Grupa Moderska - Bannerlord 3008 1

O temacie

Autor szyszuPL

Zaczęty 16.01.2017 roku

Wyświetleń 3008

Odpowiedzi 1

szyszuPL

szyszuPL

Użytkownicy
posty1
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie bracia i siostry! :D

Jak w temacie napisałem, tworzę grupę, grupę moderów. Po co? Może wiecie, może nie małymi krokami nadchodzi premiera Bannerlorda. Twórcy wiele razy podkreślali że gra ta będzie w 100% oddana do rąk moderów, mało tego twórcy udostępnią również kod gry, a to daje wiele nowych możliwości, praktycznie będzie można tak zmodyfikować grę jak się tylko chcę. Będą was tylko ograniczać pomysłowość. Dlatego że mam małe doświadczenie w tego typu sprawach czyli programowaniu, skryptowaniu itd. poszukuję do tego ludzi, razem jako polska grupa moderską Mount and Blade możemy na prawdę stworzyć coś fajnego. Zwłaszcza że kilka dopracowanych pomysłów. Mam jeden flagowy, jestem aktualnie na pisaniu scenariusza i świata gry. Oczywiście dopóki nie zbiorę ludzi i nie zaczniemy tego projektu to nie ujawnię o co chodzi.

Jak wyglądała by nasza praca przed premierą?

Gra jeszcze nie wyszła, nie znamy za dobrze środowiska w jakim będeziemy pracować, ale wiemy czego można się spodziewać po tureckim studiu. Graficy, fabulatorzy i charakteryzatorzy już mogliby śmiało zacząć swoją pracę. Skrypterzy i programiści troszkę później. Projekt jest na prawdę duży i myślę że jeżeli uda się go skończyć to będzie to jedna z najlepszych polskich modyfikacji w ogóle.

Nabór ludzi zamykamy 30 czerwca 2017 roku!!!
podania proszę pisać na: szyszu15@gmail.com

W podaniu, napisz:
Imię
Jakie masz doświadczenie w graniu w Mount and Blade
Jakie masz doświadczenie w modowaniu Mount and Blade
Co potrafisz robić (Grafika, skryptwanie, jakie języki znasz itd.)
I co chciałbyś robić w naszym teamie.

Jeżeli zbierze nas się dużo pomyślę o grupie na FB. Niech te podanie Cie nie zraża! Jeżeli nie potrafisz dużo zgłoś się na pewno się do czegoś przydasz!

Kryptonim roboczy projektu "The Falcon"  :cool:
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Zapoznajcie się z tutorialami na forum. Swoją drogą sam jak będę miał czas to po premierze Bannerlorda postaram się przygotować zestaw tutoriali do niego na forum. Najpewniej większość z nich to będą tłumaczenia z taleworlds.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry