[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800554 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800554

Odpowiedzi 1453

Woozi

Woozi

Użytkownicy
posty19
Propsy8
  • Użytkownicy
Hej, ja z kolei mam taki problem, że po instalacji gdy zaczynamy w Ardei to nie chcą mi się wczytać niektóre tekstury. Przede wszystkim ściany i dachy chat, ale także broń niektórych orków. Wie ktoś może co za to odpowiada i jak to naprawić?
Pozdrawiam. :)
Miałem to samo, pomogło odpalenie gry przez Steam który doinstalował jakieś biblioteki DirectX.
 

DomiKSK

DomiKSK

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Cześć.
Mam pytanie, jeśli chodzi o aktywację konsekwencji u Tristana.
Jaka jest różnica między pierwszą opcją "nie boję się żadnych konsekwencji", a drugą, umiarkowaną?
Z góry dzięki za odpowiedź
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
1 opcja to są wszystkie hard konsekwencje
2 to soft konsekwencje
3 to brak wszelkich konsekwencji ale wciąż questy można robić i pracować dla obu stron jednocześnie.

Bardziej szczegółowy opis pewnie gdzieś istnieje, ale to sobie szukaj już na własną rękę 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

KazdaNazwaJestZajeta

KazdaNazwaJestZajeta

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z quest packiem, bo nawet po łatce dla wersji steam dostaje błąd "Wymagana jest gra Gothic 3 v1.73 (1.73.25931.12) lub nowsza w polskiej wersji językowej. Obecnie zainstalowana jest wersja: ".
 

Huoola

Huoola

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wersja Gothic steam. Wszystko z instrukcji. Komp dobry+

W losowych momentach wywala mi czarny ekran, bez możliwości jakiegokolwiek wyłączenia gry. Muzyka nadal leci, ale gra stoi (np ostatnio jak biegł na mnie gobiln, muzyka została, ale nie słychać było, że atakuje czy coś). Bez żadnego okienka błędu itd., jedyna opcja to otwarcie menadżera zadań na nowym pulpicie. Ktoś coś?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

DwukropekV

DwukropekV

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W dialogach z modów brak napisów.
Ani przy wyborze opcji dialogowej ani momencie jej wypowiadania nie wyskakuje zupełnie nic, są puste pola.
Już kilkukrotnie instaluje wszystko, wgrywałem folder data z tematu i wciąż pusto, jakieś pomysły?
Win10
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktos poradzi co zrobic w pierwszym uruchomieniu w ardei nie textur scian dachow i podlug
 

WetherS

WetherS

Użytkownicy
posty13
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może ktoś doradzić jak działa repair mod z naprawianiem broni ?
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Niektóre postacie mają tylko tekstury głowy i dekolt. Gra crashuje w różnych przypadkach np. gdy zagadam z jednym NPC w Reddock albo kieruje się w strone wybrżeża za rybakami zaraz za Ardeiją. Czy da się to naprawić ? Wersja Steam wszystko zainstalowane poprawnie
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

WetherS

WetherS

Użytkownicy
posty13
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moim zdaniem lepiej instalować ręczne mi działa elegancko
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Moim zdaniem lepiej instalować ręczne mi działa elegancko

Przecież to się instaluje ręcznie wszystkie pliki są osobno i instaluje się punkt po punkcie a nie jako jeden plik instalacyjny. Próbowałem odpalić bez LTM i HyperTexture ale nadal to samo. Prawdopodobnie Content Mod robi problem ale błędy wyskakują na temat RAMu co jest dziwne bo mam 16 GB RAM
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Problem robią ci textur packi i podmianki ich, nie instaluje się nowych orków w cm i nie  dokłada żadnych texsture packow  które są opcjonalne i all powinno być ok
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Traveling Man

Traveling Man

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak ktoś nie ma ścian to w folderze Data sprawdźcie czy po instalacji wszystkiego pliki _compiledmeshes są prawidłowo ponumerowane czyli od .00. Jeśli pierwszy zaczyna się od .01 to trzeba zmienić. O ile dobrze pamiętam.

To kwestia tego że nawet ten CM Fix, który miał to naprawić jednak nie naprawia wszystkiego, być może to kwestia tego że niektórzy instalują Steamową wersję Gothica 3.
 

Adi7

Adi7

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Instalowałem grę odznaczając opcje konsekwencje bo ich nie chcę a i tak mam Tristna. O co tu  chodzi?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
O czytanie, wyraźnie jest to napisane iż konsekwencje są częścią integralna LTM-a poprawna instalacja wymaga ich odznaczenia w CM ale to nie znaczy ze ich mieć nie będziesz, no chyba ze nie instalujesz LTM-a wtedy istotnie  mieć ich nie będziesz. 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Adi7

Adi7

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I jak aktywuje tą ostatnia opcje że będę cicho i nie chce konsekwencji to się nie aktywują tak?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
content będzie aktywny, tylko nie będzie obarczony konsekwencjami jak i nie będziesz miał dostępu do chyba paru mało istotnych zadanek które  wynikają z konsekwencji o ile te zadania jeszcze istnieją.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Araxus1995

Araxus1995

Użytkownicy
posty116
Propsy10
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
mam problem zaistalowałem moda jednak miałem problem z doczytaniem się textur nie których postaci np diego miał tylko głowe oraz orkowie mieli samą głowę oraz widać tylko bronie jakby wędrowały jak na grafice 2D. jak mam to naprawić. mam Gothic 3 przez Steam.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry