Znane problemy i sposoby ich rozwiązania 10612 1

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 13.08.2015 roku

Wyświetleń 10612

Odpowiedzi 1

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Poniżej będzie znajdować się lista znanych problemów i sposobów ich rozwiązania.

1. P: Czy Gothic DX 11 będzie działał z modem Czas Zapłaty?
O: Można uruchomić moda z Gothic DX 11, ale obecnie nie widać okienek dialogowych, prawdopodobnie spowodowane jest to użyciem pasków kinowych. Jedynie można pozwiedzać krajobrazy. Możliwe że w przyszłości Gothic DX 11 nie będzie miał takich problemów.

2. P: Wywala mnie z gry podczas zmieniania runy w mieczu runicznym. Co mam zrobić?
O: Sytuacja taka może nastąpić, gdy zmieniamy świat gry, przechodzimy z jednego świata do drugiego i chcemy od razu zmienić runę. Aby ominąć ten problem, wystarczy przed próbą zmiany runy w mieczu zapisać stan gry i wczytać go.

3. Kiedy mam przekonać Butcha w Wolnej Kopalni, to podczas walki wywala mnie z gry.
O: Niestety jedynym rozwiązaniem jest olanie Butcha i udanie się do Torlofa, jeśli przekonało się pozostałych dwóch. Nie należy walczyć w Wolnej Kopalni.

Bugger Psimek

Bugger Psimek

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Większośc ludzi o tym nie wie i zapewniam że Ci co konczyli wątek z Truanem po zdobyciu miecza runicznego i wydostaniu się z podziemi, obok stoi RODERIK a wejście z powrotem do podziemi jest tak jakby dalej i nie da się wejść. OTÓŻ z roderikiem idzie pogadać (ale jest to bardzo czasochłonne i męczące aby skrypt się uruchomił) gdy już pogadamy dostaniemy 3,5k expa oraz po wydostaniu się z podziemi roderika nie ma już przy wejściu. Przy okazji można ponownie wejść do podziemi aby wziąć kilka rzeczy których wcześniej się nie wzięło :)

Post połączony: 2017-01-29, 22:22
dodam że przez to skrypt często się buguje i tak jakby martwy truan znowu mówi o tym że się pojawiamy po czym cofamy się w czasie i tak w kółko zabijamy jego sługi.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry