[G2NK] Insygnia Prolog/Das Wappen - Prolog PL 120498 380

O temacie

Autor Abaddon

Zaczęty 13.02.2015 roku

Wyświetleń 120498

Odpowiedzi 380

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A czy wszystkie kamienie na raz postawiłeś na piedestałach? I czy uwywałeś kodów, bo jeśli tak, to takie bugi są możliwe. (w przypadku zapisania gry z włączonym Marvinem) I którego portalu szukałeś? Bio napeży wejść na sam środek sali z kamieniami.
 

CybeR0990

CybeR0990

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam problem z zadaniem żeby znalezc złodzieja. dałem emriemu to bagienne ziele, wykopałem dowody i nie mam u nikogo żadnej kwestii dialogowej, co teraz musze zrobic ?
 

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A czy wszystkie kamienie na raz postawiłeś na piedestałach? I czy uwywałeś kodów, bo jeśli tak, to takie bugi są możliwe. (w przypadku zapisania gry z włączonym Marvinem) I którego portalu szukałeś? Bio napeży wejść na sam środek sali z kamieniami.
Tak wszystkie na raz postawiłem i tak używałem  -_-
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Orsimer

Orsimer

Użytkownicy
Eksplorator światów
posty89
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Eksplorator światów
Jestem nowicjuszem. Żeby zostać magiem, potrzebuję księgi "Boska Moc Gwiazd". Jakaś podpowiedź, gdzie mogę ją znaleźć? Czy w ogóle mogę ją znaleźć przed przejściem przez przełęcz? Żeby popchnąć fabułę do przodu musiałbym chyba dołączyć do gwardii, ale nie mogę ukończyć zadania "Test zaufania". Igor nie ma żadnej opcji dialogowej.
 
The night is dark and full of terrors.

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Testu zaufania nie zrobisz, bo dołączyłeś już do Kręgu Ognia. Książke "Boska moc gwiazd" znajedziesz w tunelach obok obozu goblinów. Musisz po prostu awansować z Nowicjusza na Maga Ognia, by popchnąć fabułę.
 

Orsimer

Orsimer

Użytkownicy
Eksplorator światów
posty89
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Eksplorator światów
Test u zaufania nie zrobisz, bo dołączyłeś już do Kręgu Ognia. Książke "Boska moc gwiazd" znajedziesz w tunelach obok obozu goblinów.

Dzięki! Zdziwiło mnie, że odnalezienie księgi nie figuruje jako zadanie w dzienniku, dlatego trochę zgłupiałem. :D W dzienniku wciąż miałem wpis mówiący, że jeśli chcę przekroczyć przełęcz, muszę dołączyć do gwardii, a zadanie "przyjęcie do gwardii" pozostało w aktywnych, małe niedopatrzenie twórców moda. Tak czy siak, nie ma to jak szybka i fachowa pomoc, dzięki jeszcze raz. :)
 
The night is dark and full of terrors.

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Przełęczy i tak nie przekroczysz, bo wraz z postepem fabuły cały czas będzie głównego bohatera odciagać od przejścia przez nią. Te tereny będą do zbadania dopiero w pełnej wersji moda.
 

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Mam problem z zadaniem na prace u myśliwego.
Wykonałem zadania dla trzech wpływowych ludzi w mieście(mam to w dzienniku).
Oraz oddałem Mathess'owi jego roślinki zrobiłem potki i zaniosłem mu menzurki. Teraz nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Wrzucam zdjęcie z pamiętnika :D
Proszę o pomoc.
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Masz jeszcze pomóc żonie Mathessa xD Jak nie ma dialogów, to prześpij się kilka dni.
 

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aha dobra dzięki za odpowiedź zaraz biorę się do roboty :D
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy

Abaddon

G2NK Insygnia Prolog PL
#30 2015-02-14, 14:03(Ostatnia zmiana: 2015-02-14, 14:08)
i tak używałem  -_-
Mam prośbę: Następnym razem kurwa nie oceniaj modów jak grasz na kodach, bo chuja możesz powiedzieć o rozgrywce :)  :ok:

Niech każdy gra jak chce. Tylko uprzedzam, że sporo modów ma to do siebie, że jak zapisze się grę z włączonym marvinem powstają różne dziwne błędy. Jak już chce się kodów używać, to są specjalne komendy by tryb marvin wyłączyć.
 

CybeR0990

CybeR0990

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co zrobić żeby popchnąć fabułę do przodu w 2 rozdziale ? zrobiłem zadania u tego lorda i nie mam żadnych misji do zrobienia
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Uratowałeś tego Gwardzistę z rąk bandytów? Wieczorem powinieneś z nim porozmawiać przy głównej bramie miasta. 
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Niech każdy gra jak chce. Tylko uprzedzam, że sporo modów ma to do siebie, że jak zapisze się grę z włączonym marvinem powstają różne dziwne błędy. Jak już chce się kodów używać, to są specjalne komendy by tryb marvin wyłączyć.
Ależ ja mu nie zabraniam grać na kodach. Problem polega na tym, że ta kutwa recenzuje mody pod rozrywki, a korzystał z kodów.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



jaga7903

jaga7903

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Proszę was o pomoc mam pomóc typowi odnaleść sekstans by pracowac u ... Lezy pod drzewem jakims prosze jak jak to zrobic i ktore drzewo !
 

Orsimer

Orsimer

Użytkownicy
Eksplorator światów
posty89
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Eksplorator światów
Proszę was o pomoc mam pomóc typowi odnaleść sekstans by pracowac u ... Lezy pod drzewem jakims prosze jak jak to zrobic i ktore drzewo !

Potrzebujesz kilofa. Możesz albo znaleźć jeden (trzeba zacząć schodzić w dół do doliny z kopalnią i farmą Damiana, po drodze będzie mała jaskinia) albo kupić w mieście za 300 sztuk złota. Podchodzisz do drzewa (nie ma ich dużo na targowisku, na pewno znajdziesz :)) i naciskasz klawisz akcji. Postać zacznie kopać i zdobędziesz to, czego chcesz.

Ja też mam pytanie: gdzie znajdę koło zębate, które pozwoli mi uruchomić kołowrót w jaskini goblinów? Oddałem Johannowi łój kretoszczura, ale to samo w sobie nic nie dało.
 
The night is dark and full of terrors.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Idź do szefa kopalni, tam się dowiesz co dalej.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. to znowu ja. Mam problem z zadaniem "Informacje dla Lorda Gerlacha"
Mam dowiedzieć się jakie zamiary ma rycerz Johann. Niestety nie wiem gdzie go szukać. 
Pomoże ktoś?
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jest w kaplicy magów. Stoi obok kapliczki Innosa. Chyba że już z nim gadałeś, to jest w obozowisku goblinów które czyściłeś z Tobim i Mobim.
 

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O nawet nie pomyślałem żeby tam zajrzeć. Dzięki za pomoc :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry