Dyskusja na temat modyfikacji 628182 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628182

Odpowiedzi 2122

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To juz od dawno projekt jest  wycofany
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Może mi ktoś udzielić info na temat poziomu trudności w AB? czy grając na gothic + wszystko max mogę się spodziewać jakiegoś wyzwania? nie można dać tyle hp co w koszmarze no i czy nie będę miał coś zablokowane? zacząłem grać na koszmar + i powiem szczerze żę mi się nie podoba zapisy w punktach do tego istna masakra z 5pn... i wysokimi kosztami na dodatek bartok nie idzie z nami na polowanie obstawy wrogów coś dla masochistów nie powiem :P
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie można pobrać new balance do returninga ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry