Gothic III content mod 2.6 + QP 4 - Problemy z zadaniami 16822 8

O temacie

Autor Necro59

Zaczęty 21.06.2014 roku

Wyświetleń 16822

Odpowiedzi 8

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Siema!
Otóż gram w G3 wraz z tymi patchami i doszedłem do tego momentu, że wykradłem złoto z zamku Trelis (zad. Splądruj zamek w Trelis) no i mam konsekwencje bowiem Thorus widział całe zajście i mam 3 dni, ale nie wiem na co... Aktywowane questy po rozmowie z nim to Najlepszy sposób na kradzież III oraz Dobrowolne wyznanie. W żadnym z tych zadań nie mam przebiegu rozmowy, dziennik jest pusty. Jak wykonać to zadanie? Czy ktoś juz go wykonywał na tym patchu?
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

KlimekPL

KlimekPL

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
proszę wybaczyć o odświeżenie, ale chciałbym podbić temat, bo też potrzebuję odpowiedzi na pytanie, które zadał autor. :)
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Z tego co wiem, należy rzucić na osobę, która przyłapała nas na kradzieży czar amnezji. Jest kilka questów z tej serii.
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Z tego co wiem, należy rzucić na osobę, która przyłapała nas na kradzieży czas amnezji. Jest kilka questów z tej serii.
Ewentualnie go zabić.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Rzucenie amnezji na Thorusa nie dziala i to nie tylko w moim przypadku.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

andzej

andzej

Użytkownicy
posty30
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Witam co zrobić a by nasi kompani rozeszli się po podbiciu ardei
 

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trelis, trzeba rzucić amnezje na Thorusa i orka który zleca questa z miksturami
Kompani, trzeba pogadać z Jensem przy Cape Dun
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Witam co zrobić a by nasi kompani rozeszli się po podbiciu ardei
Serio? Nie grałeś nigdy w g3?  :pokerface:  Wykonując zadania główne sami znikną
 

Klimek

Klimek

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Witam,
ponownie odświeżam temat. Mam znowu problem z tym samym zadaniem, czyli najlepszy sposób na kradzież III. Rzucam czar amnezji na Thorusa i Prancka i nic się nie dzieje a jedyne co można zrobić to przyznać się Pranckowi i wtedy tracę reputację w Trelis i zawalam zadanie Najlepszy sposób na kradzież III. Może ktoś wie co robię nie tak?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry