[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800768 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800768

Odpowiedzi 1453

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Posiada ktoś link do adrenalin mod

https://www.youtube.com/watch?v=4qz0FDrUtUM
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram na tych wszystkich modach wymienionych w tym temacie, I gra generalnie działa bez zarzutu, ale mam takiego buga że pewne drzewa i inna roślinność pojawia się i znika, kiedy chodzę po lesie czy po Ardei. W ogóle w Ardei wydaje się być za dużo drzew, np. takich które przechodzą przez budynki itp. Miał ktoś może ten sam problem? Mam zintegrowaną kartę graficzną, więc to pewnie przez to (chociaż raczej drzewo walnięte przez środek budynku tak że się ledwo da przejść to raczej nie wina karty), ale zastanawiam się czy może ktoś inny nie miał tego samego i czy nie udało się tego rozwiązać. Zastanawiam się czy może to nie jest przez te nowe tekstury z Quest Packa czy Content Moda.
 

Angaru

Angaru

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś skąd zdobyć szatę Maga Wody? Saturas ani Myxir czy inny mag wody nie ma jej na sprzedaż. CM 3.1 QP 4.2 z konsekwencjami.
 

Nemethon

Nemethon

Użytkownicy
posty17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Pomoże ktoś z instalacją moda ale bez rozszerzenia konsekwencje? Bo po zainstalowaniu wszystkiego i odznaczeniu opcji instalacji konsekwencji wszystkie q z quest packa przestają działać poprawnie. Dialogi z postaciami się bugują(lecą dwa dialogi z quest packa i nagle rozmowa się urywa). Wiem , że Majes kiedyś grał bez konsekwencji i ktoś pomagał mu to ogarnąć.
 

Karmelito

Karmelito

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Angaru Gram bez konsekwencji i u mnie sprzedaje ją Myxir niezależnie od wygenerowanego ekwipunku. Gonzales posiada w ekwipunku zdobioną szatę wody. Nie wiem czy da się ją ukraść, ale na pewno możesz ją zabrać po zabiciu. Swoją drogą owego moda nie polecam, posiada zbyt dużo konsekwencji bez żadnej logicznej alternatywy. Np pogonienie orków z pod Vengardu czy Nordmaru skutkuje całkowitą nienawiścią całego ludu orkowego wobec bohatera, co uniemożliwia robienie questów dla tej frakcji bez możliwości pokuty. Jedyna zaleta jak dla mnie to zmieniony sposób trzymania broni drzewcowych, aczkolwiek nie jest wart całej reszty niedopracowań.

@Nemethon Jak wspomniałem, gram bez konsekwencji i wszystko działa u mnie bez zarzutu. Podaj swoją kolejność instalacji i wybór opcji, może coś zaradzimy.


 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jprdl, przecież wybicie orków spod Vengardu blokuje tylko dostęp do Kana, a całkiem logiczne, że będą wkurzeni po tym, jak PRZEZ BEZIMIENNEGO PRZEGRALI WOJNĘ (inna sprawa, że tu wystarczy nie iść do Gnara i nic się nie stanie) Inne konsekwencje też są dość logiczne, widoczne "z daleka" i wcale nieprzeszkadzające w grze.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Swoją drogą owego moda nie polecam, posiada zbyt dużo konsekwencji bez żadnej logicznej alternatywy.

Nie rozumiesz, że właśnie o to chodzi w konsekwencjach?
 

Karmelito

Karmelito

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao Kwestia gustu. Mi nie podobały się w ogóle. Generalnie jestem zwolennikiem wykonywania każdego możliwego questa, a one skutecznie to uniemożliwiają, co ostatecznie rodzi we mnie frustrację. Ale taki był zamiar, więc osoby lubiące realizm pewnie się tutaj odnajdą.

Tak swoją drogą grałes może w G3 z samym CP? Ciekaw jestem jak się ma w porównaniu do paczki CM z QP. Mam juz na nich ponad 130h i kilka mocnych save i nie chciałbym ich tracić.
 

Frizbick
  • Gość
Jprdl, przecież wybicie orków spod Vengardu blokuje tylko dostęp do Kana, a całkiem logiczne, że będą wkurzeni po tym, jak PRZEZ BEZIMIENNEGO PRZEGRALI WOJNĘ (inna sprawa, że tu wystarczy nie iść do Gnara i nic się nie stanie) Inne konsekwencje też są dość logiczne, widoczne "z daleka" i wcale nieprzeszkadzające w grze.
Niby to jest logiczne ale nie ma żadnej alternatywy bo ci orkowie zawsze będą do nas wrogo nastawieni bez względu na naszą reputację z orkami a kto normalny nie pokusi się o zabicie ich chociażby dla dodatkowego expa? :D
Raz jak grałem to właśnie tak sobie skaszaniłem sprawę bo traktowałem ich jako zwykłe mobki a nie znaczący element gry. Przy okazji, czy odbicie kopalni w Klanie Młota też ma konsekwencje? Jak to zostało rozegrane?
 

Karmelito

Karmelito

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy okazji, czy odbicie kopalni w Klanie Młota też ma konsekwencje? Jak to zostało rozegrane?
[/quote]


Odbicie kopalni samo w sobie nie ma żadnych konsekwencji. Dopiero gdy rozpierdolisz 5 stacjonujących obozów orkowie stają sie wrogo nastawieni.

Edit: Cos zepsułem przy cytowaniu
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Przecież nie ma problemu, żeby wykonać wszystkie questy, po prostu trzeba zachować odpowiednią kolejność :D
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Karmelito

Karmelito

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Takim sposobem zawsze skonczysz po stronie buntowników, bo koniec końców wybicie orków pod Vengardem i w Nordmarze nie zostawi ci innej opcji, nawet jeśli odłożysz to na sam koniec.
 

Ogurczak

Ogurczak

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie myślałem że ten temat jeszcze żyje :)
Jakiś czas temu (może 0.5 roku temu) przechodziłem sobie właśnie Gothica 3 na tych modach, ale z pewnych powodów musiałem robić formata dysku, więc przekopiowałem sobie sejwy w bezpieczne miejsce. Gdy jednak na nowo zainstalowałem Gothica z modami, to moje sejwy nie działały - gra crashowała się albo zaraz po wczytaniu, albo po 5 sekundach chodzenia (nowa gra działała bez zarzutów). Długo głowiłem się dlaczego tak się stało, a okazało się że to przez instalację content moda. Jeżeli ktokolwiek w przyszłości będzie miał taki problem to polecam przeinstalować content moda. Prawdopodobnie jakaś opcja różniła się przy instalacji, trzeba poeksperymentować jeżeli ostatnio się go instalowało 0.5 roku temu.
Mam nadzieję, że komuś pomogłem, chociaż szczerze wątpię że ktoś będzie przeglądał 40 stron forum i akurat trafi na mój wpis, mając taki problem :F
 

Kirgor

Kirgor

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może udałoby się wam spolszczyć "Powrót generała Lee"
?
 

Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
 

Kirgor

Kirgor

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Wilson28

Wilson28

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Nemethon

Nemethon

Użytkownicy
posty17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

zasea

zasea

Użytkownicy
posty11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z Quest Pack...
Proszę zainstalować polskie wydanie Gothic 3 oraz aktualizacje 1.73 lub nowszą.
Co z tym zainstalowałem już Community Patch 1.75.14. i nie mogę nic dalej instalować. Proszę o pomoc.
 

Luckas558

Luckas558

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem. Po zainstalowaniu wszystkich modów według instrukcji przy rozpoczynaniu nowej gry pokazuje się taki komunikat: Scripted script is not registered: OnInit !. Po czym gra wywala do pulpitu. Co można z tym zrobić>
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry