[G2NK] Lobos Mod 74688 183

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 4.04.2017 roku

Wyświetleń 74688

Odpowiedzi 183

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
... dodałem kilka nowych zadań, kwestii dialogowych i przedmiotów a także zmodyfikowałem pare rzeczy.
Co tam dodałeś dokładnie z zadań, jeśli można wiedzieć?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
3-4 zadania więcej  + sekret, oraz masa poprawek wynikających standardowa z testów :)
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od pierwotnej wersji beta testowej uległo zmianie bardzo wiele. Wersji było już około 4. Poprawek typu kosmetyka to około 30 kartek w zeszycie. Modzik będzie dopięty na ostatni guzik. Może się zdarzyć, że będzie w dialogach brakować przecinka.

Z grubsza to jak Tizgar wspomniał: 4 nowe questy, nowe dialogi, nowy handlarz, nowa broń 1h, nowe modele i textury broni ala carnage pack, nowy balans przeciwników, masa poprawek w dialogach, cenach, statystykach, wzbogacony level design lokacji, poprawy różnego rodzaju prześwitów, bugujące się misje z nieatakującymi bandytami, poprawki w zadaniach, niedociągnięcia, których nie wychwycili testerzy, co tam jeszcze... poprawione rutyny kilku postaci, AI potworów żeby sie nieganiały po bagnach jak kot z pęcherzem, a przynajmniej nie tak jak wcześniej, zbalansowanie nauczycieli, pododawane różne smaczki, bonusy, dodanie rang do gry, odświeżony system kradzieży jak ktoś gra pod zręcznośc itd. Generalnie dużo drobnych pierdół, które w efekcie przyczyniają się do lepszej jakości moda.

 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Modyfikacja została oficjalnie wydana.

https://themodders.org/index.php?topic=31774.0

Można zapieczętować temat.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry