[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800453 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800453

Odpowiedzi 1453

masterlock

masterlock

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest jaki poradnik jak to wszystko zainstalowa bo pogubuem sie troche :D
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy jest jaki poradnik jak to wszystko zainstalowa bo pogubuem sie troche :D

Masz jako pierwszy post, wystarczy troszkę pomyśleć :)
 

Jarvis90

Jarvis90

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Link do quest packa nie  działa, ten pierwszy.
 

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
Nieważne, usunąłem tego moda LTM.
 

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie

Mam problem z PGL a mianowicie jestem już po oswobodzeniu nordmaru , grobowców . Lee udał się do ardei lecz nie mam z nim żadnych dialogów. Ktoś wie co dalej , jak popchnąć fabułe tego moda do przodu ?
 

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
Witajcie

Mam problem z PGL a mianowicie jestem już po oswobodzeniu nordmaru , grobowców . Lee udał się do ardei lecz nie mam z nim żadnych dialogów. Ktoś wie co dalej , jak popchnąć fabułe tego moda do przodu ?

Jak ja robiłem oswobodzenie Nordmaru i zrobiłem grobowce to dałem mu kamień do świątyni w Vengardzie i tam na mnie czeka.

PS. Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi w zadaniu od Xardasa - Przeniesienie mocy? Zabiłem Ur Arasha zanim udałem się do Xardasa, zebrałem z niego przedmioty, a ten demon Bak Arash spadł w przepaść i nie wiem czy to ważne było. Ogólnie zespawnowałem sobie Ur Arasha ale u Xardasa nie mam możliwości oddania tego przedmiotu co niby powinien mieć ten szaman.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
Tego demona też powinieneś zabić.

No i to jest właśnie ten problem bo jak spotkałem tych orków przy tym kamiennym kręgu to ten demon sam z siebie spadł w przepaść i nie zdążyłem nic zrobić, a jak go szukałem nawet jego zwłok to w tym miejscu go nie było i może być, że spieprzyło mi się zadanie przez to ... A jestem w Varancie, a cofać save do tego momentu to trochę za daleko.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Uuu, trochę słabo bo to jedno z ważniejszych zadań jak chcesz coś "popchnąć", na szczęście Gothic 3 jest tak zbudowany że można nie robić żadnych misji i ukończyć grę, ale dla satysfakcji lepiej jednak robić z zadaniami.
 

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Jak ja robiłem oswobodzenie Nordmaru i zrobiłem grobowce to dałem mu kamień do świątyni w Vengardzie i tam na mnie czeka.

Niestety ja nie miałem opcji dać mu kamień teleportacyjny
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nekux

Nekux

Użytkownicy
All eyez on me
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • All eyez on me
@Nekux A spróbuj wpisać w konsoli "goto Bak Arash".
Zrobiłem inaczej, wpisałem spawn Bak Arash bo inaczej się nie dało, zrobiłem tego questa ale najciekawsze, że dalej nie mogę handlować z Xardasem. Ktoś wie co jest grane?

Tego demona też powinieneś zabić.
Udało się go zespawnować, na szczęście.

Cytuj
Jak ja robiłem oswobodzenie Nordmaru i zrobiłem grobowce to dałem mu kamień do świątyni w Vengardzie i tam na mnie czeka.

Niestety ja nie miałem opcji dać mu kamień teleportacyjny
Ale był w Nordmarze jeśli dobrze rozumiem w Klanie Ognia?

Uuu, trochę słabo bo to jedno z ważniejszych zadań jak chcesz coś "popchnąć", na szczęście Gothic 3 jest tak zbudowany że można nie robić żadnych misji i ukończyć grę, ale dla satysfakcji lepiej jednak robić z zadaniami.
Jakoś udało się to wykonać, ten kostur też musiałem komendą give sobie przywołać bo dziwne, że po pierwszym ubiciu tego szamana nie dostałem go do ekwipunku.
 

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Ale był w Nordmarze jeśli dobrze rozumiem w Klanie Ognia?

Tak był zagadał po mnie po oswobodzeniu nordmaru i poszedł do ardei gdzie podobno miał się zacząć cały wątek fabularny tego moda
 

Akashel

Akashel

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam głupi problem xD W jaki sposób można założyć pancerz? Bo klikanie na niego w eq, próby przeciągania na pasek albo przypisania pod jakiś klawisz nie działają. Wszystko inne mi śmiga, tylko zbroi nie mogę założyć
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A wgrałeś plik naprawiający myszkę w grze? Jest w pierwszym poście na samym dole.
 

XPD

XPD

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po instalacji wszystkich modów z tego poradnika grę trzeba odpalać zawsze z ModStartera czy mogę na spokojnie przez steama?
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak wszystko zainstalowałeś poprawnie i nic się nie krzaczy, możesz spokojnie przez launchera zwykłego Gothica odpalać.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
te pliki z folderu fix do content moda gdzie wrzucić ?
 

reveen

reveen

Użytkownicy
posty29
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry