[G2NK] UnBalance v1.4.1 145280 485

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 145280

Odpowiedzi 485

YoungSquad

YoungSquad

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam wszystkich. Wielmożny Siemekk mógłbym dać linka skoro ludzie proszą, zamiast się cieszyć że ludzie chcą grać w jego moda nawet w stanie w jakim jest to on strzelił focha i usunął. Niby piszę że porzucił i nowa wersja tego to będzie Re Fix tylko ja słyszałem że Siemekk porzucił modowanie i Re Fixa nie będzię. Prawda to? Jeśli tak to nieładnie. W sensie że skoro nic nowego nie będzie to czemu zabraniać ludziom grać w starszy UnBalance? Jeśli ktoś chce koniecznie pograć w tego moda niech piszę na priv, jest jeszcze jedno miejsce gdzie go można pobrać, tu nie napiszę bo i stamtąd nam Siemekk usunie.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ale czy dociera do was, że skoro go porzucił, to nie posiada już tego moda? Ma go wam wyciągnąć z rękawa albo kapelusza? Mod był na jego prywatnej chmurze i może sobie z nią robić co mu się podoba.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

YoungSquad

YoungSquad

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No chyba że nie ma to mógł powiedzieć po ludzku a nie cwaniakować że mod nie znikł bez powodu. Gdzieś tam pyta czy ciężko się domyślić że nie bez powodu usunął, a ciężko było napisać że usunął bo miał być Re Fix zamiast tego, ale porzucił modowanie wiec Re Fixa nie będzie a tego nie wstawi niestety bo nie ma na dysku? Znaczy ja się tak domyślam a jaka była prawdziwa wersja wydarzeń to nie wiem. A tak serio to szkoda bo L'hiver zwykły to nie to samo niestety, kilka bardzo dobrze przemyślanych poprawek tam było. Jak ktoś chcę to na Spine jeszcze jest ten mod, mam nadzieje że nikt nie usunie, nie wiem kto tam tymi modami zarządza.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
No chyba że nie ma to mógł powiedzieć po ludzku a nie cwaniakować że mod nie znikł bez powodu. Gdzieś tam pyta czy ciężko się domyślić że nie bez powodu usunął, a ciężko było napisać że usunął bo miał być Re Fix zamiast tego, ale porzucił modowanie wiec Re Fixa nie będzie a tego nie wstawi niestety bo nie ma na dysku? Znaczy ja się tak domyślam a jaka była prawdziwa wersja wydarzeń to nie wiem. A tak serio to szkoda bo L'hiver zwykły to nie to samo niestety, kilka bardzo dobrze przemyślanych poprawek tam było. Jak ktoś chcę to na Spine jeszcze jest ten mod, mam nadzieje że nikt nie usunie, nie wiem kto tam tymi modami zarządza.
Brawo! Za rozwiązanie ów zagadki wygrałeś bilety!
Spoiler
Na chuja z gazety!
Dziękuję dobranoc.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mod dodany na Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Mag ognia Parlax

Mag ognia Parlax

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem, że mod został porzucony, ale pobrałem go na steamie i mam problem, broń w zwarciu nie koliduje z przeciwnikiem i nie zadaje mu obrażeń, magia i łuki/kuszę działają normalnie. Mam tak tylko w tym modzie, nawet specjalnie po wyłączałem inne dodatki i nic. Jeśli to jakiś prosty błąd do naprawienia, a ja o tym nie wiem, to sorki, pierwszy raz mi takie coś się przydarzyło.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry