[G2 NK] Ignorowanie pancerza przez postacie i konkretną gildię. 1765 6

O temacie

Autor Graveir

Zaczęty 7.01.2017 roku

Wyświetleń 1765

Odpowiedzi 6

Graveir

Graveir

Użytkownicy
Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
posty1275
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób(najszybciej) można dodać ignorowanie pancerzy u każdego npc'a za wyjątkiem gildii bandytów? Bo wiem, że do NPC_Default.d można dodać "aivar[AIV_IgnoresArmor] = TRUE;" , jednak wtedy jest problem z bandytami, ponieważ nawet jeśli mamy ich pancerz to jesteśmy przez nich atakowani.
 
Mój obecny sprzęt PC:
Intel core i5-4590
8 gb ram
Geforce GTX 1050Ti

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Graveir

Graveir

Użytkownicy
Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
posty1275
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
Nie widzę tam nic, co mógłbym zmienić(a dodawanie instancji pancerza, jeśli o to chodzi to średnia opcja).
 
Mój obecny sprzęt PC:
Intel core i5-4590
8 gb ram
Geforce GTX 1050Ti

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
Możesz dodać, ze jeśli npc.guild = coś i ktoś.armor = jakiś = ignore. W tej funkcji zrobisz wszystko co chcesz jesli chodzi o pancerze.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.

Graveir

Graveir

Użytkownicy
Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
posty1275
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
Dobra, po dłuższym kombinowaniu się udało. Musiałem dodać takie coś do tego pliku, co napisałeś:
       var C_Item arm; arm = Npc_GetEquippedArmor(oth);

if (slf.guild == GIL_BDT)
&& ((Hlp_IsItem(arm, ITAR_BDT_M) == TRUE)
||(Hlp_IsItem(itm, ItAR_Thorus_Addon) == TRUE)
||(Hlp_IsItem(itm, ITAR_BDT_H) == TRUE))
{
slf.aivar[AIV_IgnoresArmor] = FALSE;
}
else
{
slf.aivar[AIV_IgnoresArmor] = TRUE;
};
Mogę gadać z każdym w zbroi magnata(przy której był tekst o porządnym ubraniu), a jak w zbroi bandytów wejdę do miasta to jestem atakowany przez wszystkich npc'ów(przez bandytów nie jestem już atakowany). Temat do zamknięcia.
 
Mój obecny sprzęt PC:
Intel core i5-4590
8 gb ram
Geforce GTX 1050Ti

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Gdzie dodać tą twoją regułkę?
Zmodyfikować początek czy wkleić w inne miejsce?
Najlepiej poprosiłbym o całą zawartość pliku.
 

Bogdan Zwei

Bogdan Zwei

Użytkownicy
Wulgarny skurwiel pierdolony.
posty1864
Propsy541
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wulgarny skurwiel pierdolony.
To nie jest tutorial. Jeśli chcesz coś skopiować, powinieneś wiedzieć, gdzie to wkleić.
 
:ok: zachęca do dalszej pomocy. Nie zapominaj o tym!

Prywatne wiadomości typu "Ej, pomocy" kasuję od razu. Od tego jest forum, a nie PW.

To me, defeat in anything is merely temporary, and its punishment is but an urge for me to greater effort to achieve my goal. Defeat simply tells me that something is wrong in my doing; it is a path leading to success and truth.

In order to realize our true self we must be willing to live without being dependent upon the opinion of others.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry