[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800451 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800451

Odpowiedzi 1453

Gor Na Raf

Gor Na Raf

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Susdam tak jest to wina MDS. Nie ma polskiej wersji językowej więc dialogi z modów wyglądają tak "-" . Mi co prawda tylko dialogi i itemy z konsekwencji psuło ale tak. To wina  MDS.
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

bidray

bidray

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeżeli zainstalowałem wszystko według poprzedniej kolejności i dopiero zacząłem rozgrywke to lepiej odinstalować wszystko i zainstalować wszystko od nowa razem z tymi LTM i innymi rzeczami? Aktualnie mam zainstalowane: Community Patch później wleciał Quest Pack > później ten G3EE który waży kilkadziesiąt MB i na sam koniec Content Mod oczywiście z Konsekwencjami.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Raczej możesz spokojnie po prostu zainstalować na to LTM.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

bidray

bidray

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Benku

Benku

Użytkownicy
posty132
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A może by tak dołączyć do poradnika ten mod [G3] Sammel-Mod v0.1 PL - https://themodders.org/index.php?topic=2356.0

Z tego co testowałem to nie kłóci się  z CM 3.1 i QP i działa
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
Siema, zainstalowałem sobie CP + UP + Quest Pack, Content Mod, Konsekwencje i wszystko git, tylko zakładanie przedmiotów / jedzenie i inne wybory z eq muszę zatwierdzać enterem, a nie dwuklikiem - ktoś ma pomysł jak naprawić? Oczywiście w opcjach sterowania tego nie ma
 

PR3C3L

PR3C3L

Użytkownicy
Zimno, ciemno, strasznie jest. A ja idę, wspinam się.
posty18
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Zimno, ciemno, strasznie jest. A ja idę, wspinam się.
Siema, zainstalowałem sobie CP + UP + Quest Pack, Content Mod, Konsekwencje i wszystko git, tylko zakładanie przedmiotów / jedzenie i inne wybory z eq muszę zatwierdzać enterem, a nie dwuklikiem - ktoś ma pomysł jak naprawić? Oczywiście w opcjach sterowania tego nie ma
Na podstawce też miałeś takie problemy? Na pewno masz NAJnowsze dodatki? grasz z LTM/LCTM?
 

MajkeI

MajkeI

Użytkownicy
Front End Developer
posty698
Propsy169
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Front End Developer
Na podstawce też miałeś takie problemy? Na pewno masz NAJnowsze dodatki? grasz z LTM/LCTM?
Gram bez tych rzeczy, nigdy nie miałem takich problemów, a ogrywam tę grę chyba po raz setny :F
Jakby ktoś miał pomysł to dzięki, bo jest to lekko uciążliwe
 

PR3C3L

PR3C3L

Użytkownicy
Zimno, ciemno, strasznie jest. A ja idę, wspinam się.
posty18
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Zimno, ciemno, strasznie jest. A ja idę, wspinam się.
Osobiście nie wiem, ale pewnie w .ini jest wybieranie przedmiotów enterem, zamiast lewym przyciskiem myszy. Pokombinuję w plikach, dam znać jak coś znajdę.

Post połączony: 2019-07-18, 10:32
Na podstawce też miałeś takie problemy? Na pewno masz NAJnowsze dodatki? grasz z LTM/LCTM?
Gram bez tych rzeczy, nigdy nie miałem takich problemów, a ogrywam tę grę chyba po raz setny :F
Jakby ktoś miał pomysł to dzięki, bo jest to lekko uciążliwe
Troszeczkę poszperałem, lecz w plikach nic nie znalazłem. Ale wpadłem na pewien pomysł. Jeżeli przedmioty przesuwają się pod przyciskiem "enter", to może troszkę oszukać elektronikę? Tylko tu musisz mieć myszkę z dodatkowymi przyciskami. Spróbuj pobrać program "X-Mouse Button Control" i pod któryś z dodatkowym przycisków w myszce przypisać Enter. Następnie wejdź do Gothic'a 3/sterowanie/własne i do przycisku akcji 1 ustalamy alternatywny klawisz Enter, tak aby był LPM i zaraz obok Enter. Podczas gry gdy będziesz wybierał przedmiot z eq kliknij po prostu nie LPM tylko tym przyciskiem 4 pod kciukiem np.
 

Er3iS

Er3iS

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie:
Community Patch v1.75 i Gothic_3_EE_Patch_v1.75.14 to jedno ?
Bo z linków klikając w Community patch przenosi na strone gdzie można pobrać to ten patch.
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ventrue Jeśli wybierzemy podczas instalacji Content Moda, że byliśmy w G2 magiem znajdziemy Starą Szatę Maga Ognia, którą nosiliśmy w G2, nie książkę :) Nie ma za co :)
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy


EDIT: dobra znalazłem takiego fixa: https://drive.google.com/file/d/1VbplSeoNWWSLcAuVOfx1IaEFNBtDfSla/view i naprawił on dialogi, opisy przedmiotów i wszystkie dokumenty (sprawdzone po wpisaniu komendy na wszystkie przedmioty).

Jeszcze jedno, gothic 3 nie wspiera wielowątkowości?
Ewidentnie wykorzystuje tylko 1 rdzeń procesora.
[/quote]

Mam dokładnie ten sam problem jednak ten fix co wstawiłeś u mnie nie działa nadal mam - lub P co jest ciekawe jak się ustawi ang napisy to jest normalnie może ktoś pomóc z tymi napisami ????
a co do twojego pytania nie gothic 3 nie wspiera wielowątkowości jedyna opcja która działa albo nie 50/50 że zadziała to w menadżerze zadań w procesach prawy na gothic3.exe i ustaw koligację i zaznacz procesory :)
 

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
https://imgur.com/a/i9v06Wp
Ekhm... Po odpaleniu nowej gry mam taką twarz i skoczną muzykę.
Wszystko robiłem według poradnika na forum i jeszcze dałem kilka modów z mod packa tzn: Magic No God To Be Chosen, kilka map (od skarbu i świata), Hyper-Textur-Pack, World Textures Pack, ErzElite, Repair Mod, Wanna Dance i Support mod do Update Packa

EDIT: Już rozwiązane, przeinstalowałem mod startera
 

ewkmx

ewkmx

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem po zainstalowaniu paczki.
Bez ltm wszystko śmiga bez problemu, a kiedy go instaluję, to w grze brakuje niektórych npc np. Toma, Wilsona, Flinta, kilku npc w Monterze i cholera wie kogo jeszcze.
Wszystko instalowałem zgodnie z poradnikami, czy to na forum, czy na yt.
Nerwów mi już brakuje z zastanawiania się gdzie jest przyczyna, prosiłbym o pomoc.
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Susdam tak jest to wina MDS. Nie ma polskiej wersji językowej więc dialogi z modów wyglądają tak "-" . Mi co prawda tylko dialogi i itemy z konsekwencji psuło ale tak. To wina  MDS.


Da się coś z tym zrobić ? bo pal licho itemy itp ale zadania które są - albo dialogi P no ciężko grać na czuja a ten mds i rebalance mod jest naprawdę dobry
 

Higieja

Higieja

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spolszczony Quest Pack "modyfikuje" wybór języka gry - są tylko 2 do wyboru. W kodzie modyfikacji Lively Towns są puste miejsca / "-" przeznaczone na tłumaczenie na rodzimy język na danej linijce kodu. Przykład:
FO_NPC_Florent=;;;;;;;;;;;;;;Florent;;Алхимик Флоран;;;
QP przypisuje do pierwszego miejsca, zaraz po "=", język polski. Z tego powodu po instalacji moda są puste miejsca w dialogach, przedmiotach itd.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry