Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903805 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903805

Odpowiedzi 37317

LordAleksander

LordAleksander

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tizgar No właśnie problem polega na tym że wczytuje już cały dzień ( serio ) dwa razy reinstara pyknołem, a tarcza nadal zepsuta. Bezi ma zepsute wyjmowanie tarczy, a npc wogóle jej nie mają jej założonej a walczą jakby mieli. Kombinowałem z texture packiem, itp. Weszłęm nawet na rosyjskie forum żeby sprawdzić czy coś jest na ten temat. Co więcej grałem już wcześniej najemnikiem z tarczą, i nie miałem nic zepsutego. Jednak odinstalowałem returna i gothica, i teraz mam problem z tą tarczą.

Post połączony: 2019-02-19, 20:00
No dobra, problem rozwiązany. Okazało się że system pack miał wojne z skryptem od tarczy xD
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
A co ci to przeszkadza? Wazne ze działają...
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Frunkje

Frunkje

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Dałem pierścień z mostu Vatrasowi, wziąłem zwój od Hodgesa z 50 retoryki, i teraz powinienem oddać zwój vatrasowi, poczekać dzień i wziąć runę, aczkolwiek nie mogę tego zrobić. Toteż pytam o kod na runę bo wydaje mi się to jedynym wyjściem.
 

LordAleksander

LordAleksander

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla wszystkich którzy mieli taki sam problem co ja. Aby to naprawić instalujecie SystemPack 1.7, po czym wdzodzicie do folderu system, i do SystemPack.ini i tam szukacie:
EnableShields=0
I zmieniacie to na:
EnableShields=1
Mi to pomogło :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Rece opadają skąd wy bierzecie tego returna? z jakis arabskich  stron i innych gówien? przeciecz return ma wbudowanego systempacka on się instaluje razem z returnem, na czorta instalować coś co już jest instalowane?
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

LordAleksander

LordAleksander

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja nie miałem, a zainstalowałem z tego forum. Więc to nie moja wina.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@LordAleksander Do Returna jest oddzielny SystemPack, który powinieneś był zauważyć, więc trochę jednak twoja wina. No i w sumie to nawet nie musiałeś w ogóle SystemPacka instalować.
@Frunkje Po oddaniu pierścienia też musisz odczekać dzień lub dwa, wtedy dopiero Vatras poprosi o coś, czym posługiwał się zabójca Lothara. Czyli zwój właśnie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Frunkje

Frunkje

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Dzięki za próbę pomocy lecz wydaje mi się że nie przeczytałeś mojej wypowiedzi, Vatras dał mi już zadanie pójścia po przedmiot należący do mordercy, odebrałem zwój od Hodgesa po przekonaniu go żeby mi go oddał, zgodnie z poradnikiem winienem go teraz oddać Vatrasowi czego zrobić nie mogę z przyczyn bóg wie jakich.
 

Palovnik300

Palovnik300

Użytkownicy
posty101
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao już kiedyś o tym gadaliśmy.. Nie zrobiłem zadania z gomezem bo wybilem wszystkich szkieletów-kopaczy... Wcześniej tego nie doczytałem i zjebalem po całości... Mógłby ktoś sprawdzić ten kod na 3 chromanin? O ile takowy istnieje
 

LordAleksander

LordAleksander

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao jakiś tam rzeczywiście był, jednak nawet z nim nic się nie naprawiło. Usunołem go i zainstalowałem normalnego z 1.7 i uruchomiłem grę. Po tej operacji w pliku SystemPack.ini pojawiło się wiele nowych linijek, z czym ta jedna o której napisałem do góry, dopiero po tym miałem naprawione tarcze. Więc to nie moja wina że tamten system park był Chu*a warty...
 

Altair652

Altair652

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao już kiedyś o tym gadaliśmy.. Nie zrobiłem zadania z gomezem bo wybilem wszystkich szkieletów-kopaczy... Wcześniej tego nie doczytałem i zjebalem po całości... Mógłby ktoś sprawdzić ten kod na 3 chromanin? O ile takowy istnieje
Stan przed jaskinia, dokładnie przed tymi wrotami, włącz konsolkę i naciśnij K na klawiaturze i problem z głowy ;)

Post połączony: 2019-02-20, 02:52
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Palovnik300 Również kiedyś pisałem ci, że nie chodzi o SZKIELETY a o DUCHY kopaczy, a one pojawiają się dopiero po wzięciu zadania, więc jazda jazda, do kopalni i proś o przebaczenie dla Gomeza.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Altair652 tak na marginesie, ta gra jest zbyt mądra jak na tak prostą metodę i po prostu wywala cię z gry kiedy wejdziesz kodem do lokalizacji, do której nie masz legalnie dostępu :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Palovnik300 1. Jak pisze Mraug, idzie o duchy kopaczy, które pojawiają się dopiero po tym, jak Gomez wyśle cię do kopalni.
2. W tej jaskini jest więcej niż tylko chromanin, więc lepiej się tam jednak dostać.
@Frunkje A, to w takim razie... faktycznie masz buga, którego nie przypominam sobie, żeby miał ktokolwiek inny. Sam spróbowałbym wczytać grę sprzed momentu, w którym dajesz Vatrasowi pierścień, potem pobiegł do Hodgesa po zwój i już mając zwój w ekwipunku striggerował rozmowę z Vatrasem, w której zleca on przyniesienie czegoś należącego do mordercy. Spróbuj tak jakoś pokombinować - jeśli się nie uda, postaram się zdobyć kod na runę.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Frunkje

Frunkje

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Nie robiłem sejwa przed tym bo nie spodziewałem się czegoś takiego, nawet jakbym miał to stało się to 40 godzin gameplayu do tyłu :/ . Jeżeli znalazłbyś kod to byłbyś moim bohaterem :)
 

Palovnik300

Palovnik300

Użytkownicy
posty101
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Słuchajcie Panowie.. Ja chciałem to zadanie zrobić w 3 akcie, jednak jakimś cudem zniknęło mi ono z zadań. Tak samo miałem z zadaniem wątku asasynow... Zablokowalo się w pewnym momencie i dalej nie było żadnych opcji dialogowych... Takze jeśli zadania nie mam już w dzienniku to nic więcej się nie wydarzy. Będę wiedział na przyszłość jak będę przechodził jeszcze raz... Tylko teraz w sumie chciałem dojść do końca... Więc jesli może ktoś sprawdzić ten kod na chromanin to bardzo bym prosił... Mam ponad 70 lvl i trochę smutno mi nie dokończyć gry. Tym bardziej, że trochę już wymiatam :P
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Frunkje Łap kod: INSERT ITMI_DARKTRANSFER
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Frunkje

Frunkje

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Bóg Ci zapłać, sprawdzę wieczorem czy działa :)
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Macie jakieś porady na start dla maga ognia? Chciałbym zacząć grać magiem ale chciałbym też wiedzieć w co inwestować itp żeby nie zjebać sobie postaci
 

AdamoFelicjano

AdamoFelicjano

Użytkownicy
posty17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej, mam pytanko. Dopiero zacząłem misję 'Magia Guru' (mam R3) i pogadałem już z magiem (skończył rozmowę słowami, że przyda się pomoc), ale nie mogę znaleźć dziennika Y'Beriona, wiecie gdzie on jest? (Całe bagno oczyściłem już wcześniej, przed przyjęciem tego Questa)
 


0 użytkowników i 11 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry