Pytania i problemy techniczne 74358 217

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 74358

Odpowiedzi 217

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
przed walka z każdym smokiem musisz zagadać z Orikiem na ich temat i iść do tego, którego ci wskaże, inaczej nie będzie interakcji, bo oczywiście zakładam że oko innosa masz naładowane:)
 

kam1802

kam1802

Użytkownicy
posty155
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki. Pomogło.
 

Uni4at

Uni4at

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem dotyczący nie tylko konkretnie Przeznaczenia, ale ogólnie włączania modów.
Otóż kilka miesięcy temu zainstalowałem sobie Returninga 2.0.
Później, odinstalowałem go.
Teraz kiedy chcę włączyć jakiegokolwiek moda do G2 włącza mi się on identycznie jak R2.0 (ikonka na pasku zadań i okienko przy ładowaniu się gry). Niestety, kiedy gra włącza się, następuje crash.Dotyczy on prawdopodobnie tego, że gra szuka plików reurninga, których z wiadomych przyczyn nie znajduje. Teraz pytanie. Co zrobić, aby całkowicie "wymazać" returna z mojego G2?
Zaznaczam, że reinstalowałem już grę.
 

bertol

bertol

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema gdzie jest Saturas?! Mam wiadomość od Vatrasa dla niego, żeby przejść do Jarkendaru ale nigdzie go nie ma. Nie ma go koło Riordana

Post połączony: 2018-02-27, 22:10
zrobiłem wszystkie questy jakie się dało i teraz jestem zablokowany przez tego saturasa całego
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dlaczego podczas uczciwej walki z Bulkiem rzucają się na mnie osoby trzecie? Rzucił się na mnie Rand i chyba Kleofas. :pokerface:
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli sam go zaatakowałes bez żadnej rozmowy z nim to nic dziwnego... Jezeli chcesz z nim walczyć to zdenerwuj Sylvio i gdy Bullko będzie kazał ci opuścić farmę ... Odmów mu
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli sam go zaatakowałes bez żadnej rozmowy z nim to nic dziwnego... Jezeli chcesz z nim walczyć to zdenerwuj Sylvio i gdy Bullko będzie kazał ci opuścić farmę ... Odmów mu

hopie, przeszedłem gothica więcej razy niż jestem wstanie zliczyć i nie zgłaszałbym takiego problemu, gdyby walka nie była 100% legalna, co zresztą zaznaczyłem w pierwszym poście.
 

BusteR93

BusteR93

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego NICLAS nie uczy wyrobu zwykłych strzał i cięcia drewna?? Dodam ze gram na ver. 1.4 Może jest już nowsza i ktoś mógłby podać mi link ?? Pozdrawiam


Post połączony: 2018-03-20, 09:37
Witam
Mam problem dotyczący nie tylko konkretnie Przeznaczenia, ale ogólnie włączania modów.
Otóż kilka miesięcy temu zainstalowałem sobie Returninga 2.0.
Później, odinstalowałem go.
Teraz kiedy chcę włączyć jakiegokolwiek moda do G2 włącza mi się on identycznie jak R2.0 (ikonka na pasku zadań i okienko przy ładowaniu się gry). Niestety, kiedy gra włącza się, następuje crash.Dotyczy on prawdopodobnie tego, że gra szuka plików reurninga, których z wiadomych przyczyn nie znajduje. Teraz pytanie. Co zrobić, aby całkowicie "wymazać" returna z mojego G2?
Zaznaczam, że reinstalowałem już grę.

Do każdego moda powinieneś mieć ponoć czystą podstawkę.. czyli jak miałes returninga to odinstalowujesz całego gothica wszystko co z nim związane i stawiasz na nowo z modem w który chcesz grac
 

Rionn

Rionn

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ma ktoś save po zadaniu z czarną rudą dla waltera? Albo kod na przywołanie Imperanona?
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ma ktoś save po zadaniu z czarną rudą dla waltera? Albo kod na przywołanie Imperanona?

Nie polecam wczytywac czyjegos save, bo wielce prawdopodobne, ze wszystko Ci sie powali w grze.
chyba ze na innej kopii.
Jak nie masz save gdzie jest Imperanon to zacznij nowa gre po prostu.
Jak wlaczysz marvina to klawiszem t mozna zczytac kod z postaci.
Potem sobie wczytasz aktualnego save i przyzwiesz Imperanona zczytanym kodem
 

BusteR93

BusteR93

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy ma ktoś save po zadaniu z czarną rudą dla waltera? Albo kod na przywołanie Imperanona?

Nie polecam wczytywac czyjegos save, bo wielce prawdopodobne, ze wszystko Ci sie powali w grze.
chyba ze na innej kopii.
Jak nie masz save gdzie jest Imperanon to zacznij nowa gre po prostu.
Jak wlaczysz marvina to klawiszem t mozna zczytac kod z postaci.
Potem sobie wczytasz aktualnego save i przyzwiesz Imperanona zczytanym kodem

Ale po co na kodach ? ktoś wcześniej pisał że Imperanon jak znika to jest w tej jaskini gdzie wykonuję się próbe ogna będąc nowicjuszem.

P.S po za tym po co ci on ? skoro zniknął to znaczyłoby że już wybrałeś inną drogę niż Mroczny zakon. Chyba że się zbugował i zniknął sie.

 

Rionn

Rionn

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ma ktoś save po zadaniu z czarną rudą dla waltera? Albo kod na przywołanie Imperanona?

Nie polecam wczytywac czyjegos save, bo wielce prawdopodobne, ze wszystko Ci sie powali w grze.
chyba ze na innej kopii.
Jak nie masz save gdzie jest Imperanon to zacznij nowa gre po prostu.
Jak wlaczysz marvina to klawiszem t mozna zczytac kod z postaci.
Potem sobie wczytasz aktualnego save i przyzwiesz Imperanona zczytanym kodem

Ale po co na kodach ? ktoś wcześniej pisał że Imperanon jak znika to jest w tej jaskini gdzie wykonuję się próbe ogna będąc nowicjuszem.

P.S po za tym po co ci on ? skoro zniknął to znaczyłoby że już wybrałeś inną drogę niż Mroczny zakon. Chyba że się zbugował i zniknął sie.
Znikał bo się bugował, teraz przyzwałem go kodem i jest wszystko spoko.
 

Dawid.K

Dawid.K

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam panów.
Posiadam zainstalowanego Gothica 2 NK wraz z modem Przeznaczenie i występuje u mnie taki oto problem, z kapliczkami beliara dokładnie, gdy chce z jakiś skorzustać, nie wyświetla się okno dialogowe, a przy wyłączaniu gry crash'uje się ona. Macie może jakieś rozwiązanie? Wstawiam screena z zainstalowanymi dodatkami: https://www25.zippyshare.com/v/VxeByoQq/file.html
Dzięki za ewentualną pomoc.
 

PawelekZDR

PawelekZDR

Użytkownicy
posty27
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
witam. mam problem. mam gothica 2 gold edition, angielska wersje. Zaistalowalem moda, wlaczam gre, biore start i po pominieciu intro wywala mi gre, ktos wie jaka moze byc przyczyna?
 

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ja mam taki problem że po wyjściu z wieży Xardasa grafika odwala a później wyrzuca mnie z gry ? Czegoś nie zainstalowałem ?
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Można połączyć L"hiver z modem przeznaczenie?
Jeżeli tak to proszę o działające linki bo te na waszym forum są już martwe.
 

emyl07

emyl07

Użytkownicy
posty39
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z Omidem. Mianowicie taki ze zniknal i nie ma go w zjednoczonym obozie, gdzie wczesniej zaprowadzilem go z Balamem. Balam jest i nie ma z nim zadnych problemow. Jestem w V rozdziale i bez Omida nie moge kontynuowac watku z magnatami i zwiastunem burzy. Szukalem juz wszedzie i probowalem wszystkiego. Bezczelnie prosze o kod na postac, nie chce grac od nowa.
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wczytaj save'a gdzie Omid był i zczytaj kod
 

emyl07

emyl07

Użytkownicy
posty39
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
chcialem to zrobic ale najstarszy save mam z koncowki 3 rozdzialu i tam go juz nie ma. wydaje mi sie ze nie zalaczyl sie dobrze w zjednoczonym obozie juz na poczatku po przyprowadzeniu, tylko wtedy nie zwrocilem na to uwagi. Glupi blad gry, ktory przeoczylem. Gdyby ktos mogl pomoc, zczytac kod i wstawic. Karma wynagrodzi
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie poradzę, bo już dawno skończyłem. Szukaj dobrego człowieka z graczy albo twórców.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry