Dyskusja na temat modyfikacji 627996 2122

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 627996

Odpowiedzi 2122

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
To bug. Mialem zadanie od Jarvisa i tak musialem placic grzywny. Lepiej pobic wszystkich 5 albo 4 najemnikow ( jak dasz rade) i isc do Lee. Ten sie wkurwi i szybko leciec do Gravo i zaplacic 3k golda. Wtedy nie bedziesz musial placic grzywny.
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wydaje mi się że wystarczy ich wyciągnąć podczas walki w miejsce gdzie nikt nie bedzie widział. Zrobiłem tak z Bullkiem i Lee nic nie mówi. Z resztą z Bullkiem tak trzeba bo inaczej Sylvio przyłącza sie do zabawy...
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To bug. Mialem zadanie od Jarvisa i tak musialem placic grzywny. Lepiej pobic wszystkich 5 albo 4 najemnikow ( jak dasz rade) i isc do Lee. Ten sie wkurwi i szybko leciec do Gravo i zaplacic 3k golda. Wtedy nie bedziesz musial placic grzywny.

3 k złota ja nawet tysiaka nie mam jeszcze  :facepalm: do tego piszecie że w mieście również są grzywne za walki a już sklepałem moe i alrika więc już sie domyślam co andre na to powie   :F może trzeba wyciągnąć gościa gdzies poza miasto sklepać i użyć zwoju niepamięci bo nie wyrobie na grzywne  :F
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
To tez moze dzialac. Ale co jest dziwne nikt nie jest zly na nas po pobiciu oprocz Lee.

Post połączony: 2016-01-09, 19:44
@Sentinel Nie. Jedynie mozesz dostac w miescie grzywne za tych 2 najemnikow na famie Akila  :facepalm:
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy ten bug działa też gdy zabijemy kogoś dla gildii zabójców?

Post połączony: 2016-01-09, 19:46
To tez moze dzialac. Ale co jest dziwne nikt nie jest zly na nas po pobiciu oprocz Lee.

Post połączony: 2016-01-09, 19:44
@Sentinel Nie. Jedynie mozesz dostac w miescie grzywne za tych 2 najemnikow na famie Akila  :facepalm:

przecież oni sami ze sobą walczą a my tylko korzystamy z sytuacji?
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdzie można kupić cieniostwora? :D

A jeżeli chodzi o te grzywny, to możecie sobie dodać te pieniądze w plikach od save'a. I jak to jest z tą tarczą? Animacje zmieniają się tak samo, jak w jednoręcznych, czyli od 30%, 60% itd?

EDIT: Z gildią zabójców nie działa.
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
No tak. Ja tak zrobilem a i tak musialem placic. Taki mod

Post połączony: 2016-01-09, 19:49
Ale przynajmniej jak otwieramy skrzynie to nie rzuca sie na nas cale Khorinis.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie można kupić cieniostwora? :D

A jeżeli chodzi o te grzywny, to możecie sobie dodać te pieniądze w plikach od save'a. I jak to jest z tą tarczą? Animacje zmieniają się tak samo, jak w jednoręcznych, czyli od 30%, 60% itd?

EDIT: Z gildią zabójców nie działa.

ja gram na normalu więc konsola kodów mi nie działa więc kasy nie przywołam? jak dodać te pieniądze w plikach do save ? co do walki to ja cisne jak zawsze w dwuręczniaki czy demage  :lol:
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ja jak chce nacisnac przełącznik w domu Valentina to zrywa sie Gerbrant z Domu obok i wola cale khorinis
a jak otwieram skrzynie obok niego to spi ^^
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dobra, dam Ci łatwiejszy sposób, bo jak próbowałem sobie dodać kasę to wywalało błąd. XD Przed rozmową z Gravo (o ile masz 3k) zrób save na 2 slotach, po czym na jednym mu zapłać i zapisz (też na jednym). Potem wchodzisz w Gothic 2 --> saves --> save przed zapłaceniem Gravo i kopiujesz NEWWORLD.SAV do save'a, w którym już mu zapłaciłeś. Problem rozwiązany, a Ty masz tyle samo złota :-) robiłem tak z Andre
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ja jak chce nacisnac przełącznik w domu Valentina to zrywa sie Gerbrant z Domu obok i wola cale khorinis

domy w returningu opłaca się okradać tylko w dzień przynajmniej te w górnym mieście:) w Rebalance udało mi się w biały dzień podwędzić krwawe puchary ze skrzyń w górnym mieście gdzie w nocy było to nie wykonalne gdyż postacie ciągle się budziły:)
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kiedyś bawiłem sie CheatEngine w Spellforce może w gothicu tez zadziała
 

Niemy

Niemy

Użytkownicy
posty477
Propsy50
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kiedyś bawiłem sie CheatEngine w Spellforce może w gothicu tez zadziała
W Gothicu działa, ale mi się nie chce w to bawić.  :D Napisałbyś, gdzie można cieniostwora kupić?
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dobra, dam Ci łatwiejszy sposób, bo jak próbowałem sobie dodać kasę to wywalało błąd. XD Przed rozmową z Gravo (o ile masz 3k) zrób save na 2 slotach, po czym na jednym mu zapłać i zapisz (też na jednym). Potem wchodzisz w Gothic 2 --> saves --> save przed zapłaceniem Gravo i kopiujesz NEWWORLD.SAV do save'a, w którym już mu zapłaciłeś. Problem rozwiązany, a Ty masz tyle samo złota :-) robiłem tak z Andre

przyda się ta porada:) props dla ciebie
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Nie jestem pewiem ale postacie sie nie budza kiedy zaczynaja chrapac. Mialem tak z Constanino. Podszedlem na skaradniu do jego skrzyni i otworzylem to sie obudzil. A jak podszedlem i poczekalem az zacznie chrapac to sie nie obudzil.
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
a właśnie czy gildia zabójców, złodziei, myśliwych i rzecz jasna kupców zostały w returnie 2.0 rozbudowane konkretnie czy dostały nowe zadania? a i czy zostały tak jak w rebalance te receptury na mikstury z rebalance czyli mikstura na eliksir życia z jagód itp?
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
ja gram na normalu więc konsola kodów mi nie działa więc kasy nie przywołam? jak dodać te pieniądze w plikach do save ? co do walki to ja cisne jak zawsze w dwuręczniaki czy demage  :lol:

Co do kodów na normalu i hardzie to wystarczy :
1. Zrobić sobie byle jakiego save'a na poziomie easy,
2. Aby wklepać marvina, po uruchomienu gry, z głównego menu wczytujemy save'a na poziomie easy jako pierwszego,
3. Po wklepaniu marvina na tymże savie, wczytujemy sobie save'a na jakim sobie chcesz poziomie trudności i cheaty działają,

Także idzie obejść blokade cheatów, myk w tym żeby po uruchomieniu gry odrazu wczytać save'a na easy i wklepać tam marvina

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
a właśnie czy gildia zabójców, złodziei, myśliwych i rzecz jasna kupców zostały w returnie 2.0 rozbudowane konkretnie czy dostały nowe zadania? a i czy zostały tak jak w rebalance te receptury na mikstury z rebalance czyli mikstura na eliksir życia z jagód itp?
Gildia zabójców na pewno została rozbudowana o kilka nowych rzeczy, a co do gildii zabójców, to teraz
Spoiler
jest możliwość otrzymania pancerza po bodajże 2 czy 3 zadaniach, mamy też wtedy możliwość rzucenia wyzwania temu mistrzowi, jak dalej nie wiem, bo doszedłem do tego zadania ze starym przyjacielem
jasna sprawa nasz mistrz gildii zabójców ma przy sobie ponad 2k złota więc warty zabicia po ukończeniu wątku zabójców:)

chodzi mi bardziej czy zostały dodane nowe zadania do tych gildii?
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
a właśnie czy gildia zabójców, złodziei, myśliwych i rzecz jasna kupców zostały w returnie 2.0 rozbudowane konkretnie czy dostały nowe zadania? a i czy zostały tak jak w rebalance te receptury na mikstury z rebalance czyli mikstura na eliksir życia z jagód itp?
Gildia zabójców na pewno została rozbudowana o kilka nowych rzeczy, a co do gildii zabójców, to teraz
Spoiler
jest możliwość otrzymania pancerza po bodajże 2 czy 3 zadaniach, mamy też wtedy możliwość rzucenia wyzwania temu mistrzowi, jak dalej nie wiem, bo doszedłem do tego zadania ze starym przyjacielem
jasna sprawa nasz mistrz gildii zabójców ma przy sobie ponad 2k złota więc warty zabicia po ukończeniu wątku zabójców:)

chodzi mi bardziej czy zostały dodane nowe zadania do tych gildii?

Spoiler
Po przejęciu dowodztwa w Gildii zabójców musimy znalezc nowe schronienie dla gildii :p.

ciekawe ja tam ich zawsze zabijałem gdyż w rebalance nie byli już potrzebni ale jak widać teraz mamy questa po zabiciu ich mistrza:) po doprowadzeniu ich do tej nowej kryjówki już można ich chyba spokojnie wykończyć :)
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Teraz zrobili tak ze Slokers pojawia sie w jednym z 7 miejsc :p

EDIT
nvm znaleziony
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry