[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800827 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800827

Odpowiedzi 1453

lapaten

lapaten

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Jaki build polecacie na pierwszy playthrough tej "paczki modów"? Grałem kiedyś w Gothica 3, ale to było jakieś 5 lat temu. Jakieś porady? Myślałem nad asasynem dual wield.
 

Dragon152

Dragon152

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam problem zainstalowałem community patch ale nie mogę zainstalować Quest Packa bo wyskakuje mi komunikat "Proszę zainstalować polskie wydanie gry Gothic 3 oraz aktualizację 1.73 lub nowszą". Co mogę zrobić by dało się to zainstalować?
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Coś takiego może pomóc: http://chomikuj.pl/Mateusz2205/Gothic+3+-+Quest+Pack+4U2+*2b+CM+3.1+*2b+Konsekwencje+*2b+G3EEUP+1.04.10+PL/GothicPatchQuestPack-by-UmyslUkiego,5736485034.rar(archive)
 

lapaten

lapaten

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może mi ktoś pomóc? jestem na początku gry i przy Monterze Buntownicy biją się z orkami, pomogłem buntownikom i całe miasto orków sie na mnie rzuca... zabilem cale miasto ale nie wiem czy tak powinno być, co zrobić?
 

Frizbick
  • Gość
Może mi ktoś pomóc? jestem na początku gry i przy Monterze Buntownicy biją się z orkami, pomogłem buntownikom i całe miasto orków sie na mnie rzuca... zabilem cale miasto ale nie wiem czy tak powinno być, co zrobić?
Fakt, ten element gry jest jak dla mnie głupi. Przy tych walkach nie da się nic zrobić, ewentualnie jak grasz po stronie orków to możesz zabić buntowników. Inaczej po prostu poczekaj aż orkowie ich zabiją.
 

lapaten

lapaten

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Frizbick Zajebałem całe miasto orków i najemników na poziomie 10 i udało mi się wyzwolić Montere. Nie robiłem tam parę questów ale pare mi zaliczyło... Grać dalej czy wczytać save i się nie wtrącać?
 

Szakal99

Szakal99

Użytkownicy
posty6
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Mam taki problem bo mam wersje na steama i instaluje Community Patch 1.75.14. Wszystko poprawnie ale jak chce zainstalować Quest Pack 4 Update 2. Wystakuje mi proszę zainstalować polską wrsje gry lub Patch 1.73 lub nowszy :v
 

missing

missing

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z Tristanem. Poszedłem z nim do Reddock i stoi przed wejściem, misja się nie zakończyła i nie mogę z nim rozmawiać można coś z tym zrobić?
 

Szakal99

Szakal99

Użytkownicy
posty6
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Missing z tego co pamiętam też tak miałem Musiałem wejsć w konsole najechać na tristana i wpisać edit i tam się coś zmieniało nie pamiętam dokładnie na google powinieneś mieć
 

lapaten

lapaten

Użytkownicy
posty32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z Tristanem. Poszedłem z nim do Reddock i stoi przed wejściem, misja się nie zakończyła i nie mogę z nim rozmawiać można coś z tym zrobić?

pobij go i pozwol wstac
 

missing

missing

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pobiłem go i nic. A czy on jest jakiś ważny w fabule? Zamierzam dołączyć do najemników orków.
 

bamber211

bamber211

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam problem mianowicie nie slysze wszystkich dialogow zainstalowalem wszysto na wersje steam i nie wiem co mam zrobic :(
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Witam mam problem mianowicie nie slysze wszystkich dialogow zainstalowalem wszysto na wersje steam i nie wiem co mam zrobic :(
Wiesz że ten mod robili fani a nie studio gier? Wiesz że nie mieli osób do nagrywania dubbingu? Wiesz że nie mieli studia do nagrania dubbingu? Załapałeś analogię? :F   Nie ma dubbingu bo to jest modyfikacja graczy a nie studia PB, niestety :/
 

killym

killym

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ma ktoś linki do adrenaline mod?? Na mediafire wszystko nie działa?
 

rathgarq

rathgarq

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, nie wiem czy coś ominąłem w instalacji ale w jaki sposób aktywować zmianę wyglądu interfejsu?
np paski hp, umiejętności itd.
 

lucyfo

lucyfo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czy te modyfikacje dotyczą też Gothic 3: Forsaken Gods?
 

krix1995

krix1995

Użytkownicy
Retard
posty16
Propsy6
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Retard
Nie, to tylko na Gothic 3. Do Zmierzchu najpierw Community patch a potem Content mod do Forsakena. Tutaj masz instrukcję. http://gothic.org.pl/gothic/gothic-3-zmierzch-bogow/content-mod-do-zmierzchu-bogow-spolszczony/
 
Mój kanał na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=UCaQGA88avv

lucyfo

lucyfo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Dave

Dave

Użytkownicy
posty13
Propsy10
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wszystko tak jak w instrukcji. Gdy odbiłem Ardeę i porozmawiałem ze wszystkimi, Tristan założył na siebie ten pancerz z pełzaczy. Tekstura z jego głowy stworzyła ogromną ściano-teksturę. Co robić?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry