[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800420 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800420

Odpowiedzi 1453

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie, nie. Dopiero 75 blokuje dostęp do zamku w Faring. Na tym poziomie reputacji co najwyżej w pewnym momencie spróbują zablokować ci dojście do Groka, ale możesz je potem odzyskać zabijając Runaka, a idąc drogą orków i tak to zrobisz.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

skotar7

skotar7

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie, nie. Dopiero 75 blokuje dostęp do zamku w Faring. Na tym poziomie reputacji co najwyżej w pewnym momencie spróbują zablokować ci dojście do Groka, ale możesz je potem odzyskać zabijając Runaka, a idąc drogą orków i tak to zrobisz.

Runaka to już dawno musiałem zabić, inaczej mi zabrało reputacje w Geldern i utraciłem dostęp do Groka na niższym poziomie reputacji buntowników.
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Co zrobić jeśli mds nie wykrywa ltm'a ??(problem pojawił się przy najnowszej wersji moda)
 

xXTVCraftXx

xXTVCraftXx

Użytkownicy
Arkhan Qualshy
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Arkhan Qualshy
Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi? Przy instalacji CP ewidentnie pokazywało mi wersję 1.75, a sama gra jest w języku polskim.
Wersja ze Steam.
 
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie boski fenomen..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie przygód jest godzien..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie dom rodzimy..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie powrót już niemożliwy..


Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Nie mam pewności, ale może to przez znaki specjalne w ścieżce.
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
cześć mam pytanie chodzi o zadanie z redock ratunek żebym otrzymał wsparcie dla wyzwolenia cape dun wykonałem wszystko jak trzeba ale jak dochodzi do wyzwolenie to nikt sie nie pojawia a zadanie nie jest ruszone dalej

Post połączony: 2019-12-22, 20:06
2- druga sprawa pojawił mi sie błąd where is th eguru w nordmarze przy rozmowie z rune
 

skotar7

skotar7

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
cześć mam pytanie chodzi o zadanie z redock ratunek żebym otrzymał wsparcie dla wyzwolenia cape dun wykonałem wszystko jak trzeba ale jak dochodzi do wyzwolenie to nikt sie nie pojawia a zadanie nie jest ruszone dalej

Post połączony: 2019-12-22, 20:06

W tej kwestii nic się nie zmienia z podstawową wersją gry. Dajesz paczki z bronią dla Phila, który zacznie walczyć w momencie gdy postanowisz wyzwolić miasto i rozpoczną się walki. A rewolucje rozpoczynasz w rozmowie z Wenzelem.
Jednak wstrzymałbym się z wyzwolaniem miast do końcwki gry. ABy nie spalić sobie u Orków gry i nie stracić mnóstwa zadań u nich.
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
masz racje z wyzwalaniem czekam do końca tylko chodzi mi o zadanie z moda ratunek chodzie o te tarcze i miecze co miałem zdobyc dla javiera żeby wtysłał wojowników czy coś
 

Adam9345

Adam9345

Użytkownicy
posty4
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chciałbym się podzielić moją opinią, korzystam ze wszystkich modów z listy plus mam jeszcze kilka mniejszych m.in. bardziej naturalny wygląd roślin czy hyper texture pack, co prawda jeszcze całej gry nie skończyłem, jestem dopiero na etapie Varantu, ale jak na razie prawie nie spotkałem się z żadnymi większymi błędami.
Jedyny problem nad którym musiałem trochę się zastanowić to brak opcji dialogowych u Fremana po przyprowadzeniu mu niewolników z Silden, nie mniej jednak po dłuższej chwili udało mi się rozwiązać ten problem.
Ogólnie jak do tej pory wszystkie mody na plus.
Gratulacje i podziękowania dla moderów i tłumaczy.
 

superfly86

superfly86

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może należałoby poprawić opis o
"Poprawienie błędnej sekwencji archiwów wywołanej błędem Content Moda (patrz wyżej)"
co znalazłem w opisie w innym wątku
https://themodders.org/index.php?topic=29195.0
 

xXTVCraftXx

xXTVCraftXx

Użytkownicy
Arkhan Qualshy
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Arkhan Qualshy
Nie mam pewności, ale może to przez znaki specjalne w ścieżce.

To nie o to chodzi. Dalej nie mogę zainstalować QP.
Chyba, że ktoś ma pliki zapakowane w rar/zip..
 
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie boski fenomen..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie przygód jest godzien..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie dom rodzimy..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie powrót już niemożliwy..


frN

frN

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie mam pewności, ale może to przez znaki specjalne w ścieżce.

To nie o to chodzi. Dalej nie mogę zainstalować QP.
Chyba, że ktoś ma pliki zapakowane w rar/zip..

A pobrałeś Patcher dla wersji Steam, do którego link jest w głównym poście?

//EDIT
Dobra nvm, nie spojrzałem na twój wcześniejszy post  :lol:
Może jednak to wina tej ścieżki.
 

xXTVCraftXx

xXTVCraftXx

Użytkownicy
Arkhan Qualshy
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Arkhan Qualshy
Nie mam pewności, ale może to przez znaki specjalne w ścieżce.

To nie o to chodzi. Dalej nie mogę zainstalować QP.
Chyba, że ktoś ma pliki zapakowane w rar/zip..

A pobrałeś Patcher dla wersji Steam, do którego link jest w głównym poście?

//EDIT
Dobra nvm, nie spojrzałem na twój wcześniejszy post  :lol:
Może jednak to wina tej ścieżki.

Mówię przecież, że to nic ze ścieżką xD
Zmieniłem nazwę parę razy no i dalej nic się nie zmienia
 
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie boski fenomen..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie przygód jest godzien..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie dom rodzimy..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie powrót już niemożliwy..


maciekqwer123

maciekqwer123

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka mam problem ,kiedy próbuje wejść do klanu młota wywala mi taki error
https://zapodaj.net/47b7b91d2c4ef.png.html
Dodam jeszcze ,że próbowałem już 2 razy odinstalować grę ale nic to nie pomogło.Nigdzie indziej nie mam takiego problemu
 

igi

igi

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
Mam ten sam błąd co kolega wyżej, jakby ktoś znał jakieś rozwiązanie, byłoby fajnie.
 

Nexclip

Nexclip

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Sam również posiadałem problem z wejściem do klanu młota
Gra zawiesza się przed mostem i crashuje
Problemem prawdopodobnie jest zbyt duża ilość npc
Spróbujcie zmienić linijke entityROI na 4000 w gothic3/ini w pliku ge3.ini
Co ciekawe u mnie gra crashuje tylko na ustawieniu 6000 a już na 8000 nie no i na 4000 wszystko jest ok.
Wyślijcie screena z zakładki history tam powinien być bardziej szczegółowy opis.
Jeśli log kończy się eCApplication::Create - can´t open local configfile ge3local.ini, using master config values
To zmiana tego entityROI na 4000 powinna rozwiązać problem.
 

igi

igi

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
Faktycznie chyba w tym tkwi problem, tyle że jaką tam wartość nie ustawię (defaultowo miałem 4000), opóźni tylko ten błąd. Do klanu wejść wejdę, ale chwila i crash. Chyba tyle z grania, szkoda tylko że najpierw zaliczyłem Varant...
 

Nexclip

Nexclip

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Faktycznie chyba w tym tkwi problem, tyle że jaką tam wartość nie ustawię (defaultowo miałem 4000), opóźni tylko ten błąd. Do klanu wejść wejdę, ale chwila i crash. Chyba tyle z grania, szkoda tylko że najpierw zaliczyłem Varant...
No niestety trzeba próbować do skutku, gra i tak będzie crashować, jeszcze można by zmniejszyć na chwile ustawienia graficzne.
Drugim miejscem gdzie mi grę wywala to obozy orków niedaleko Ardei pod barrierą :/
Osobiście po instalacjii modów użyłem jeszcze G3 Clean Up, i zmieniłem rozdzielczośc textur na 1024 (dosmyślne 2048) dużej różnicy nie widać, a troche płynniej "chodzi" gra.
Możesz jeszcze pobrać 4GB patcher i gothic3.exe spatchować ale nwm czy to pomoże.
No i jeszcze pytanie czy przy instalacjii cm wybrałeś enchanced visibility?
Edit:to może zapisuj po każdej rozmowie z npc w tym miejscu, aż wszystko zrobisz byle by tylko skończyć te lokacje.
Osobiście posiadam jeszcze ini z jakiegoś posta na reddicie który to bardzo zmniejsza lagi ale chyba na crashe nie ma wpływu (to ini właśnie miało roi na 6000 i wywalało) ogólnie sprawdziłem na oryginalnym ini Gothica no i u mnie działa.
A z ciekawości może ustaw jeszcze to roi na 2000 :D
Dlatego nie robi się najpierw Varantu, Bezi ma szok termiczny :D
 

igi

igi

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
Próbowałem wszystkiego, nawet ustawiłem na 500, crash się pojawił dopiero po 5 minutach, ale to nawet tekstur npc nie było. Bezi był praktycznie przezroczysty. :) Takie granie nie ma sensu. Trochę szkoda, bo wszędzie indziej praktycznie 60fps, co mnie lekko zdziwiło, lapek ma już 5 lat. Aha, nie wybierałem enchanced visibility, chociaż 8gb ramu jest. :)

Całe życie człowiek przechodzi książkowo Myrtana->Nordmar->Varant, ale ile można było. :) Może jeszcze kiedyś uda się ograć to wszystko bądź dożyję do premiery CSP, no ale tymczasem chyba tyle z grania. Dzięki za pomoc.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
dożyję do premiery CSP
Teraz to zrobiłeś mi dzień :F
W ogóle to chyba najlepiej najpierw zrobić tylko łatwiejszą część Varantu lub Nordmaru (bez oczyszczania świątyń/wybijania orków), potem pójść do tej drugiej krainy. Żeby już bohater był nieco silniejszy, gdy weźmie się za najtrudniejsze starcia. Takie tylko przez nikogo niechciane wtrącenie ode mnie xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry