że pewnie sie rozwiną, o tyle z tą koleżanką serafii, tą gadatliwą, obleciałem wszystkie kobiety w mieście...
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Tituf

Przeznaczenie - Epilog
#18 2017-06-07, 07:21(Ostatnia zmiana: 2017-06-07, 08:35)
Margaret wieczorową porą - chyba po 19 będzie sprzątać w GM.

Cytuj
I jak wykonać zadanie ze zwojem szaleństwa? Odon i Herman stoją we dwóch już za bramą, rzucam na Odona, ten czar, on atakuje i zabija Hermana, potem atakuje mnie, zabijam go i nikt, ani Szpieg Serpentesa ani Komendant Mrocznych nie mają nic do powiedzenia.

powinien zaatakować, ale PO rozmowie
jeśli takiej nie ma, wczytaj całą akcję znowu - jeśli to nie pomoże... cóż daj się pobić do skutku, aż rozmowa zaskoczy - możliwe, że trzeba użyć będzie konsoli... to niespotykany błąd - potem do Paramona

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co do tej"podwójnej gry" chyba musisz przeczytać ten list żelazny i księgę kasową. Wtedy pojawi się wpis w dzienniku i wracasz do Cassii. A co do Tropiciela znajduje się na wzgórzu tuż za kamiennym kręgiem, w którym byliśmy z Laresem w podstawce. Tuż obok schodów prowadzących do Słonecznego Kręgu. Kręci się tam sporo wargów i wilków.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry