Osiągnięcia graczy 32055 69

O temacie

Autor diferoent

Zaczęty 9.02.2016 roku

Wyświetleń 32055

Odpowiedzi 69

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków

xardas33

Osiągnięcia graczy
#40 2016-10-19, 23:38(Ostatnia zmiana: 2017-01-14, 22:17)
To i ja zamieszczam swoje osiągnięcia z Edycji Rozszerzonej (niestety nie tak dobre jak poprzedników)
Gildia: Strażnik SO -> Mag Wody

Broń: Uriziel 1-ręczny / Kusza o nazwie "Furia"
Pancerz: Wzmocniona Zbroja Runiczna
Hełm: Kaptur Kolczy
Amulet: Amulet Magicznego Pancerza
Pierścienie: Większy Pierścień Niezwyciężoności x2

Screen pochodzi z wersji 1.4.5, ukończenie gry pod koniec kwietnia 2016.
Czas gry ok. 46 godzin :)
 

gothic1210
  • Gość
Skąd tyle siły, panowie? Muszę połatać i chcę wiedzieć, gdzie jest za dużo. :D

btw. bawiliście się w wybijanie "niewinnych" mieszkańców obozów?
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Skąd tyle siły, panowie? Muszę połatać i chcę wiedzieć, gdzie jest za dużo. :D

btw. bawiliście się w wybijanie "niewinnych" mieszkańców obozów?

Ja siłę pakowałem z pn do 80 oczywiście w skład tego 80 wchodzą też bonusy takie jak od Horacego czy za za zabicie bossów, a dalej to napoje władzy i eliksiry siły których udało mi się zrobić do 6 rozdziału całkiem dużo + sporo znalazłem w  kolonii i świątyni śniącego :) Gothic1210 moim zdaniem powinieneś coś zrobić z napojami władzy bo są zbyt OP zwłaszcza że psianek w grze jest sporo a roztarte ziele to już nie mówię :) Zawsze możesz zmniejszyć bonusy napoju władzy albo dodać nowe składniki znacznie rzadsze i trudne do zdobycia :)

Nie zabijałem mieszkańców obozów poza oczywiście starym obozem :) oczywiście pobiłem wszystkich w kolonii którzy nie byli nieśmiertelni , 1 poziom nabiłem na wybijaniu szkieletów przyzwanych zwojem armia ciemności których miałem kilka w ekwipunku :)

Post połączony: 2016-10-21, 14:42
Xardas33 gratuluję świetnych statystyk :D
 
:D

xardas33

xardas33

Użytkownicy
Łowca Smoków
posty423
Propsy81
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca Smoków
Skąd tyle siły, panowie? Muszę połatać i chcę wiedzieć, gdzie jest za dużo. :D

btw. bawiliście się w wybijanie "niewinnych" mieszkańców obozów?
Ja akurat nie robiłem żadnych rzezi na mieszkańcach. O ile dobrze pamiętam tak spore statystyki osiągałem dzięki temu, że u Riordiana od któregoś rozdziału było mnóstwo ziół do tworzenia mikstur stałych. A siły... uczyłem się różnie :)

Xardas33 gratuluję świetnych statystyk :D
Dzięki, ja tobie również gratuluję bo przebiłeś wszystkich pod względem statystyk :) Jak dotąd najlepsza zamieszczona postać to twoja :)
 

Cheesecake

Cheesecake

Użytkownicy
posty1
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Cheesecake

Osiągnięcia graczy.
#44 2016-11-18, 19:46(Ostatnia zmiana: 2016-11-27, 19:51)
Witam, tak przeglądałam Wasze forum od pewnego czasu i postanowiłam się pochwalić moim guru. Wersja 1.4.7 czas gry 38 godzin. Zbieram się teraz na grę magiem wody, aczkolwiek chyba poczekam na wersję 1.4.8 :)

Spoiler
 

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

diferoent

Osiągnięcia graczy.
#45 2016-11-27, 18:36(Ostatnia zmiana: 2016-11-27, 21:18)
Ja rozpocząłem temat to i ja będę pierwszym prezentującym postać z wersji 1.4.8 :D
Grałem ścieżką bandyty.

Wstawiam dwa zrzuty. Jeden z końca pierwszego rozdziału. Wycisnąłem tam chyba wszystko co się da z gry, mianowicie:
- zrobiłem wszystkie zadania jakie się dało
- pobiłem większość NP'ców z gry
- zabiłem wszystkie potwory
- wszedłem nawet do starej kopalni dzięki przemianie w chrząszcza, żeby zrobić Test zaufania dla Diega, ale niestety twórca to przewidział i się nie dało xD

http://imgur.com/a/8Ze5P



Zapomniałem zrobić zrzut z łącznego czasu gry, ale czas jest podany w plikach zapisu.
Łącznie grałem: 29h i 44min

Napotkane buggi:
- zadanie z wejściem do zamku jako bandyta się bugguje, gdy wcześniej już się płaciło za wejście
- gdy dojdzie się z Willem do kopalnie to nie uaktywnia się zadanie z szukaniem skrytki
- jeżeli zabije się strażników przed starą kopalnią przed wykonaniem zadania dla bandytów, aby powiadomić Gomeza przez jakiegoś pośrednika o sytuacji przed kopalnią, to trzeba za pomocą konsoli wskrzesić ciało strażnika, żeby wykonać zadanie

Grało się świetnie. Jeszcze raz podziękowania dla twórców moda.  :ok:

Post połączony: 2016-11-27, 18:36
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Jak zrobiłeś to,że widać okno statystyk, zapisy i broń tak jak na pierwszym scrinie ?

Psimgoth płacze jak to widzi, bo chyba nawet on nie wykrzesał takiego wyniku na końcu, natomiast 1 rozdział i 10 poziom w broni dwuręcznej - co ty chorego odjebałeś  O_O.
 
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Jak zrobiłeś to,że widać okno statystyk, zapisy i broń tak jak na pierwszym scrinie ?
Pewnie sprawka autora ER ;)
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Jak zrobiłeś to,że widać okno statystyk, zapisy i broń tak jak na pierwszym scrinie ?
Paint? Spójrz na okno statystyk broni, na którym widać, że fragment tekstury mostu jest nad wodą.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dokładnie tak :D
Zwyczajnie edytowałem kilka zrzutów, żeby wstawić ładnie na jednym :)

Post połączony: 2016-11-27, 21:20
Swoją drogą pewnie mogłem jeszcze na końcu z poziom mieć więcej. Ale po pierwszym rozdziale już tylko chciałem grę skończyć.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Taki sobie bandyta przed wbiciem ostatniego sztyletu. Swoją drogą nie wiem panowie jak wy macie ponad 100hp więcej, przeczesałem chyba całą kolonię i nie mam w eq więcej ziółek na mikstury. Gra na patchu 1.4.8.3. To było moje pierwsze podejście do ER ale na pewno nie ostatnie, następny poleci mag ewentualnie guru.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)


Moje staty na koniec, generalnie to spierdoliłem po całości pakowanie w siłę, bo nie w porę się zorientowałem że skalowanie PN na określone punkty siły jest inny niż w NK. Mogłem wycisnąć nawet 100% walki dwuręczniakiem, ale już mi się nie chciało biegać do Doyle'a żeby mnie nauczył. Jestem ogólnie zadowolony mimo wszystko ze swoich statystyk. xd
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Najpierw poszedłeś w jednoręczną, a później zrezygnowałeś dlaczego ? Czy myślałeś że starczy punktów na to i na na to XD ?
 
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
To było zaplanowane. Mogłem równie dobrze iść od razu w dwuręczną i mieć dodatkowe 40 punktów, ale łatwiej na początku znaleźć dobrą broń jednoręczną niż dwuręczną.
 

Psimgothh

Psimgothh

Użytkownicy
posty1
Propsy1
Profesjabrak
  • Zbanowany
Jak zrobiłeś to,że widać okno statystyk, zapisy i broń tak jak na pierwszym scrinie ?

Psimgoth płacze jak to widzi, bo chyba nawet on nie wykrzesał takiego wyniku na końcu, natomiast 1 rozdział i 10 poziom w broni dwuręcznej - co ty chorego odjebałeś  O_O.

gówno prawda :)

 

Dodger

Dodger

Użytkownicy
posty78
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
loool jak wbiłeś Psimgoth ten 40 lvl? O.o

Post połączony: 2017-07-05, 07:21
@gothic1210 jak on wbił taki poziom? Jak ja kończyłem rozgrywkę 25-30 lvl a starałem się wszystko robić..
 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Dodger

Cięcie drewna u Jonasa to nieskończone źródło expa. Tak samo chyba bycie chłopcem na posyłki Cyrusa. Ale nie wiem czy z tego tyle korzystał (ja tam drewno u Jonasa tnę codziennie).
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Osiągnięcia graczy
#57 2017-07-05, 12:25(Ostatnia zmiana: 2017-07-05, 12:30)
On to wbił na starych paczach, poza tym chłop używał jakiś tam bugów nie bugów, 2 razy zostawał magiem wody czy coś takiego. Na kij ci takie statystyki, jak to nie jest nawet gra mmo. Nawet jak macie jakieś bitwy kto ma lepsze staty na modzie :lol: to uwierz, że nie warto, lepiej skończyć to po bożemu.
 
 

gothic1210
  • Gość
Amen.
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany


20 POZIOM W 1 ROZDZIALE ;) BEZ GILDII.

Dla niedowiarków mogę podesłać save. Nie użyłem ani razu marvina. Nie bugowałem mikstur.


 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry