Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848287 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848287

Odpowiedzi 3362

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest ten pierscien, o ktorym mowil Fowler ten nowicjusz od Imperiona i jeszcze jak zrobic to zadanie z tymi czarnymi magami w dolinie przodkow? >< x2

Pierwsze nie kojarze o co kaman. Napisz cos więcej o tym zadaniu może sobie przypomne.
Starozytny kult konczy sie w 4 rozdziale jesli o to chodzi. jest to jakby druga glowna linia fabularna.
Zadanie zleca ktorys z Barnow kazac isc do klasztoru i pogadac z nowicjuszem, ktory razer z Gorax`em robi wino i mowi ze owy pierscien jest gdzies schowany i trzeba bodajze klucz zabrac Gorax`owi
A to wiem. Jest to pierscien slonecznego kregu. Jak go zalozysz od razu przenosi cie tam do kregu. Pierscien jest w skarbcu magow na fotelu. Musisz ukrasc klucz Goraxowi
 

BestForever

BestForever

Użytkownicy
posty56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest ten pierscien, o ktorym mowil Fowler ten nowicjusz od Imperiona i jeszcze jak zrobic to zadanie z tymi czarnymi magami w dolinie przodkow? >< x2

Pierwsze nie kojarze o co kaman. Napisz cos więcej o tym zadaniu może sobie przypomne.
Starozytny kult konczy sie w 4 rozdziale jesli o to chodzi. jest to jakby druga glowna linia fabularna.
Zadanie zleca ktorys z Barnow kazac isc do klasztoru i pogadac z nowicjuszem, ktory razer z Gorax`em robi wino i mowi ze owy pierscien jest gdzies schowany i trzeba bodajze klucz zabrac Gorax`owi
A to wiem. Jest to pierscien slonecznego kregu. Jak go zalozysz od razu przenosi cie tam do kregu. Pierscien jest w skarbcu magow na fotelu. Musisz ukrasc klucz Goraxowi
Jak mu go ukrasc? Nauczyc sie kradziezy kieszonkowej?
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli chodzi o zadanie od Barona w związku z kultem to chodzi prawdopodobnie o to że masz zabić 1 magistra czarnego zakonu , 2 czarnych magów i 2 adeptów w DP

Post połączony: 2018-03-19, 17:07
Mógłby mi ktoś dać kod na lodowego jaszczura bo zabiłem go a nic z niego nie zdobyłem i teraz nauczyłem się języki wyciągać , a tylko on mi do zadania został :D
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ciężko będzie z tym kodem na lodowego jaszczura. Spróbuj na forum Bractwa Gothica mi tam podawali kody na baronow, którzy mi znikneli. Ewentualnie wczesniejszy save jak jeszcze jaszczur zyje i bodajze na marvinie klawiszem t sie sprawdza kody. Ja niestety juz nie posiadam juz save z tym jaszczcurem to nie pomogę.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Sam sobie ogarnąłem kodzik :d gdyby ktoś potrzebował ... "instert Lwaran"

Post połączony: 2018-03-20, 17:55
Kto jest mistrzem gildii łowców nieumarłych ? I kto może zostać służącym Wrzoda ?
 

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sam sobie ogarnąłem kodzik :d gdyby ktoś potrzebował ... "instert Lwaran"

Post połączony: 2018-03-20, 17:55
Kto jest mistrzem gildii łowców nieumarłych ? I kto może zostać służącym Wrzoda ?
Mistrz jest w Jarkendarze. Musisz najpierw zalatwic questy z Jerganen w GD i on powie gdzie szukac mistrza.
Powie Ci, że rybak w miescie ma info.
Sluzacym Wrzoda bedzie jeden z kucharzy ze zjednoczonego obozu co sie ich uwalnialo z tej kopalni co jest przywodca stada ( w tej samej jest Jergan ), ale Arto pusci go dopiero w 5 rozdziale.

Post połączony: 2018-03-20, 19:11
Może mi ktoś podac z dziennika co potrzeba zeby zrobic skrety Zew Nocy i Mrok Północy.
Pamietam, że w Przeznaczeniu można bylo robic te skrety.
Gram w Epilog i potrzebuje ktoregos  zrobic do questa, mam nauczone,ale brak mi skladnikow, a w dzienniku ne zrobil mi sie wpis jakie sa skladniki
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
Cytuj
Może mi ktoś podac z dziennika co potrzeba zeby zrobic skrety Zew Nocy i Mrok Północy.
Pamietam, że w Przeznaczeniu można bylo robic te skrety.
Gram w Epilog i potrzebuje ktoregos  zrobic do questa, mam nauczone,ale brak mi skladnikow, a w dzienniku ne zrobil mi sie wpis jakie sa skladniki

Menzurki i bagienne ziele. Musisz robić do oporu, za 1 razem nie wyjdzie.

Erwin

Erwin

Użytkownicy
posty130
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Może mi ktoś podac z dziennika co potrzeba zeby zrobic skrety Zew Nocy i Mrok Północy.
Pamietam, że w Przeznaczeniu można bylo robic te skrety.
Gram w Epilog i potrzebuje ktoregos  zrobic do questa, mam nauczone,ale brak mi skladnikow, a w dzienniku ne zrobil mi sie wpis jakie sa skladniki

Menzurki i bagienne ziele. Musisz robić do oporu, za 1 razem nie wyjdzie.
Ok Dzieki popróbuje jutro
 

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś się orientuje, gdzie w obozie myśliwych znajdę typka, który ukradł kostur, w zadaniu Kostur Starca oraz czy podczas robienia zadania meandry umysłu da się to zrobić tak, żeby Fortuno przeżył?
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
Ktoś się orientuje, gdzie w obozie myśliwych znajdę typka, który ukradł kostur, w zadaniu Kostur Starca oraz czy podczas robienia zadania meandry umysłu da się to zrobić tak, żeby Fortuno przeżył?

W na piętrze zamkniętego magazynu. Magazyn można otworzyć za pomocą przełącznika, ukrytego niedaleko.

Meandry umysłu- to wygląda tak samo jak w NK.

BestForever

BestForever

Użytkownicy
posty56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Własnie rozpocząłem 4 rozdział i 1 z baronów mówi o Demonicznym Ostrzu jestem po rozmowie z Imperionem gdzie zaczac poszukiwania owego miecza?
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Obok jaskini w pobliżu latarni Jacka

Post połączony: 2018-03-21, 12:13
Powie mi ktoś co dokładnie mam zrobić i z kim pogadać po zrobieniu zadania dla Jorgena ? Bo utknąłem i dalej nie wiem gdzie ten mistrz gildii jest
 

PanSreberko

PanSreberko

Użytkownicy
posty394
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wspominał żebyś pogadał z Rybakiem...
 

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś się orientuje, gdzie w obozie myśliwych znajdę typka, który ukradł kostur, w zadaniu Kostur Starca oraz czy podczas robienia zadania meandry umysłu da się to zrobić tak, żeby Fortuno przeżył?

W na piętrze zamkniętego magazynu. Magazyn można otworzyć za pomocą przełącznika, ukrytego niedaleko.

Meandry umysłu- to wygląda tak samo jak w NK.
Czyli po prostu Fortuno umiera i koniec zadania?
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team
Czyli musisz nauczyć się wydobywać truciznę z żądła krwiopijcy.

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wszystko jasne , nie mogłem kontynuować zadania bez rozmowy z Harimem , a nie rozmawiałem z nim tylko dlatego że na początku 4 rozdziału Jergan zginął przez smoczego zębacza i musiałem go przywolac a ten od razu szedł na przełęcz

Post połączony: 2018-03-21, 20:50
Powie mi ktoś gdzie DOKLADNIE jest strażnik śmierci ?
 

LigenTex

LigenTex

Użytkownicy
posty86
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy da się nauczyć 3 poziomu języka budowniczych, po zabiciu Kruka, gdy Myxira opuszcza Jarkendar i udaje się do miasta?
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie da się , wyucz się wszystkich języków budowniczych przed zabiciem kruka
 

Jaskot

Jaskot

Użytkownicy
Magical Inquisition Team
posty77
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Magical Inquisition Team

Powie mi ktoś gdzie DOKLADNIE jest strażnik śmierci ?

Było takie zadanko, w którym musiałeś zabić sam siebie. :)

(koło piramid)


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry