Problemy z zadaniami 398053 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398053

Odpowiedzi 1433

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Przecież Cadar ma opcję, żeby cię nauczyć 2. poziomu alchemii na potrzeby tego questa. o.O W razie czego jest jeszcze alchemik bandytów.
I dlaczego nie jesteś strażnikiem świątynnym? xD
I dlaczego czekasz z tym questem do 4 rozdziału? xDDD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Lewus

Lewus

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Odnaleźć Przyjaciół" otóż łażę po całej kolonii jak głupi i nie mogę ich znaleźć ktoś wie gdzie są chodzi o Draxa i Doyle
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Drax na ścieżce między SO a Starą Kopalnią, Doyle obok Aidana.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Lewus

Lewus

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam mam problem z zadaniem od Quenitina ( Jestem bandytą ). Chodzi o zadanie w którym quentin nas wysyła do opuszczonej kopalnii aby oszyszcić ją z strażników i ją przejąć. Otóż rozmawiam z Doylem i on prosi nas o zwerbowanie do wyprawy chrisa i rockiego. Sęk w tym że nigdzie nie ma Chrisa
 

Verox Ultimate

Verox Ultimate

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z rekrutem do opuszczonej kopalni nie wiem kim jest ta osoba. Pomożecie ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Guy, jest na placu świątynnym w obozie Bractwa.
Tego nie ma w solucji? xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gothic1210
  • Gość
To zadanie było głupie. Zresztą jak większość w tym modzie.
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ty sam tak o sobie? Hmm. Pewno teraz zrobił byś to inaczej...
 

gothic1210
  • Gość
Po prostu nie zrobiłbym wcale : p
 

Frederick

Frederick

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "test Myśliwski", nie mam tej opcji dialogowej u Cavalorna, i tak sprawdzałem czy jest to zadanie na początkowych sejwach i po reinstalacji - gram na wersji 1.4.8 ulepszonej na 1.4.9. Nadal brak tej opcji. Można jakoś wymusić działanie tego skryptu a może muszę wykonać jakiś zadanie poprzedzające? Proszę o pomoc...
 

gothic1210
  • Gość
Ale jakiej opcji nie masz konkretnie? Nie możesz zacząć zadania?
 

Frederick

Frederick

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zgadza się, nie mogę poruszyć tematu zadania, mam tylko opcję "handel" i "nauka". Co dziwne wątek samego zadania jest poruszany przez Diego, który wspomina, że nie odwiedziłem jeszcze Cavalorna gdy pytam go o moją opinie w obozie...
 

gothic1210
  • Gość
W skryptach mam warunek, że trzeba nie mieć gildii lub być kopaczem. Nie zostałeś przez przypadkiem kretem albo coś?
 

Frederick

Frederick

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Frederick

Problemy z zadaniami
#1373 2018-02-16, 09:02(Ostatnia zmiana: 2018-02-16, 10:08)
Gildia "Skazaniec" próbowałem też z Kopaczem czyli Stary obóz był dla mnie zielony i też nic nie wyskoczyło. To musi być błąd wersji 1.4.9 którego nikt wcześniej nie zauważył. Instalacja 1.4.9.1 raczej nie ma na razie sensu bo nie wiadomo jak wiele błędów mi znowu wyskoczy.
Dlaczego to mnie nie dziwi, 1000 wersji moda a błędy są jak były i wciąż są nowe...
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Chyba miałem też taki błąd na 1.4.8 albo 1.4.9 (dawno to było, więc nie pamiętam, ale faktycznie nie było opcji dialogowej u Cavalorna). Tak czy inaczej, na 1.4.9.1 na pewno działa to jak należy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gothic1210
  • Gość
Gildia "Skazaniec" próbowałem też z Kopaczem czyli Stary obóz był dla mnie zielony i też nic nie wyskoczyło. To musi być błąd wersji 1.4.9 którego nikt wcześniej nie zauważył. Instalacja 1.4.9.1 raczej nie ma na razie sensu bo nie wiadomo jak wiele błędów mi znowu wyskoczy.
Dlaczego to mnie nie dziwi, 1000 wersji moda a błędy są jak były i wciąż są nowe...
No bo jak się pobiera moda to trzeba się zorientować jakie są najnowsze aktualizacje i je pobrać. Dobrze wiecie, że zmiana wersji wiąże się z koniecznością rozpoczęcia nowej gry.
 

Frederick

Frederick

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mordeczko. tylko gdzie jest napisane że istnieje jakaś wersja 1.491. chciałem pograć w edycje rozszerzoną znalazłem uwaga nowy link oficjalny jak pisało 1.4.8 pobrałem i polecano jeszcze 1.4.9 i to też pobrałem i razem zainstalowałem. Dopiero potem dowiedziałem się istnieje coś jeszcze.
Więc mi K*rwa nie wyjeżdżaj z takimi teksami że trzeba było widzieć. jak nawet na Gothic wiki tego nie ma K*urwa... Nie siedzę jak wy i wyczekuje na jakieś aktualki co dwa tygodnie. Chce gotowego produktu a nie kota w worku...
 

gothic1210
  • Gość
A to spierdalaj stąd w podskokach. To jest projekt non-profit i ostatnia rzecz jaka mi potrzebna do szczęścia to wysluchiwanie jakichś żądań i roszczeń.
 

Frederick

Frederick

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie, że mam prawo do roszczeń ba każdy kto chce zagrać w ich moda ma prawo do poprawnie działającej wersji a nie badziewia. Mamy prawo zostać poinformowani, która wersja jest tą właściwą a nie szukaj sam przez 300 stron kilku wątków właściwej odpowiedzi... I dlatego mam prawo być nieziemsko wk*rwionym przez maniane którą odwalają...
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ty masz chyba nie pokolei w głowie. Facet traci lata na zrobienie moda i poprawianie go, a Ty go obwiniasz za te, że sobie pobrałeś starą wersje? Tak masz prawo być wk... ale na siebie.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry