[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800448 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800448

Odpowiedzi 1453

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Czy ktoś odnalazł " Wewnętrzny Krój " ?
Jest niezbędny do wykucia Mistycznej Zbroi. Resztę części pancerza znalazłem i wykułem.
 

Flexi13

Flexi13

Użytkownicy
posty4
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie wiem czy to zadanie dodaje LCTM, LTM czy Return of General Lee, dlatego zapytam tutaj - kapitan Kendrick, dowódca piratów,zlecił mi znalezienie Craightona czy jakoś tak, pirackiego zdrajcy który ukradł ich skarb i uciekł. Rzekomo miał być na granicy Nordmaru i Myrtany, ale przeszukałem kilka przełęczy i nigdzie go nie ma.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Reynevan

Reynevan

Użytkownicy
posty45
Propsy5
  • Użytkownicy
Cześć,  czy do Gothica 3 z Gamebooka trzeba wgrywać Community Patch, czy może jest już w nim zawarty? Albo jak sprawdzić wersję Gothica 3, którą się posiada?
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to zadanie dodaje LCTM, LTM czy Return of General Lee, dlatego zapytam tutaj - kapitan Kendrick, dowódca piratów,zlecił mi znalezienie Craightona czy jakoś tak, pirackiego zdrajcy który ukradł ich skarb i uciekł. Rzekomo miał być na granicy Nordmaru i Myrtany, ale przeszukałem kilka przełęczy i nigdzie go nie ma.

LTM dodaje to zadanie, co do znalezienia możesz spróbować kodami się do niego przenieść goto NPC_Hermit :)

Lub poniżej zaznaczone strzałką masz na obrazku gdzie przesiaduje.



Post połączony: 2019-09-09, 16:05
Cześć,  czy do Gothica 3 z Gamebooka trzeba wgrywać Community Patch, czy może jest już w nim zawarty? Albo jak sprawdzić wersję Gothica 3, którą się posiada?


Przy instalacji Community Patcha będziesz miał napisaną jaką posiadasz wersję gry, musisz sprawdzić.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Właśnie zakończyłem grę po stronie Beliara.
https://zapodaj.net/ac379bec13341.jpg.html

Paczka wszystkich modów bardzo fajna i przyjemnie się grało. Udało się wbić 98lvl:
https://zapodaj.net/7ad4fdb521660.jpg.html

Teraz chciałbym zagrać od nowa, ale instalując do tego moda " Powrót Generała Lee ". I mam pytanie.. Czy muszę przeinstalowywać Gothica czy mogę po prostu nałożyć moda do pozostałych i będzie wszystko okej ?
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie zakończyłem grę po stronie Beliara.
https://zapodaj.net/ac379bec13341.jpg.html

Paczka wszystkich modów bardzo fajna i przyjemnie się grało. Udało się wbić 98lvl:
https://zapodaj.net/7ad4fdb521660.jpg.html

Teraz chciałbym zagrać od nowa, ale instalując do tego moda " Powrót Generała Lee ". I mam pytanie.. Czy muszę przeinstalowywać Gothica czy mogę po prostu nałożyć moda do pozostałych i będzie wszystko okej ?

Nie musisz przeinstalowywać Gothica, po zintegrowaniu ponownie będzie wszystko okej
 

KaMeO

KaMeO

Użytkownicy
posty3
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć
Mam problem z odmienianiem plików w folderze FanMods.
Z tego co rozumiem to trzeba wkleić MDS do głównego folderu z grą, a potem odmienić pliki. Tylko, że folder jest pusty. Miał ktoś może podobny problem?
Za wszelkie uwagi i pomoce dziękuje z góry
 

YuukiRit

YuukiRit

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Mam problem z protokolami w przegladarce, mozna by wrzucic mody do 1 archiwum / torrenta z ww. instrukcja?
Pomoze Ktos?
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z protokolami w przegladarce, mozna by wrzucic mody do 1 archiwum / torrenta z ww. instrukcja?
Pomoze Ktos?

Musisz pobrać po kolei. Innej rady nie ma.
 

Manas123321

Manas123321

Użytkownicy
posty2
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem po wejsciu na save wylacza mi sie gra i pokazuje komunikat wiekoszosci znany Where is guru?
Probowalem reinstallowac Gothica 3 razy i dalej to samo na innym save tez cos takiego jest. Jakies pomysly co zrobic? Duzo mialem juz na tym save i nie chce tego teraz stracic tymbardziej kiedy mam taka zajawke na Gothica z tymi modami
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam problem po wejsciu na save wylacza mi sie gra i pokazuje komunikat wiekoszosci znany Where is guru?
Probowalem reinstallowac Gothica 3 razy i dalej to samo na innym save tez cos takiego jest. Jakies pomysly co zrobic? Duzo mialem juz na tym save i nie chce tego teraz stracic tymbardziej kiedy mam taka zajawke na Gothica z tymi modami

Jaka wersja gry steam/nosteam? Patch?
 

Manas123321

Manas123321

Użytkownicy
posty2
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem po wejsciu na save wylacza mi sie gra i pokazuje komunikat wiekoszosci znany Where is guru?
Probowalem reinstallowac Gothica 3 razy i dalej to samo na innym save tez cos takiego jest. Jakies pomysly co zrobic? Duzo mialem juz na tym save i nie chce tego teraz stracic tymbardziej kiedy mam taka zajawke na Gothica z tymi modami

Jaka wersja gry steam/nosteam? Patch?
Non steam patch najnowszy ale juz ogarnalem w miare po prostu modyfikacja ltm mi cos psuje wczesniej nie bylo czasem widac dialogow albo postaci. Sprobowalem zagrac bez tego i juz git jest
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Aktualizację poradnika będę musiał zrobić ale to jak sprawdzę czy powrót generała Lee na pewno działa współdziała ze wszystkim.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Właśnie odniśnie tego powrotu generała lee. Poszedłem do Lee do Nordmaru, ten coś poględził, że wojna Nordmaru z orkami go nie interesuje i tylko ZEMSTA, ZEMSTA, ZEMSTA, Bezi na to, że nie takiego Lee się spodziewał, nie takiego go znał i sie powyzywali. Teraz Lee nie ma żadnych kwestii dialogowych, a z opisu moda wynika, że został dodany cały watek fabularny z Lee odnośnie zemsty. Co dalej da się zrobić?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

LordAlchemist

LordAlchemist

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy wie ktoś, skąd zdobyć pierścień potrzebny do wykucia napierśnika, który jest elementem mistycznej zbroi? Przeszedłem już większość gry i nie mam tylko tego elementu :/
 

Awengers

Awengers

Użytkownicy
posty33
  • Użytkownicy
Mam problem gra zwalnia po pewnym czasie gry. Kamera dziala normalnie ale caly swiat porusza sis w zwolnionym tempie stalo sie to po jakiejs godzinie gry ktos wie jak to rozwiazac ?
 

Ponior

Ponior

Użytkownicy
posty59
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego po instalacji cm 3.1 mam ciemne textury . Czy je zaznaczam w trakcie instalacji czy nie i tak sie instalują. Chodzi o zakładkę New texture w pre alpha. Jak je wyłączyć, chce oryginalane z gothic 3.
ok, juz działa, ściągnąłem Cm z innego linku i działa ok.
 

mrthezyga

mrthezyga

Użytkownicy
posty28
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowa wersja LTM (0.24) nie wymaga spolszczenia i ma je zawarte, przydałoby się zaktualizować temat https://worldofplayers.ru/threads/40541/page-35
 

Ponior

Ponior

Użytkownicy
posty59
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Drugie , pytanie, dlaczego po instalacji wszystkiego nie mam spolszczonego intra?
W Katalogu video mam tylko plik intro backup (czyli stare), ale nowego nie ma. Dlaczego?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry