Outfaith - Spekulacje 43641 115

O temacie

Autor K0nopa

Zaczęty 30.09.2016 roku

Wyświetleń 43641

Odpowiedzi 115

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca

K0nopa

Outfaith - Spekulacje
2016-09-30, 14:02(Ostatnia zmiana: 2019-04-17, 17:05)
Witam! Założyłem ten wątek w celu dyskusji nad zbliżającym się dodatkiem do Returninga.
Spoiler
(dodatek do moda który ów mod jest do dodatku Gothica 2  :D )
Podejrzewam, że dodatek zaczyna się w 3 rozdziale przy spotkaniu pierwszego poszukiwacza. Jak ktoś grał to wie, że ten poszukiwacz daje nam wybór ale mamy tylko jedną opcję dialogową. Być może trafimy do dworu Irdorath jeszcze przed 6 rozdziałem. Bardzo ciekawi mnie czy będziemy działać otwarcie czy też skrycie służyć Beliarowi. Z opiekunami stanie się to co ma się stać.
Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak mogłaby wyglądać fabuła niech napisze. Jeśli ktoś posiada potwierdzone informacje również może się tym podzielić.
 

ZdzislawPetarda

ZdzislawPetarda

Użytkownicy
posty101
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
DLC do moda XD

ale, mysle ze najpierw bedziemy musieli wypełnic jakies zadanie lojalności dla tego poszukiwacza, tak mysle ze moze bedziemy musieli wlasnorecznie zniszczyc oko Innosa
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Może wtedy będziemy musieli walczyć przeciwko Innosowi i Adanosowi :D ? Równowaga została by wtedy zachwiana ponieważ bezi miał być "wybrańcem Innosa" i pokonać bestię ale jeśli tak się nie stanie to Adanos wtedy może wkroczyć do akcji :D
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Ciekawe jak na ten wybór zareagują przyjaciele Beziego.
 

rusek1234

rusek1234

Użytkownicy
posty24
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spoiler
Po mojemu należałoby robić wszystko po cichu, 3 i 4 rozdział wyglądałyby podobnie jak normalnie, w 3. musimy udać lojalność wobec Innosa i zdobyć Oko, żeby zabić smoki (rozwijamy tu wątek prawdziwej lojalności smoków). W międzyczasie możnaby dać imiona trzem mrocznym mistrzom na Khorinis, dla nich jakieś questy, potem może spotkanie z Dementorem z Dworu. W 5. rozdziale pracujemy dla Kreola i Dementora i szykujemy wyprawę do Dworu Irdorath, gdzie mielibyśmy spotkać się z Awatarem Beliara. W 6. rozdziale zamiast sajgonu mamy pracę dla mrocznych mistrzów i Dementora, na koniec schodzimy do komnaty Awatara, okazuje się, że to pułapka. Awatar nie chce konkurenta, więc rozpoczyna się walka (dzięki temu tak czy inaczej zdobędziemy duszę dla Janusza). Następnie wychodzimy, spotykamy wiadomo kogo, podczas walki ginie Dementor, więc musimy wypłynąć. Potem 7. rozdział, różniłby się tym, że Pyrokar i Hagen podchodzą do nas z dużym dystansem. Zamiast nich pracujemy więc z Kreolem, który zajmuje dawną wieżę Xardasa (żeby był łatwiejszy dostęp). Tutaj można dać cały szereg innych misji, zamiast zbierać sojuszników do bitwy skupiamy się cały czas na Opiekunach, pomagamy Kreolowi badać ich magię, szukamy sposobu na zniszczenie posągów itd. Słowem - możliwości jest masa i koniec końców, zakończenie może być nawet to samo.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Mnie osobiście strasznie nudziło to zbieranie sojuszników, beznadziejna misja i do tego strasznie naciągana i nudna, mam nadzieję, że teraz coś wprowadzą ciekawszego.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Fajnie by było jakbyśmy stanęli na czele orków.
 

ZdzislawPetarda

ZdzislawPetarda

Użytkownicy
posty101
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To dlc sie nazywa goetja?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dobra, a teraz garść potwierdzonych informacji:
- autor będzie się starał poprowadzić jak najbardziej nieliniową rozgrywkę, każda nasza decyzja może przynieść konsekwencje
- dodatek zaoferuje nam jeszcze dwie dodatkowe, sporej wielkości lokacje znajdujące się na Wyspie Khorinis. Jedna będzie poświęcona nieumarłym, druga jakimś Panom, aczkolwiek co do przeznaczenia tych lokacji nie jestem pewien
- poznamy znaczenie tajemniczego symbolu, który mogliśmy spotkać przemierzając jaskinię z nieumarłymi przy wieży Dextera.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
chodzi o ten symbol?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Vezonee

Vezonee

Użytkownicy
posty3
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mnie ciekawi i budzi obawy tylko 1 rzecz. W wielu grach jesli mamy wybor pomiedzy "dobrem" a "zlem" i dokonamy wyboru "zla", to gra w ten czy inny sposob serwuje nam ta sama finalowa walke albo nawet to samo zakonczenie. Przykladowo dobrze utarty schemat, gdzie decydujemy sie na "zla" droge. W pewnym momencie glowny nemezis a wtedy nasz sojusznik decyduje sie nas zdradzic bo albo mu zagrazamy swoja potega, albo ubzdura sobie w glowie , ze chcemy go zdradzic etc etc. Skoro sam returning i tak przedstawia wymyslone wydarzenia i postacie to mam nadzieje, ze pojda na calosc i zaserwuja naprawde swietne nowe zakonczenie.
 

Andretriada

Andretriada

Użytkownicy
posty37
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Zdaje mi się, że po części i tak prawdopodobnie trzeba będzie wyeliminować smoki. Z tego, co mówi nasz stary znajomy z gothic 1(spotykamy go w 7 rozdziale) smoki zostały wezwane przez opiekunów, którym też z kolei podlegają orkowie. Coś może w tym kierunku być zrobione.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten symbol ma swoje początki w Gothic 1 bo jeśli mnie pamięć nie myli to był on już używany w Bractwie Śniącego.
Co do samego dodatku to jestem zaciekawiony jak to wpłynie na finalny balans w rozgrywce. Czy dojdzie nam spektrum nowych umiejętności po wyborze tej a nie innej ścieżki. Zważywszy że jest sporo zaawansowanych skryptów użytych w Returningu 2.0 to może być ciekawie.
 

laki2217

laki2217

Użytkownicy
posty22
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiadomo coś o tym, w jakiej jest fazie produkcji?  Chyba nie prędko się pojawi.
 

Glaca

Glaca

Użytkownicy
TheRouke (Роук)
posty540
Propsy49
ProfesjaNierób
  • Zbanowany
  • TheRouke (Роук)
Mod po polsku powinien się nazywać Goecja. W j.polskim jest mać w rosyjskim jest mat' miękkie t. Jak wyrazy mają końcówke tja, tje to się tłumaczy na cja, cje itp.
 
PL|RU|EN

Ukończone mody:

G1 Mroczne Tajemnice
G1 Edycja Rozszerzona
G1 Orcades
G2 Returning ReBalance 2.1
G2 Kyrus
G2 Podróżnik za Liniami Wroga
G2 Złote Wrota
G2 Dark Saga
G2 Z życia Złodzieja


K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Ten symbol z Wikipedii jest nawet podobny do tego z jaskini.
 

TriHard

TriHard

Użytkownicy
posty42
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wiadomo cos więcej o tym "dodatku" po tak długim czasie?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry