[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800548 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800548

Odpowiedzi 1453

Morddamek

Morddamek

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za kazdym razem jak proboje wejsc do klanu mlota za mostem juz gra sie crashuje, mam dobrego pc duzo ramu i ustawienia nawet na najnizsze wszystkie dalem, probowalem sie tepnac do kogos z klanu kodem i tez wywalilo takze probojac wejsc z innej strony, mam cp1.75 qp cm i wszystko z poradnika instalacji the modders na 1 stronie, tylko to miasto mnie crashuje, jakies pomysly?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Instalowałeś poprawkę do Topora Larsa? Podobnież to przez to. Jak już wykonałeś zadanie to poprawkę możesz usunąć i sprawdzić.
 

Morddamek

Morddamek

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zainstalowalem poprawke, usune i sprawdze, questa jeszcze nie robilem

edit:dziala bez fixa ale jak teraz zrobic questa? da sie normalnie czy bez niego topora larsa nie ma czy cos?
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie rozumiem sensu tej poprawki toporu Larsa, nie instalowałem jej w ogóle a i tak jego questa bez problemu wykonywałem, a obecnie to wyrządza więcej szkód niż pożytku.
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Topora nie da się bez tego podnieść.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem, ja go podniosłem bez problemu bez tej łatki.
 

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy wie ktoś czemu nie moge zbierac itemow z ziemi szybko ppm moge z cial i skrzyn ale z ziemi nie czy tak ma byc czy cos ja zepsulem w instalacji?

Juz znalazlem zapomnialem o update packu  :facepalm:
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podczas wykonywania instrukcji:
"Uruchamiamy MDS.exe, zaznaczamy wszystkie modyi klikamy Integrate Mods. Po dłuższej chwili proces się zakończy (w międzyczasie uruchomi się Gothic 3 z czarnym ekranem bądź zaczną się kompilować shadery). Teraz Wystarczy, że uruchomimy grę."
pojawia się błąd.

W skrócie: uruchamiam mds'a, wybieram mody, naciskam "integrate mods", naciskam na komunikat "old mods were deleted!" i wyskakuje błąd.

Spoiler
Spoiler

Naciskam "ok" i nic się nie dzieje.

Ktoś spotkał się z takim problemem? Wszystko zrobione zgodnie z instrukcją.

 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Jak miałem jakieś problemy z takimi błędami to wystarczyło MDS wywalić i wypakować od nowa. Ale w ogóle coś mało tych modów w panelu masz. Patrz u mnie:
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ventrue Problem był z mds'em. Jak odpalałem go z twojego linka, to błąd się pojawiał. Dlatego ściągnąłem z innego źródła, i bez problemu zintegrował mi pliki.
Może błąd w archiwum.

Ale mam kolejny problem. Po oswobodzeniu Ardei, gdy rozmawiam z "grubym przywódcą" osady, to nie pojawiają mi się napisy podczas dialogu (te bez dubbingu) - nie wszystkie. Podobnie podczas rozmowy z Diego i resztą, nie pojawiają mi się napisy podczas dialogu z dubbingiem.

Wiesz może, co jest przyczyną?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Ja tak miałem dawno temu jak jeszcze nie znałem Poprawka dla Content Moda, 6 punkt.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Plik Strings.m01został podmieniony wcześniej w Gothic3/Data, i teraz ponownie dla pewności. Problem pozostał.
Jakieś inne pomysły?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dałbyś screen'a folderu G3/Data, zauważyłem dużą rozbieżność w plikach po/m tym co jest w Data, a tym co jest w archiwum CM_3.1_INT_FINAL.
Może tu jest problem.
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Instalacja tego cuda, jest jak rozbrajanie miny, albo się uda, albo się nie uda.
Dzisiaj rano dla przykładu, po ponownym instalu, odpalam i widzę, jak wszyscy ruszają się o 70% wolniej. Co jest grane?
Ale w końcu wszystko zatrybiło. Zintegrowało pliki, gra ruszyła, dialogi są widoczne i kiedy wracam z Reddock, widzę same głowy w Ardei. Serio? Co tym razem?!
Ktoś coś pomoże?

Powrót Generała Lee -  brak notatki 'Fałszywy przypadek' w ekwipunku, co świadczy chyba, że mod nie działa. Tak czy nie?

Lively Towns Mod - koło Lestera, nie ma starszego wioski a jakiś Bill, i w Reddock jest gość imieniem Brant (nie Brunt), czyli ten mod chyba działa, ale to chyba on jest odpowiedzialny za brak ciał w Ardei?

Jeszcze jedno. idąc na plażę wywala mi błąd "where is Guru", mam 8GB pamięci i nie instalowałem rozszerzenia widoku świata. Od czego to jest?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Fałszywa notatka gdzie powinna być? Jak coś to wrzuciłem mój folder Data, jest w pierwszym poście. Teraz to i ja mam wątpliwości, czy mi Powrót Generała Lee działa.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zgodnie z tym co tu piszą:
https://themodders.org/index.php?topic=30189.0
Używając komendy "give all" można sprawdzić, czy mod działa. Jeśli w ekwipunku w "różne" pojawia się notatka, to podobno jest ok. Można również, użyć komendy "go to", po tym jak Lee opuści Ardeę, i wówczas powinien być odpowiednio dialog z nim.
To pozwala sądzić, że mod działa - oczywiście, jest to opinia tłumacza moda.
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Jakiś nowy dialog z Lee jest, tylko czy aby na pewno z Powrotu, tego nie wiem. Podmień sobie folder Data na ten ode mnie i sprawdź czy ci działa.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No nareszcie;) Tekstury są, głowy mają ciała;) Notatka "fałszywy przypadek" jest w ekwipunku po komendzie "give all"; no i ludzie mają imiona w Ardei.
Wniosek: wszystko działa.
Nie wiem co się odwala z tymi plikami. Sprawdzałem dzisiaj krok po kroku, instalując każdą rzecz i uruchamiając grę i grając, aż do powrotu z Reddock do Ardeii, i wszytko było w porządku. Odpalam mds z modami, i zaczyna się loteria, co ma działać a co nie.
Ciekawe jest, że pliki w mds'ie są te same, a podmieniłem całą DATE od ciebie i gra ruszyła. Prawdopodobnie coś tutaj nie jest ok, chyba że mds podczas "integracji" podmienia coś lub wkleja do DATA, ale dla laika jak ja, to ciemna magia;)
Mimo to, dzięki raz jeszcze;)
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry