Dyskusja na temat modyfikacji 628192 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 628192

Odpowiedzi 2122

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja grając nekro zanim dostałem pierwszą runę, to dobiłem do 40 siły, 200 wytrzymałości i 30% w dwureczniakach, a i obyłoby się bez tej siły i dwureczniaka jakbym się postarał
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Loop naucz się czytać posty na które odpowiadasz wyraźnie napisałem ze wyjątek od reguły stanowi postać pod zreke a ty wyjeżdżasz mi z postacią pod zreke.

Brak sensownego 2h w r1 nie licząc broni najemnika dość mocno stopuje grę w 1 rozdziale  strikte pod 2h
Wiec aby nie stać i czekać na zbawienie 30% w 1h rozwiązuje problem.
Magowie w r1  magicznie nie istnieją bo ogranicza ich fakt ze muszą rozpocząć wszystkie poboczne gildiie jako bez gildyjni  także dla nich opcja z elbastardo tez jest na propsie
Gold nie jest problemem trzeba być albo idiota albo grac pod zreke żeby nie byc czeladnikiem u harada
Wytrzymałości się nie uczymy, cale 1000 mamy bez wydawania w to strikte pn po za nauka  potka z alchemi
Mag i i wojownik od tak z dupy nie uzbierają 200 zreki z samych bonusów bez jej nauki,  dopiero w rozdziale 5 staje się to możliwe dzięki biżuterii  serio mam czekać do r5 aby moc po okradac zaległe rzeczy które już w r3 mógłbym wykorzystać do z maksymalizowania postaci

I tak  w okolica r3/4 mamy wszystko co chcemy mięć i pozostaje głupie pakowanie w siłę zreke czy manę w cenie ostatniego progu 6/1 bo nic innego nie pozostaje do nauki a są limity, postać nie może mieć więcej niż 7500 życia 1000 staminy 2500 many i 1000 siły/zreki to są nie przekraczalne progi.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cytuj
Brak sensownego 2h w r1 nie licząc broni najemnika dość mocno stopuje grę w 1 rozdziale  strikte pod 2h

A no bo halabarda u Atramentora, czy miecz do kupienia jak się jest ŚŚ nie jest sensowny

Cytuj
Mag i i wojownik od tak z dupy nie uzbierają 200 zreki z samych bonusów bez jej nauki

A po co 200 zręczności? Do okradania potrzebnych NPC wystarczy 100, które można spokojnie zdobyć już w R2

Nie wnikam, odpowiadam oczywiście na temat czystego 066.2 bez AB

Cytuj
I tak  w okolica r3/4 mamy wszystko co chcemy mięć i pozostaje głupie pakowanie w siłę zreke czy manę w cenie ostatniego progu 6/1 bo nic innego nie pozostaje do nauki a są limity, postać nie może mieć więcej niż 7500 życia 1000 staminy 2500 many i 1000 siły/zreki to są nie przekraczalne progi.

To jest akurat prawda, bo returning jest bardzo schematyczny pod tym względem że jedynie r1/początek r2 stanowi jakiś tam problem na jakimkolwiek poziomie trudności, potem to wygląda zawsze tak samo -> wypierdolona postać w kosmos ot tak
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To są shity nie sensowne bronie, 1h najemnika czy strażnika miejskiego ma 165 po zaostrzeniu znajdź mi 2h bron w r1 która ma lepsze staty po za ofc mieczem dla najemnika który ma bodajże 190 po zaostrzeniu
A niby jak chcesz  okraść npc którzy maja wymogi po 175 zeki czy skrzynie po 160, quest od gildii złodzieju wymagają 200 można je ukończyć w r4 o ile ma się te 200 zreki.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Chris Moltisanti

Chris Moltisanti

Użytkownicy
posty88
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten moment gdy dostajesz załamania nerwowego bo jakaś owca wlazła ci pod ostrze w walce z Raoulem i wszyscy się na ciebie rzucili. Zabiłem chyba wszystkie owce w Khorinis, polecam każdemu.
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
To są shity nie sensowne bronie, 1h najemnika czy strażnika miejskiego ma 165 po zaostrzeniu znajdź mi 2h bron w r1 która ma lepsze staty po za ofc mieczem dla najemnika który ma bodajże 190 po zaostrzeniu
A niby jak chcesz  okraść npc którzy maja wymogi po 175 zeki czy skrzynie po 160, quest od gildii złodzieju wymagają 200 można je ukończyć w r4 o ile ma się te 200 zreki.

Mam nadzieje że jesteś świadom że na 1 rozdziale gra się nie kończy?  :lol2: Zrozum koleś że dana Halabarda lub dwuręczniak SŚ spokojnie starczy na 1 rozdział, na początku 2 i tak dostajesz lepszą tak czy inaczej niż Peacemaker czy rzekomy miecz najemnika (czy halabarda i wszystko INNE Z 1 ROZDZIAŁU )

A ktoś Ci każe robić to wszystko 1/2 rozdziale? Możesz zrobić questy dla GZ w 3-4 rozdziale, jakie to ma znaczenie?  :F Próbujesz robić z siebie chuj wie kogo, najchętniej Uriziel w 1 rozdziale czy w ogóle Szpon Beliara od razu po zabiciu 1 strażnika z ornamentem  :lol2: Strach pomyśleć nad tym waszym tłumaczeniem, Orlan będzie sprzedawał Uriziela za pokazanie pierścienia wodnego kręgu?  :lol2:

W 2 rozdziale mam Uriziela i Szpon, jak mam porównać z tym co wypisałeś to twoje to są shity a nie sensowne bronie, co za logika :lol:
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Strach pomyśleć nad tym waszym tłumaczeniem,

Kto go tłumaczy? Jakieś spolszczenie w ogóle powstaje? (poza autotranslate oczywiście)

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
@Squerol Łap linka http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=425

dzięki, już myślałem że czekają nas jakieś cyrki typu patch 1.3.2 do rebalance lol
czyli można spać spokojnie

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
1.3.2 akurat w porządku patch, na poprzednich w drugim rozdziale postać była pół-bogiem zdolnym pokonać Smoka Ożywieńca.
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
No nie wiem nie wiem. Nic nie stoi na przeszkodzie takiego patcha zrobić.
 

Gorbaczow

Gorbaczow

Użytkownicy
posty27
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Brak sensownego 2h w r1 nie licząc broni najemnika dość mocno stopuje grę w 1 rozdziale  strikte pod 2h

A no bo halabarda u Atramentora, czy miecz do kupienia jak się jest ŚŚ nie jest sensowny

Cytuj
Mag i i wojownik od tak z dupy nie uzbierają 200 zreki z samych bonusów bez jej nauki

A po co 200 zręczności? Do okradania potrzebnych NPC wystarczy 100, które można spokojnie zdobyć już w R2

Nie wnikam, odpowiadam oczywiście na temat czystego 066.2 bez AB

Cytuj
I tak  w okolica r3/4 mamy wszystko co chcemy mięć i pozostaje głupie pakowanie w siłę zreke czy manę w cenie ostatniego progu 6/1 bo nic innego nie pozostaje do nauki a są limity, postać nie może mieć więcej niż 7500 życia 1000 staminy 2500 many i 1000 siły/zreki to są nie przekraczalne progi.

To jest akurat prawda, bo returning jest bardzo schematyczny pod tym względem że jedynie r1/początek r2 stanowi jakiś tam problem na jakimkolwiek poziomie trudności, potem to wygląda zawsze tak samo -> wypierdolona postać w kosmos ot tak

Zabawny jesteś. Returning 2.0 jest banalnie prosty w porównaniu do
Returning Rebalance 2.1 czy L'Hiver Edition. Przy takim rozdawaniu punktów co poziom już od 2 rozdziału robi się zbyt łatwo na Normal/Hard.
Normal - 20 PN co poziom, a Hard - 15 PN co poziom to gruba przesada.
Nie mówiąc już o tym, że na Easy jest 25 PN.
Gdyby było na każdym poziomie 10 PN byłoby dopiero jakiekolwiek wyzwanie i grałoby się ciekawiej. Wiem, że jest Legendarny z 10 PN, ale zapisywanie tylko w określonym miejscach mija się z celem.
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś kolego co napisałem, no ale :F

Cytuj
Zabawny jesteś. Returning 2.0 jest banalnie prosty w porównaniu do
Returning Rebalance 2.1
xD

Z pewnością, ja grałem na 5 LP na legendarnym co poziom i tak jak mówiłem

Cytuj
jedynie r1/początek r2 stanowi jakiś tam problem na jakimkolwiek poziomie trudności, potem to wygląda zawsze tak samo -> wypierdolona postać w kosmos ot tak

Tylko że na legendzie idzie to trochę wolniej, ze względu na LP, także tego ( ale nadal jest to R2)



 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@Gorbaczow
2.0 banalnie prosty do Rebalance'a? Jak dla mnie 2.0 na hardzie jest sporo trudniejszy, a zwłaszcza bossowie niż RB 2.1 z patchem 1.3.2 na rzeźniku (gdzie po wyzbieraniu wszystkich bonusów w drugim rozdziale zabicie dajmy na to Warga i tak jest wielkim problemem i wiele osób narzekało, że gry nie da się przejść).

15 PN przy ilości nowych umiejętności typu jewelcrafting, wytwarzanie zwojów itp. to i tak nie jest dużo.

Co do legendy - zapisywanie w określonych miejscach faktycznie jest dużym problemem. Poziom tylko dla ludzi z żelaznymi nerwami.
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Z żelaznymi nerwami i fartem żeby się nie zkraszowało :F
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
No właśnie, to też jeden z powodów :F. Domyślam się swojej reakcji przy czyszczeniu mapy, uśmiech od ucha do ucha po wykończeniu sporej ilości przeciwników przy bezbłędnej walce, a tu trzeba wczytać przez crasha czy zablokowanie się postaci między kamieniami czy czymś podobnym. Ucierpiałby komputer albo biurko.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Kiedy na legendzie można już spokojnie zapisywać, tylko koszmar na AB ma tego zajebistego i uberlubianego ficzera.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Chris Moltisanti

Chris Moltisanti

Użytkownicy
posty88
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak dla mnie to poziomy trudności są ok dobrane. Hard jest całkiem wymagający (ofc do końcówki 2 rozdziału, chyba że odpuścimy niektóre wątki żeby się nie przepakować). Easy jest naprawdę łatwe i gra się na luzie jak w G2NK zwykłe. Inna sprawa to bugi czy nieprzemyślane zadania, to niezależne od poziomu.

Jak wam za łatwo to sami sobie ustalcie zasady, np. wydawanie połowy PN jakie zdobywacie, ograniczenie użycia alchemii czy sposobów zarobku, nieleczenie się podczas walki. Chociaż jak gracie pod włócznie/halabardy to i tak niewiele to da bo te kombosy 10 ciosów na sekundę i tak wszystko koszą.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Obczaiłem Textures Replacer polecany przez Ventrue'a w temacie z downloadem i... jest świetny. Naprawdę zajebiście wyglądają niektóre rzeczy.
Mam z nim tylko jeden problem. Pancerze Cieni Masjafu zostały zastąpione modelami z G3. Widząc to, jedno słowo ciśnie mi się na usta: DLACZEGOOO?!
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry